reklama

Prosím o zkušenosti s Rock machine

Zdravím, je sice září, ale já už se pomalu poohlížím jaké kolo si vyberu na jaře (už začínám šetřit), dá se říct, že bych chtěl Rock machine Tsunami nebo Landslide nebo Flash modely 2006, už jsem viděl modely 2007, ale nejpíše budou pekelně drahé jako novinky, tak proto raději starší, napište prosím vaše zkušenosti.

[ Zpět ]
Datum: 26.09.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Méďa ([email protected]))
  • Re: Prosím o zkušenosti s Rock machine

         

    Ahoj vlasním RM Torrent 05 a jsem maximlně spokojený, jedinou změnou byla výměna brzd z mechanik na hydry, ale i těma Heyers 1 šlo jezdit, před tím jsem měl Thundera a šlapalo vše na 100% teď na něm jezdí znamý a furt dobrý ostatní co znám májí RM flash 04 a wildfire a no problem.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2006
    Autor: IF
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o zkušenosti s Rock machine

         

    Ja jezdim ur asi pet let na RockMachine Unlimited, ted se jmenuje Landslide a spokojenost. S RM mam i dobre zkusenosti pri reklamaci.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lister)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o zkušenosti s Rock machine

         

    Rám RM Profesional 03 mi praskl dole v oblasti hlavového složení (pro rejpaly, montoval ho výborný cykloservis). Je pravda že jsem s ním jezdil i maratony, na druhou stranu ale vidle byla Marzochi. Teď mám rám Merida, hlavové složení jsem tam dával sám a drží jako skála. Nedělám závěry, uvádím pouze fakta.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2006
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o zkušenosti s Rock machine

         

    Syn má RM Lanslide (model myslím 2004) - při prvním defektu sundal plášť, zalepil duši a plášť (MAXIS) za žádnou cenu nechtěl zpátky. Pořád na tom byla "šiška". Myslel jsem, že to syn neumí nandat, tak jsem s tím začal bojovat sám, sundal jsem i druhé kolo, přehazovat pláště ze předu na zadek, z leva do prava, otočil jsem směr otáčení ...
    Nakonec jsme to odvezli na reklamaci a po šíleném dohadování (a jejich vlastních pokusech s montáží) nám vyměnili oba ráfky i pláště za NE...MAXIS (značku teď z hlavy nevím).
    Bohužel po záruce je v pr..li šlapací střed a dalších pár drobností.
    Jezdíme stylem občas sami nebo s nějakou partou, nebo "Kolo pro život" (50km kolem 2:30), takže žádné velké rasovačky.
    Já mám TREK 6500, model 2005 a spravuju pouze defekty, mažu řetěz a měnil jsem brzdové špalky ...

    ... moje zkušenost ... někdo jiný ti určitě řekne něco jiného.
    Přeju ti úspěch při nákupu,
    PF

    [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr F (Sunny))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prosím o zkušenosti s Rock machine

           

      Obcas si nejake rafky s urcitymi plasti nesednou. Ja kvuli tomu vozim pneu s kevlarovou patkou. Nez bych to nekde v poli rvala zeleznymi packami pul hodiny, tak to mam umelohmotnymi za 10 minut vymenene.

      Stred mi odesel po 7000km a technik rikal, ze ma vydrzet tak 4000km (ISIS). Na opotrebeni se urcite zaruka nevztahuje :)

      [ Zpět ]
      Datum: 28.09.2006
      Autor: wewerka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prosím o zkušenosti s Rock machine

             

        Dneska jezdíme oba na pláštích Bontrager (kevlar) a není problém.
        Jen jsem nepochopil, proč u nového kola s novými ráfky a novými plášti se to nemohlo srovnat ...
        Petr F.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr F (Sunny))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o zkušenosti s Rock machine

         

    Jestisi chceš koupit RM za super cenu, tak se podívej na http://www.online-kola.cz . Mají výprodej modelů 2006 za cool ceny. Landslide za 20990, Explosion za 27500. Zkušenosti s inet obchodem mám dobrý, v pátek jsem si u nich objednal Torrenta, objednávku mi hned potvrdili mailem, pak sms, dokonce i volali, že je kolo už na cestě a vestředu mi ho přivezli domů. Takže ho dneska jedu prvně projet:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Arny)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o zkušenosti s Rock machine

         

    Ahoj, měla jsem RM El Nino, model 2004. Naprostá spokojenost, kdyby mi ho v létě neukradli. Za tři týdny jsem koupila RM Tsunami 06. Musela jsem upravit představec, protože řídítka byla moc nahoře a jezdilo se mi na tom jak na koze, ale po otočení předsavce naprosto bez chyby a vychytala jsem si posed lepší než na El Ninu. Trošku mi dělalo problémy přehazování, protože El Nino je postavený na Deore a Deore LX a Tsunami na Sramu, takže má přehazování na jiný strany. Jsem si občas připadala jak na ukradeným nebo vypůjčeným kole, než jsem si zvykla:-)
    Zatím šlape bez chybičky, vyhovuje mi geometrie rámu, ale jsem holka, tak těžko říct. Docela mě mrzí, že dost lidí mluví o RM jako o módní záležitosti. Nevím, ale už jsem z něho párkrát letěla i tím stylem zabořený přední kolo do příčné strouhy a let vzduchem a nehlo se nic. Nic jsem nemusela dotahovat, rovnat...Mám kostru 16,5 na výšku 164cm a je to parádní živý kolo, který v terénu dělá co chceš. na silnici je jako každý horák těžkopádný, ale fakt jsem spokojená. Eva

    [ Zpět ]
    Datum: 03.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (EvaU ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o zkušenosti s Rock machine

         

    Ahoj, jezdím už 6 let na MTB Rainbow od RM, každý rok spácháme jeden těžký pád někam do strže nebo "někam". Roční porce = cca 3.000km. Kromě obvyklé výměny řetězu a špalků jsem neměnil NIC (pláště zedy od ričího jsou nedostižné, budou mi chybět), letos jen odešly dodatečně osazené kufry, ale jinak kolo slouží jako blázen, v servisu nevěří obvykle vlastním očím, že to 6 roků staré alivko žije a slouží bez mrknutí oka. Ale RM od dob, kdy jsem ho koupil, prošel kvalitativním pádem, pokud vím. Aktuálně se snažím sehnat model BLADE od Kellys, shozený z cca 42K na 27K. Jinak proti RM ani slovo výtky, duhu předám manželce a jsem si jist, že bude sloužit další roky. Šťastnou ruku přeje Jarda.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (yarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o zkušenosti s Rock machine

         

    Už sedmým rokem jezdím na crossu RM Fantasy a nedám na něj dopustit. Teď na něm mám najeto 24000km a to někdy dost náročných, třeba rumunské hory nebo istrijské "šutrostezky"...Samozřejmě není vše originál, ale nikdy mne nenechalo na holičkách. (To musim radši zaklepat.) Ale je fakt, že v servisu se taky docela podivujou co už to kolo vydrželo.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lupen)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

358 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024