reklama

odkud kudy kam

Zajímala by mě vaše nejdelší trasa na kole a jak dlouho jste ji jeli.Odkud kudy kam.

[ Zpět ]
Datum: 06.09.2006
Autor: liška
  • Re: odkud kudy kam

         

    Břeclav - Valtice - Vídeň = 136 km natěžko a hrubý čas byl 11,00 - 22,45

    [ Zpět ]
    Datum: 06.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Liptovsky Mikulas, Ruzomberok, sedlo na Donovalech, Banska Bystrica, pak chvili nevim, nazvy obci si uz nepamatuji, dale do sedla na Certovici a dolu pres Lipt. Hradok do Mikulasa. Dobu jizdy presne nevim, bylo mi ...nact, ale v podstate jsem to jel cely den, na tachaci to dalo 202 km. Jel jsem to sam na silnicce.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.09.2006
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    156km / praha - ricany - po kutnohorsky do kolina - zpet s nakolaky podel labe zpet do prahy
    7:28:30 je cisty cas jizdy. Mela jsem rozbity stred a ke konci jizdy dost hezky vaklik.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.09.2006
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: odkud kudy kam

           

      Jinak pokud hledas rekordy, tak zkus bikeforum. napr. 305km za 1 den na MTB. Praha - Jested - Praha.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.09.2006
      Autor: wewerka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: odkud kudy kam

           

      Update. Praha - Jilove - Tynec - Sedlcany - Prcice - Sudomerice -Tabor - Sobeslav - Kardasova Recice - Cikar - Jemniste - Straz nad Nezarkou. 171km, 8h jizdy.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2006
      Autor: wewerka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    má nejdelší smysluplná:) trasa byla Brno-Praděd-Brno 301km, 3400m nastoupanejch asi za 12hod i se dvěma zastávkama na kofolu+1xhypersupermarket na doplnění tyčinek. Pak teda trochu nad 600km za 24hodin na K24, čistej čas 20hod. ale to už je ježdění po 28km okruhu pořád dokolečka:)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Teda, když tak koukám na ty čísla, tak je mi z toho blivno .. ale aspoň dodám odvahu těm, co nejsou turbo-zvířátka ..
    přibližně 89,5km za 4:45 čistého času a pak zdechlina ..:o))

    [ Zpět ]
    Datum: 06.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Moje vzdálenosti vám asi přijdou k smíchu. Na jeden zátah (s jednou asi 15 min pauzou) kolem 60 km. Z Boru u Tachova skoro do Mariánských Lázní a zpět. Průměrná rychlost zhruba 21-22 km/h.
    Jinak nejvíc za 24 hodin jsem ujel něco kolem 75-80 km. Průměrná rychlost byla také lehce přes 20 km/h. Ježdění typu: ke kámošovi na chalupu a zpět, pak různé popojíždění do města do krámu a zase na výlet do okolí. Jsem od přírody strašně lenivej tvor. Nic jiného nežli kolo mě k žádné fyzické námaze nedonutilo a asi už ani nedonutí :)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.09.2006
    Autor: Bubík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    K Baltu a zpátky na těžko, 1206 km za 12 dní + 1 den odpočinku u moře.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    8:00 Opava - Komárov - 18:00 Ostrava přes Kružberk. 152 Km. Prachovské skály - Ostrava, 4 dny 386 Km.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Papji ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Asi ne nejdelší, ale nejtěžší:
    Z Rosenheimu do Riva de Garda
    13 dní, 726 km, 18 600 m stoupání.
    Kudy: Schnebergscharte, Krimmeltauern pass, Ahrnatl, Schlern, Passubio.
    Podrobnosti: http://www.cykloserver.cz/CykloServer/CsClNfo...

