reklama

Znáte nějaký dobrý cykloservis v Ostravě?

Neznáte nějaký dobrý cykloservis v Ostravě (nejlépe v Porubě), kde tomu opravdu rozumí? Díky.

[ Zpět ]
Datum: 16.04.2007
Autor: estevez
  • Re: Znáte nějaký dobrý cykloservis v Ostravě?

         

    Doporučil bych ti Bike Kram http://www.bikekram.cz/

    [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Standa)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Znáte nějaký dobrý cykloservis v Ostravě?

         

    Ahoj, já jsem maximálně spokojený se službami Cyklo Staněk, je sice z Michálkovic, ale mladý Staněk je bývalý závodník, rozumí problematice, je neuvěřitelně slušný, neodrbe tě ani o korunu, jde mu o spokojenost zákazníka, domluvíš se s ním absolutně na čemkoliv. Doporučuji s klidným svědomím, že se nespálíš. Jarda.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kanty)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Znáte nějaký dobrý cykloservis v Ostravě?

           

      Ke Stankovi chodila ma partnerka a vedle Bedajanka (jak jsem jiz psal nize) ma ten samy pristup pan Stanek...

      [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (misule ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Znáte nějaký dobrý cykloservis v Ostravě?

             

        Jsem rád, že nejsem sám, kdo si služby poskytované rodinou Staňkových pochvaluje. Já jsem vždy zaskočený tím, jak může být někdo v jeho věku tak obrovsky lidský, neagresivní a jak ho může jeho práce tak ohromně bavit. Řídí se zjevně heslem "nemožné na počkání, zázraky do tří dnů" a cenové relace jsou vskutku neuvěřitelné. A protože se tady páchá neplacená inzerce, přispěju svým dílem: http://www.cyklo-centrum.cz/scripts/index.php Případným nakupujícím přeji stejně pohodový zážitek, který mívám z nákupu u něj já osobně. Prima den, Jarda.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.04.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kanty)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Znáte nějaký dobrý cykloservis v Ostravě?

         

    Ja mam velmi dobre zkusenosti s panem Bedajankem.
    Prodava zaroven i dily za velmi dobre ceny. Je mlady a oproti jinacim bike kramum zde muzes najit osobni pristup!
    kontakt atd najdes na jeho strankach http://www.cyklovb.cz/ bydli ve stare bele kde ma zaroven i kramek a servis.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (misule ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Znáte nějaký dobrý cykloservis v Ostravě?

           

      Díky za tipy. Na Bike-Forum.cz mi doporučili Cyklo Hrabovský (OV Mariánské Hory): zavolal jsem mu, řekl že bych potřeboval vyměnit kliky a střed za Shimano LX, díl mi nabídl za internetovou cenu, za "montáž" si vzal 100,-Kč a celé to trvalo ani ne 2 dny. Takže doporučuji.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2007
      Autor: estevez
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Znáte nějaký dobrý cykloservis v Ostravě?

             

        Já v Cyklostaněk platím jen materiál, práci mám zdarma. Tedy pokud ovšem nevezu kolo na komplexní servis, ovšemže. Připouštím samozřejmě, že mohu být výjimka, ale díky přístupu jednoznačně a vřele doporučuji. Kromě nákupu lze diskutovat, polemizovat, lze si nechat dát pořádnou nalejvárnu, co proč a jak. Prostě "jako doma". Jarda.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.04.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kanty)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

349 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024