reklama

Severomoravský sraz lehokol

Termín: 22.06.2018
Místo: Rožnov pod Radhoštěm, Camping Rožnov

Vážení přátelé, konečně jsem se dostal k oznámení srazu. Takže termín 22.6. -24.6. v Rožnově pod Radhoštěm. Spaní pro skalní u mě na chalupě ve Vidči - suchý záchod, voda z pumpy, možnost spát v chalupě (omezená) ve stanu nebo pod širákem na zahradě (neomezená), oheň, bečka. Pro komfortnější…

Datum: 04.04.2018
Autor: Zden42
  • Re: Severomoravský sraz lehokol

tak vám v tom udělám bordýlek, musí se ještě přidat příspěvek a pak je to vidět ve vlákně. ráda bych vás viděla, tak snad se podaří přijet.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: HMS
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Škoda že termín koliduje s Moravskoslezskym srazem lehokol. Asi tedy bohužel nepřijedu

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Třeba nakonec stihneš oba dva :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Stačí datum,název nwní důležitý.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: duče
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Naštěstí sou voba na stejným místě.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2018
      Autor: HonzaK
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Paráda! Zrovna dnes jsem na to myslel. A pak se to stalo. Potkal jsem chlapíka na Triconu. A zase jsme jeli kůsek spolu. Naposled jsem ho viděl před rokem cestou do Frenštátu. Že by znamení!?
    Tak se pokusím dorazit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: bukwa

Zdenku, protožes to dokázal, hlásím se na Vidču, bo to tam znám u Šoukalů,

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ivoh

Ahoj Zdenku, rád bych přijel a přespal na chalupě, když se najde místo.
    Voda je pitná?
    Loni jsem se tam v okolí Bystřičky projížděl tuším třikrát a vždycky jsem se zkusil stavit. Číslo jsem na tebe neměl, nechal jsem to na náhodě. Nevyšlo to zrovna ani jednou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2018
    Autor: Radek
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Muže

včera
Ve dvou se to lépe jede :-) Žena hledá muže 55+ Kolo, lyže, turistika, moře, výlety, příroda a pohoda. Bydlím…

Hledám: V Brně a okolí na kolo, procházky a výlety

Hledám: V Brně a okolí na kolo, procházky a výlety
23.04.2018
Ráda bych našla společníka na pohodové, občasné rekreační projížďky na kole v Brně a okolí, na procházky a výlety,…

Hledám: štíhlejší kamarádku

23.04.2018
Ahoj, rád bych našel kamarádku na kolo,procházky přírodou,k moři. Já 58/183/85.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

335 cyklistů (18 přihlášených)

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018

Radoušovo bloudění

Stromy holé, půda zmrzlá, lesy tiché a mezi jejich kmeny se bělaly zbytky sněhu. Cyklistická sezona v…
JohnyB | 16.03.2018

Moje příprava na novou cyklo sezónu

Tak to vypadá, že zima konečně končí, začíná jaro a s ním přichází nová cyklistická sezóna. Těšíte se jako já…
StanaPavlicek | 13.03.2018