reklama

Tachometr s výškoměrem

Ahoj, chtěl bych si koupit tachometr s výškoměrem. Máte někdo zkušenosti a můžete poradit? Aby to nestálo svět.

[ Zpět ]
Datum: 28.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklista)
  • Re: Tachometr s výškoměrem

         

    V roce 1997 jsem si koupil cyklocomputer s výškoměrem. Na značku si nevzpomínám, byl k sehnání tou dobou pouze 1 typ. Fajn bylo, že jsem viděl, jak vysoký kopec jsem zrovna vyšlapal. Horší to bylo s funkcí sčítající celkové převýšení, které jsem měl vyšlapat. Funkce mi přidávala metry převýšení i když jsem sjížděl z kopce. Snad to bylo změnou tlaku způsobenou nárazy vzduchu při rychlé jízdě. Computer jsem reklamoval a byly mi vráceny peníze.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lh)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tachometr s výškoměrem

         

    No nejlacinejsi je asi Cateye AT100,to je asi ten co koupil lh,akorat ze uz ho vylepsili a prevyseni nacita jen kdyz jedes do kopce.Stoji vetsinou tak 2900,-.O neco draz se da koupit VDO nebo Ciclosport.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tachometr s výškoměrem

           

      To už by bylo lepší si rovnou koupit GPS

      [ Zpět ]
      Datum: 29.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tachometr s výškoměrem

             

        Zalezi na tom co chces merit,samotny GPS na mereni vysky asi neni zadnej zazrak,oni ti vyrobci do tech lepsich GPS davaji na mereni vysky barometricky cidlo.Krom toho je GPS docela velky a zravy oproti computeru.
        Jinak nejlacinejsi nejakej takovejhle vyskomer jsem videl v letaku myslim ze z Lidlu - hodinky s vyskomerem za 1000,-

        [ Zpět ]
        Datum: 29.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tachometr s výškoměrem

           

      Tak jsem se ted dival a to nejlacinejsi VDO a Ciclosport uz taky stoji tech 2900,- takze pokud bych si mel vybrat,asi bych bral to VDO.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tachometr s výškoměrem

             

        Jo díky moc za rady, ten VDO se mi zdá dobrej.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Dan)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tachometr s výškoměrem

             

        Vyskomer ma aj cyklocomputer naviion, vyraba sa tusim v cechach, je ale drahsi (asi tak okolo 5000). Ale ma vyhody, ze sa cela cesta nahrava na CF kartu (vyska, vzdialenost, rychlost, cas, teplota). Doma si mozes pozriet (na PC samozrejme) rez cesty aj s presnym casom, kedy si siel a aj s teplotou a tak.
        Dokonca sa daju pocas cesty nahravat slovne komentare (aby si na nieco nezabudol) a doma si ich na pocitaci prezriet. Viem ze to je dost penazi, ale nmen sa to zatial paci, az na to, ze sa mi vlani tesne pred najvacsou vypravou computer pokazil, poslali mi sice velmi ochotne novy, ale to uz som bol z vypravy spat :-(

        [ Zpět ]
        Datum: 29.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tachometr s výškoměrem

               

          No ten taky znam, ale mne ta spousta funkcí vůbec nezajímá. Jediné co mne zajímá je Aktualí rychlost, Průmerná rychlost vzdálenosti, no a jeste by se mi líbilo vědět jak jsem vysoko. Ten zbytek zjistím dle mapy za 70kč a nepotřebuji k tomu tachometr za 5000kč. (nymyslim to nijak zle, jen co zajímá mně)

          [ Zpět ]
          Datum: 29.06.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Dan)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

343 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024