reklama

Jak jsem viděl cyklojízdu

O cyklojízdách v Praze jsem si před pár lety povídal se spolumajitelem známého sportovního časopisu. „No jo, to jsou ty dredaři. Hlavně že můžou proti něčemu protestovat“, zhodnotil stručně celou akci. Pár dní předem se rozjela celkem živá diskuse na bike-forum.cz. Zastánci a odpůrci se tam sekali hlava nehlava. Tak jsem se jel 21. dubna podívat osobně.

Datum: 25.04.2005
Autor: Redakce
  • Re: Jak jsem viděl cyklojízdu

         

    Václave, Václave...byl jsem tam taky...a chápu, že můj názor je subjektivní...a přestože 100%-ně souhlasit s Vaším článkem nemohu, přístě určitě zase pojedu...jen bych očekával více objektivnosti...třeba s tou magistrálou a ukázněností...a václavák...ale souhlasím, že jsou ty jízdy fajn a stejně tak jako nelze házet do jednoho pytle řidiče, tak to platí samozřejmě i na cyklisty...lidé jsou hold rúzní

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Honzi ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak jsem viděl cyklojízdu

           

      je pravda, ze na magistrale zabrali cyklisti jenom jeden pruh, ale az pote, co je z druhehoho vykazal policista - motorkar, ktery celou akci doprovazel. nutno ovsem dodat, ze zrovna na magistrale se kolona aut pohybovala v podtstate stejne rychle jako cyklisti, takze k zadnemu vyraznemu omezeni provozu nedoslo

      [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (aquarius)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak jsem viděl cyklojízdu

             

        Presne...az po tom, co je vykazal doprovodny policista...a na vaclavaku se taky jelo dvouma pruhama, prestoze ze levy je odbocovaci...dve kolecka, pri obou zabrane oba pruhy...o neco vyse je pro zmenu pravy odbocovaci smerem k hlavaku...jsou to detaily, ale zorvna tam jsem hlidal ocas pelotonu a ani policistovi, ani nasranejm ridicum se v tomhle ohledu nedivim... ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 28.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Honzi ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Cyklojízda v Budapešti

         

    Fotky z cyklojízdy 22.4.2005 v Budapešti:
    <a href="http://index.hu/gal/?dir=0504/kult/cmass/" title="Ukázat fotky" target=_blank>http://index.hu/gal/?dir=0504/kult/cmass/</a...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Redakce)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem viděl cyklojízdu

         

    Díky za článek, hned bych se takové jízdy také zúčastnil, snad se někdy bude něco takového konat i v Ostravě, rovněž by tu bylo třeba podporovat cyklistickou dopravu.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Láďa N.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem viděl cyklojízdu

         

    Díky za vystihující a pekný clánek. Prekonávat predsudky proti cyklistice je obtízné a chce to trpelivost. Podobny clanek by si radi precetli lide i v Metru, aby tusili proc kazdy treti ctvrtek v mesici spokojene krouzi cykliste vystresovanou Prahou.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka Bendl ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

670 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024