reklama

dámské cyklokalhoty

Dobrý podvečer,

rozhodla jsem se pořídit nové dámské cyklokalhoty. Loni jsem si jedny koupila - levné, za pětikilo, unisex. Velká chyba, už t o vím a chci to napravit :-) Cena tak 1000-1500.

Už jsem si tu na diskuzi zjistila, že Kalas nebo Axon není špatná volba.
Kalas - tam je to v pohodě, mají dvoje, žádný problém.
Axon - nějak se v tom ztrácím. Krátké, delší, upnuté, volné. Vím jedině, že chci něco opravdu krátkého. Ale teď jsem začala přemýšlet o těch volných - jak tam fungují ty spodky a je to dobrá volba? Nebo je to strašně individuální? A další věc - mají tam třeba kalhoty za 790,- korun. Přijde mi to nějak málo, bojím se, abych nekoupila něco podobně blbého, co už mám. A je rozumné takovou věc kupovat po netu? Což o to, velikost si odhadnu, ale asi by to mělo sednout, že? :-) A poslední věc - nějak na stránkách Axonu nevidím e-shop. Koukám blbě?

Děkuji za všechny zkušenosti a postřehy s dámskými kalhotami těchto značek.

[ Zpět ]
Datum: 21.04.2007
Autor: eva-r
  • Re: dámské cyklokalhoty

         

    Po netu bych do toho nešel, tohle chce vážně vyzkoušet (já to sice kupoval v kamenném krámě, ale ze "studu" nezkoušel a taky jsem na to doplatil). Jinak žena má cyklokraťasy od fy. Nike, konkrétně série Nike Ace, a jen naprosto spokojená. Jsou to takové ty "volné" kraťasy s vyjímatelnou vložkou, sedí jí jak "prd*l na hrnci" a přitom když sleze z kola, tak není vidět že by tam nějaká vložka byla, materiál elastický, ale přitom nestahuje. Koupila je v akci, takže za tu cenu super.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dámské cyklokalhoty

           

      No, asi máš pravdu, předem to vyzkouším. Čili spíš to dopadne tak, že půjdu do nějakýho sportu typu Hervis, Drapa,..., a vyberu si nějaký dražší a ne za 500 korun. A budu doufat, že cena odpovídá kvalitě :)

      [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2007
      Autor: eva-r
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: dámské cyklokalhoty

             

        Hervis, Drapa apod. sportovní řetězce nebrat. Mají tam hodně omezený výběr a ohledně cyklooblečení jsem si tam nikdy nic nevybral. Raději specializovanou cykloprodejnu a nebát se na místě vyzkoušet.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.04.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (rigby)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dámské cyklokalhoty

         

    Za 1500 Specialized... vozim dvoje 3/4 a vlozka je tam skvela.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2007
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dámské cyklokalhoty

           

      na mně by byly 3/4 moc dlouhý, pro mě tak 1/4 :-) ale díky za tip na značku.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2007
      Autor: eva-r
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: dámské cyklokalhoty

             

        Samo, ze maji i kratke. Na me kratke az moc. Ted jim prisla kolekce na rok 07 a mozna se da jeste neco sehnat ve sleve za minuly rok. Aspon v 69 to donedavna jeste bylo.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.04.2007
        Autor: wewerka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: dámské cyklokalhoty

               

          v čem?

          [ Zpět ]
          Datum: 22.04.2007
          Autor: eva-r
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: dámské cyklokalhoty

                 

            69 je prodejna v ulici Řeznická 13. Neuvadis odkud jsi, takze te automaticky smeruju do Prahy. Vic prodejen najdes v seznamu na www.specialized.cz

            [ Zpět ]
            Datum: 22.04.2007
            Autor: wewerka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: dámské cyklokalhoty

                   

              díky. Jo, jsem z Prahy, ale stejně často se vyskytuju i v Brně.

              [ Zpět ]
              Datum: 22.04.2007
              Autor: eva-r
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: dámské cyklokalhoty

               

          našla jsem např. zde
          http://www.atrex.cz/prozeny.php?nabidka=prozeny...

