reklama
Země: Rumunsko Rumunsko

Přeprava kola do Rumunska ???

Ahoj všem.

Nemáte někdo zkušenosti, zda-li se dá přepravit kolo jak spoluzavazadlo do Rumunska?
Jenda

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 11.10.2017
Autor: Jenda53
  • Re: Přeprava kola do Rumunska ???

http://www.cajenda.cz/doprava-rumunsko

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.10.2017
    Autor: AV
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Letecky? Stopem? Autobusem? Vlakem?
    V letadle to není problém, cena většinou kolem 50€ Jen je nutné si koupit cyklo tašku nebo sehnat z obchodu origo kartonovou krabici na kolo.
    Vlakem se kolo vozí běžně, ale ve spacích vozech je nutné mít kolo zabaleno do tašky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.10.2017
    Autor: NejedeMiTo
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky za info.
      Zjišťoval jsem přepravu vlakem, ale s kolem jsem skončil na Rumunsko/Maďarské hranici - dál to už dráhy nezajišťují jako zavazadlo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.11.2017
      Autor: Jenda53
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Normálně letadlem. Je to jednoduché, rychlé a levné. U WizzAir stojí jeden směr 30€.

Od letiště můžeš pokračovat třeba vlakem, pokud ne na kole.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.11.2017
    Autor: Marin7
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Slunná Moldávie na kole

(CK Kudrna)
01.06.2018, 10 dní
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Na kolech jihem Rumunska

(CK Kudrna)
14.07.2018, 9 dní
7 900 Kč
cyklistický Autobusem

Rumunský i srbský Banát

(CK Kudrna)
03.08.2018, 10 dní
8 400 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Brdy 1-3. června

Hledám: Brdy 1-3. června
dnes
Ahoj, hledáme ženy cyklistky na víkendový přejezd Brd. Stručný plán akce: v pátek k večeru nebo sobotu ráno cesta…

Hledám: Fajnová bajkerka by se tu našla?

Hledám: Fajnová bajkerka by se tu našla?
dnes
Hledám fajnovou bikerku se smyslem pro hůmor a veselou povahou, na občasné projížďky na kole. Ať už v okolí Prahy…

Hledám: Hledá se perťák

Hledám: Hledá se perťák
dnes
Zdravím, hledám parťáka na delší i kratší trasy na kole, také kopečky jsou v plánu, občasné závody když budou v…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

309 cyklistů (23 přihlášených)

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Traisen - Donau

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili…
Quatsch | 17.05.2018

Jak jsem doma vyřešil ukládání kol

Nejsem si jistý, zda sem tohle téma úplně patří, ale pro mě to v posledních týdnech bylo celkem aktuální, tak…
StanaPavlicek | 01.05.2018

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018