reklama

Poraďte prosím!Chtěl bych provést nástřik rámu a pak ho opatřit

Poraďte prosím!Chtěl bych provést nástřik rámu a pak ho opatřit originál polepy Author.dají se někde zakoupit?Zatím je nemohu nikde shnat a přimo od authora jsem odpověď nedostal.Díky

[ Zpět ]
Datum: 05.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (hasič ([email protected]))
  • Re: Poraďte prosím!Chtěl bych provést nástřik rámu

         

    Buď rád že se jich zbavíš. Nalep si tam místo Authora něco pořádnýho.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte prosím!Chtěl bych provést nástřik rámu a pak ho opat

         

    Kdysi jsem měl podobné úmysly a na cykloprodejnách mně ujistili, že velké nálepky od Authora nikde neseženu (něco jako ochrana značky) a nabídli mi jen několik menších neutrálních samolepek, tak do velikosti o obdélniku 10x 3 cm, byť s popiskou Author. A o názvu Richmond ať už ani vůbec neuvažuji. Budeš si je zřejmě muset vyrobit sám, už tady několik diskuzí na tohle téma proběhlo, takže tak nemožné to asi nebude. Hodně štěstí a vytrvalosti přeji.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2007
    Autor: Krtek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte prosím!Chtěl bych provést nástřik rámu a pak ho opat

         

    Nejlepsi nalepky jsou od srdce :)

    http://www.kandrac.net/foto/2007_02_03/slides...

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2007
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte prosím!Chtěl bych provést nástřik rámu a pak ho opat

           

      Jeste jsem nasla jednu dobrou :))))

      http://www.acoma.cz/index.php?c=foto2&pic...

      [ Zpět ]
      Datum: 05.03.2007
      Autor: wewerka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Poraďte prosím!Chtěl bych provést nástřik rámu a pak ho opat

             

        Mas hezky upravenej system ve fotkach :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 05.03.2007
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte prosím!Chtěl bych provést nástřik rámu

         

    Petrun má pravdu. Navíc Ti Author logicky nic nedá, protože to lepí na svoje kola. Pokud chceš vyhodit peníze za dělání reklamy někomu, kdo za to nestojí, nech si to
    naskenovat, překreslit (nebo najdi font a uprav) a všude Ti to vyřežou na plotteru případně vytisknou na průsvitnou samolepicí fólii... Mimochodem FUJI, KLEIN, KTM mají méně písmen :-) Anebo chceš, aby Ti to neukradli?

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte prosím!Chtěl bych provést nástřik rámu

         

    Také nechápu, proč se toho nechceš spíše zbavit, ale budiž ;-)

    Tady máš logo i s nápisem v EPS formátu. Grafici už budou vědět co s tím ;-)
    http://www.brandsoftheworld.com/search/?action...

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2007
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte prosím!Chtěl bych provést nástřik rámu

         

    Ještě lepší než nějakej nápis by byl kvalitní airbrush.
    http://www.airnews.cz/index.php?option=com...
    Tihle blázni se evidentně nudí, stříkaj to i na kompresor nebo
    počítačovou myš.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte prosím!Chtěl bych provést nástřik rámu

           

      Také jsem o tom uvažoval... nejhustší, co jsem viděl bylo "staré kolo" vč. odřeného laku a ž na "holý kov", rezavých míst, starých předchozích nátěrů, zbytků samolepek... Ale stálo to asi 8 :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 05.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

351 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024