          [ Zpět ]
          Datum: 22.04.2007
          Autor: eva-r
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dámské cyklokalhoty

         

    našla jsem si na internetu prodejnu v Brně Velo Hanák a na internetu má v popisu spoustu dámských cyklokalhot, kalhoty Author ASL-3 za 1000 a pak jakousi značku Pearl iZumi, jedny za 2000 (to už je moc) a jedny za 1500 (to je ok), nikdy jsem o takové značce neslyšela, ale taky jsem nikdy nekupovala kvalitní cyklo oblečení :)

    Můžu se ještě zeptat, jak fungují ty volné kalhoty? To v sobě mají ještě jedny druhé kalhotky, které jsou s vložkou? Bohužel si to opravdu neumím představit :)

    [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2007
    Autor: eva-r
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dámské cyklokalhoty

           

      Ano, přesně tak. Pak se ještě liší systémem, jestli je vnitřek odnímatelný, nebo ne. (První varianta je lepší, i když záleží na systému uchycení, např. přes pár malých "sucháčků" to není ono, pak se to může za jízdy oddělit a cestovat)

      [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: dámské cyklokalhoty

             

        ach bože, to je komplikované. No nic, prolezu v Brně to Velo Hanák, a pak další sport kde prodávají ty Specialized. Ty se mi líbí víc, kor je tu někdo výš taky chválil - a trochu mi k tomu sedí ta cena. Řekla bych že zrovna u kalhot by to mělo fungovat, že čím vyšší cena, tím lepší kalhoty.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.04.2007
        Autor: eva-r
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: dámské cyklokalhoty

               

          Koukni se někde z blízka na ty Kalasy. Vnější design mne nijak neohromil, ale vložka je nápadně podobná vložkám
          které používá De Marchi. Naprostý luxus a pohodlí. Jsem si jistý že když zvládnou vyrobit vynikající pánské kalhoty, tak dámské budou umět stejně dobře.

          Mimochodem De Marchi bych doporučil asi úplně nejvíc. Jedinou nevýhodou jejich modelů je vyšší cena. Nepochybně si to ale zasloužíš ne? :-)

          http://www.cyklo-labus.cz/kategorie.aspx?i...

          [ Zpět ]
          Datum: 22.04.2007
          Autor: Kony
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dámské cyklokalhoty

         

    Doporučuju ozkoušet a pak klidně koupit přes net.
    Mně sedí perfektně Kalaš nebo Author.

    Axon se mi moc libí, maj je v Kotvě ve sportu, ale nesedí mi:(

    Pokud tu některá máte tip na cyklo obchod v Praze, kde maj výběr z více značek, prosím o odkaz.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Aktij)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dámské cyklokalhoty

           

      Ja si koupil damske omylem (take mne mohla prodabvacka upozornit a asi to sama nevedela), ale doufam, ze to na mne neni moc videt a jezdi se mi v nich moc dobre ;-D ...

      Tedy mel jsem napred dlouhe s vlozkou "Shimano" (pochopitelne bulharke) za necelych 1000 Kc z kamenneho obchodu v Litvinove a protoze se mi v nich jezdilo v zime moc dobre a hlavne mi z nich nelezly zada jako z tech predchozich, tak jsem chtel zase nejlepe kratke stejne znacky.

      Mel jsem radost, kdyz je v krame mely a az doma mi trochu zkazil radost napis na sacku "for ladies", i kdyz vlozku mely stejnou jako ty dlouhe a u nichz uz nevim, jestli take nahodou nebyly damske ;-).
      Tedy jsou dost kratke, upnute a nohavice asi tak jen 10cm
      (mne to ale vyhovuje, protoze u novych dlouhych jsem si hned trochu prodrel nohavice o podsedlovou brasnicku, nez jsem si vsiml, ze musim prelepit suche zipy izolepou a u tech kratkych se obcas "roztazene" brasnicky alespon nemusim vubec vsimat...)
      Take jsem si pri prvni jizde na slunicku hned hezky spalil stehna (nepouzivam zadne kremy a vim ze je to asi chyba..), ale jezdi se v nich moc dobre a hlavne ta vlozka je dost pohodlna a ze jsou damske (kdyz to doufejme neni videt) radeji nikde nerikam ;-D ...

      [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2007
      Autor: VladaS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dámské cyklokalhoty

         

    upnute, volne, znacka ,cena - to je jedno. dolezite je aka je tam vlozka. Su jednoduche z jedneho kusa rovnakej hrubky (taku mas asi aj ty), na nich sa robia zahyby a tie tlacia. Lepsie su nerovnakej hrubky(zoslabene v miestach ohybu)aby sa mohli prisposobit bez zahybov a tam kde treba su zosilnene, Tie su prakticky vsetky dobre, len ti musia sadnut,to by som cez internet na tvojom mieste nekupoval. Ja mam taketo od Etape za 900Sk(elastaky, volne su drahsie). Skusal som aj Specialized-tam platis trocha aj za znacku, ale vyborne

    [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (o. ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dámské cyklokalhoty

         

    to já sem se taky rozhodla, že si koupím nové cyklokalhoty. zatím jsem si teda zkoušela asi jen 3, protože sem teď po plastice vazu, a žádné mi pořádně neseděly.
    po netu bych to asi neriskovala, ale třeba ti budou sedět

    [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2007
    Autor: mau-tinka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

280 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024