reklama

Zaplatená kola na ráfky Syncros DS23

Mám následují prosbu na majitele těchto ráfků, případně znalce, kteří mají zkušenosti...chci si nechat postavit nová kola na sezonu a jsem trošku "magor":) na bílou barvu a tyto ráfky se mi hrozně moc líbí, ale nevím jak je to s jejich kvalitou. Našel jsem odkaz, kde jsou tyto ráfky napleteny na centrlokových nábojích DT Swiss http://www.netbike.cz/select_det.php?id_vyrobek... ,
já potřebuji 6děrové, ale to jsem se informoval není problém naplést na jiných nábojích. Jen mi jde o to, zda jsou tyto ráfky srovnatelné s DT Swiss. Minulé sezóny jsem jezdil Shimano+Mavic a chci náby na průmyslech a k nim tyto ráfky. Vážím 67kg, 180cm a jezdím pohodové XC. Díky za zakékoliv rady

[ Zpět ]
Datum: 24.01.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Karel Holaň)
  • Re: Zaplatená kola na ráfky Syncros DS23

         

    chtěl jsem se na ty ráfky podívat, ale netbike je samostatně nenabízí, což mi připadne docela zvláštní, když je pak ručně zaplétají. jestli jsou ráfky kalíškované /pokud dvojitým kalíškem, pak je to šance na dobrou životnost/, tak bych vážné obavy neměl, osobně mám zkušenost s Mavicem /bez problému/, Remerxem/totéž/, brácha ma ráfky DT vypletené v Botticu Otrokovice - taktéž bez problému, uvedení výrobci mají natolik široký sortiment, že bych jinou značku momentálně neřešil, bílý ráfek, ale nenabízí ani jeden. ostatně bílá barva nebude mít v praxi takovou odolnost jako elox

    [ Zpět ]
    Datum: 24.01.2008
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zaplatená kola na ráfky Syncros DS23

           

      Ty Syncrosy by měly mít jednoduchý kalíšek.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.01.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Prodi)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zaplatená kola na ráfky Syncros DS23

         

    Osobne s nima zkusenost nemam, ale kdyz znacku a typ techhle rafku zadas do Googlu, vyjedou ti odkazy typu "Hardcore XC rims" apod., takze bych z jejich odolnosti rozhodne nemel :o) Navic pri tve vaze, to by ti pri pohodovym jezdeni mely vydrzet i daleko subtilnejsi rafky.
    Nevahej a bez do nich, designove to muze byt prda :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.01.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zaplatená kola na ráfky Syncros DS23

         

    Bila uz neni tak in, jaxi myslis,trapko. Navic na tedlech rafcich je to jak nastrikany komaxitem, nic moc kvalita...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.01.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Rampa)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zaplatená kola na ráfky Syncros DS23

           

      Holt každý má jiný vkus:)

      [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kulik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zaplatená kola na ráfky Syncros DS23

         

    Vánoce už v červnu:)

    http://www.netbike.cz/white-kolekce-skp205...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DJka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zaplatená kola na ráfky Syncros DS23

         

    Uvažuju místo DS23 vzít raději DT XR4.2disk v bílém provedení a náby 370CL. Myslíte, že je to dobrá volba?
    http://www.netbike.cz/select_det.php?id_vyrobek...

    [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka111)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zaplatená kola na ráfky Syncros DS23

         

    Tak na ráfky Syncros DS23 v bílém provedení s vyšší váhou zapomeňte, tady čtu že praskají http://www.bike-forum.cz/fotogalerie/kola-a... a to tyto ráfky byly určené i na tvrdčí xc. Jednoznačná volba je pro bílé ráfek DT Swiss XR4.2disk a ten kamarád jezdí s váhou 90kg a je skoro po celé sezóně bez problémů http://www.netbike.cz/select_det.php?id_vyrobek...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr Horák1)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zaplatená kola na ráfky Syncros DS23

           

      Souhlasím, DT 4.2 mám taky a bez jedinýho problému.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.09.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Marsi)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 22.10.2011
    Autor: ASI
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

263 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024