    [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Natěžko z Liberce do Bíliny přes Zákupy, Zahrádky, Lovosice, Režný Újezd, sedlo Baková, Štěpánov. 130 km, 5:40 čistého času. Asi hodinu jsem proflákal pokuřovacími zastávkami. Posledních 5 km s naštíplým trochanterem (ustlal jsem si, no), musel jsem to došlapat levou nohou na "kašpárka".

    [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Já sem si dal rekord na mém MTB teď nedávno, kdy sem jel něco málo pod 148 km za 7,18 čistého času, ještě k tomu sem projel celou prahu metrem, ale bylo to po placce od nás do Dejvic a ze Strašnic přes kersko a při labi do Neratovic, Kralup a Libochovičky domů.... Snad vždycky, když jedu s nakoláky, tak mám přes 100 km :-D

    [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    České Budějovice -Mondsee, něco přes 200km . 8 - 17 hodin s pivní vložkou (od té doby si dávám bacha co piju - ta 17 byla moc).Před 14 lety.
    Poříčí-Louňovice-Pacov-Stráž nad Nežárkou s bagáží , 145km . Čas 11-21.10 . Chtěli jsme až do Suchdola, ale od 7večer jsme neustáli lepili kolo (špatný pásek na ráfku) a tak jsme byli rádi, když nás dobří lidé nechali přespat na zahradě pod stanem.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ane.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Můj jednodenní osobák je 142 km na MTB, trasa byla zhruba od česko-rakouských hranic u Lipna k Dunaji, podle řeky přes Linz a Mauthausen a přes Freistadt zase zpět. Jel jsem to asi od osmi do osmi se spoustou zastávek...takže cca 12 hod. hrubého.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2006
    Autor: Ligi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Dávno, dávno již tomu..... :o)) Tenkrát mimo obce skoro nikdo nejezdil. Je to už tak zhruba 25 let. Na favoritu. A vím jen že z Prahy. Motali jsme se někde na jih, jihozápad od Prahy a skončili jsme snad v Berouně na vlaku. Bylo to něco kolem 150 km. Vyjížděli jsme tak někdy kolem sedmé a do vlaku jsme nalézali odpoledne snad kolem čtvrté, páté... Nevím, jestli to ještě někdy překonám.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2006
    Autor: MM
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Tak za 1 den to bylo Ostrava - Vítkov - Budišov n. Budišovkou - Rýmařov - Sobotín - Červenohoské sedlo - Jeseník - Rejvíz - Zlaté Hory - Jindřichov - Krnov - Opava - Ostrava přesně 300 km, pžesné časy si nepamatuji, ale bylo to 3.7.1994 asi od svítání do soumraku na kole značky Favorit. A přesně 300 km to bylo proto, že když jsem asi 7 km před domovem viděl že mám ujeto 290 km tak jsem to vzal ještě mírnou oklikou a´t to zarovnám.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    A ještě přidám jeden 1 denní rekord na trekovém kole na těžko (s veškerým vybavením - stan spacáky atd..) - bylo to 17.6.2002 vzdálenost 234 km - s manželkou (takže to je její rekord) jsme se vraceli z cykloputování po Rakousku a nocovali jsme v motelu Kamenný mlýn pár km za Bratislavou. Ráno asi v 7:30 hod jsme vyjeli s úmyslem přenocovat v Ostrožské Nové Vsi. Ale domov nás už přitahoval tak, že jsme se cestou rozhodli jet až domů. Do Ostravy jsme dojeli ve 2:00 hodiny po půlnoci. Pro šťouraly uvádím, že osvětlení jsme měli kvalitní.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Asi před 4 roky: Plzeň-Kralovice-Kožlany-Krakovec-"Brodway" a někudy podle Berounky zpět. Hodilo to asi 112 km. Byl to celodeňáček s častými přestávkami na osvěžení, čistý jízdní čas nevím.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2006
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Nejdelší 150km natezko: INNSBRUCK - KUFSTEIN - ROSENHEIM - SCHECHEN, cisty cas necelych 8h.

