reklama

Prodloužení krku vidlice - ZOOM :-)

Zdravím a potřebuji poradit - pokud víte - sháním kontakt na českého dovozce komponentů a doplňků firmu ZOOM, nějak to nemůžu nikde najít...
Důvod: potřebuji prodloužit krk u vidlice, protože z prvovýroby tam dali 3 podložky po 0,5 cm, nad to hned představec a zařízli - a já jsem moc ohnutý, není to pohodlný. Původní šestistupňový představec jsem už vyměnil za představec BBB (úhel 35 st), pořád málo. No a vlaštovky, které by to taky o trochu zvedly, nechci - je to cestovní kolo "natěžko".
A proč teda ten ZOOM - v květnu jsem v jedné rakouské cyklistice viděl od téhle značky "udělátko", které prodlouží krátký krk vidlice: sundá se představec, event. podložky, místo toho se tam nasune tahle prodlužovací trubka (dole má upnutí na 1 1/8), no a podložky + představec se nandaj na tohle prodloužení. Cena 25,95 euro, barva stříbrná nebo černá.
Radši bych to sehnal tady u nás, než jet pro to za hranice...
Možná to dělají i jiné značky, ale zatím jsem to u nich neviděl a při dotazech v našich cykloservisech jenom kroutěj hlavou, že ne.
Děkuji:-).

[ Zpět ]
Datum: 13.08.2008
Autor: Airline
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

318 cyklistů (21 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024