    www.klaudy.net

    [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Cody ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Na crossu, po silnici - od 4.00h do 20. 00h. Délka 250 km, nastoupáno asi 1200m. Trasa Havířov - Hrabyně -Bruntál - Rýmařov -s. Skřítek - Sobotín - s. Žárová - Hanušovice - s.Ramzová - Jeseník - Prudnik (Polsko) - Třemešná ve Slezsku.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2006
    Autor: Krtek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: odkud kudy kam

           

      Zdravím Krtka - mrkni na téma "kde trávíte více času"

      [ Zpět ]
      Datum: 08.09.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Na jeden zátah Ústí na Labi - Teplice - Bouřňák - Fláje - Nové město - Cínovec - Komáří vížka - Adolfov - Nakléřov - Chuderov - Ústí, 113 km, 5:10 hod, 22 km/h

    [ Zpět ]
    Datum: 09.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (cruton ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Nejdelší výlet byl k Baltu podle Odry po polské straně Turnov, Habartice, Krosno Odřanske, Štetín, Volin, Meidzyzdroje, Miedzywodzie, Pobierowo, Niechorze, Rewal, a zpět do Turnova. Na těžko, za 9 dní. Vzdálenost nevím, computer jsem neměl.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ferda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Kralupy nad Vltavou-Beroun-Příbram-Tochovice 120 km na těžko.Výjezd v 9 hodin a dojezd 18 hodin.Cestou nalezeny 2 geocache a přijmuty nějaké pochutiny a nápoje :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 09.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hnuso :-))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Nové Měst nad metují, týniště, borohrádek, skuteč - a zpět (pauza 3 hod) 150 km asi 7 hodin. Silnice na horalovi.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.09.2006
    Autor: FastSnake
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    211 km Vídeň - Boskovice na treku na těžko, start v 9 h příjezd kolem 22,30. Původně to měly být 2 dny, ale to volání domova...

    [ Zpět ]
    Datum: 09.09.2006
    Autor: catoo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    hotel Plešivec - Abertamy - Pernink - Merklín - Karlovy Vary - Olšová Vrata - Útvina - Toužim - Bezvěrov - ÚTERÝ - Teplá - Mnichov - Bečov nad Teplou - Karlovy Vary - Merklín - Pernink - Abertamy - hotel Plešivec. 168 km. Byli jsme letos v červenci na dovolený v Krušných horách a já už se dlouho chtěl podívat do vesnice, kde se natáčela má oblíbená Zdivočelá země. Řekl jsem si, že tak "blízko" už třeba zas dlouho nebudu a vyrazil jsem. Taky sem to nějak blbě odhadl, počítal sem max. se 130 km, no když jsem byl v cíli a na tachometru bylo 81, začínalo být jasné, že to bude o trochu víc. Ještě jsem pro zpáteční cestu zvolil o 6 km delší trasu než tam, a ten výjezd na Krušný hory na závěr... Ale nezbývalo než dojet. Jel sem celkem 10,5 hodiny, vypil 7 litrů tekutin a měl toho nakonec opravdu plný kecky. Asi to hodně, hodně dlouho nepřekonám.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Oldřich Jirků ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: odkud kudy kam

           

      Jo, výjezd na Krušný hory je krušnej. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 10.09.2006
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Letos jsem se konečně zase dostal na stovku a i když je teď pěkně už to asi nezlepšim.
    Trasa Středohořím: DC-Lovečkovice-Sedlo (jen okolo)-Třebušín-Čeřeniště-Varhošť-Sebuzín-Střekov-DC, čistých 100, výškových 1170, AV 18, nějaký to tlačení do kopce a čumění z rozhledny, takže skoro celodenní výlet.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2006
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odkud kudy kam

         

    Nejdelší: ve Stráži nad Nežárkou v pátek asi 90 km.
    Nejtěžší: Jilemnice - Medvědín - vloni.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

262 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024