reklama

Pražské cyklozvonění

Termín: 25.09.2016
Místo: Praha, A-park, Ledařská ulice, Braník

Jubilejní 10. ročník rodinné jízdy Prahou.

Do A-parku v Braníku můžete vyrazit z 21 míst po 14 trasách:
http://cyklozvoneni.cz/trasa-jizdy/

Program:
- testování nových kol Author (elektro, fatbike, dětská kola, MTB, silnice.....)
- půjčovna koloběžek
- nafukovací "hrad" a klouzačka
- prodej…

Datum: 08.09.2016
Autor: CPHVBC.dk
  • Re: Pražské cyklozvonění

         

    Přijedu i s nákladním kolem +vlek.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2016
    Autor: chopper
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pražské cyklozvonění

           

      No já mám k téhle akci dost nedůvěru. Pravda je, že zájmy cyklistů v Praze teď už nikdo nehájí. Tahle akce je příliš oficiální na to, aby mohla vyprodukovat nějaké cyklistické řešení, a Auto*mat jde do háje. Takže často záleží na konkrétním starostovi, zda bude podporovat, nebo ne. K téhle akci se jistě připojí každý, protože to bude vypadat politicky dobře, ale to neznamená vůbec nic, jak se bude chovat mimo tuhle akci.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.09.2016
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Pražské cyklozvonění

             

        já tam jedu pro zábavu ne kvůli politice. navíc jsem hradečák, tudíž cyklodoprava v praze pro mě prioritou není, mě nedělá problém jezdit po magistrále. To ale neznamená že cyklostezky a jiná opatření pro cyklisty nepodporuji.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.09.2016
        Autor: chopper
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pražské cyklozvonění

               

          Tak za zábavou můžu jít na x tisíc nebo snad i milionů dalších míst.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.09.2016
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Pražské cyklozvonění

                 

            Za zábavou ....vy jste dokonalý v tom se sám nabonzovat

            Tak to za zábavou jste přesně ukázal vaší srpnovou rádobyuprchlickou turistikou v Řecku

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 18.09.2016
            Autor: újezďák
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Pražské cyklozvonění

                   

              Jděte do hajzlu. Tam jsem opravdu nejel za zábavou, jen mne v jistém smyslu provázela smůla. O těch táborech na severu Lesbu jsem taky nevěděl. (O Morii jsem věděl a neměl jsem na ni čas.) O tom, kde jsou tábory na Chiu jsem nevěděl. Věděl jsem, jen, že tam někde jsou. Ale jasně, vy, kdo nejste schopen udělat pro ty lidi ani ň, budete kritizovat někoho, kdo se alespoň trochu snaží.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 18.09.2016
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
              • Re: Pražské cyklozvonění

                     

                Se divím že jsi si dokázal koupit lístek, ale vygooglit si kde jsou tábory už ne. Asi ta smůla

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 19.09.2016
                Autor: Billicek
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Pražské cyklozvonění

                     

                A co si pro ně udělal?

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 19.09.2016
                Autor: martinek
                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: Pražské cyklozvonění

                       

                  Koupil jim fofolu:-)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 19.09.2016
                  Autor: Bobbob
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Pražské cyklozvonění

                       

                  přivezl se jim ukázat.. ;-)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 19.09.2016
                  Autor: Grille
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Pražské cyklozvonění

                       

                  O něco jsem se pokusil. Reálné pomoci brání skupina blbečků, včetně toho v prezidentské funkci. Obejít tuhle skupinu blbečků a ignorantů, aby se reálně něco udělalo, je těžší, ale myslím, že to půjde.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 19.09.2016
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                  • Re: Pražské cyklozvonění

                         

                    Prezident vám zabránil najít uprchlický tábor na Chiosu, který jste měl doslova pod nosem ?

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 19.09.2016
                    Autor: újezďák
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Pražské cyklozvonění

                     

                Až pojedu do Bochumi, vezmu tě s sebou, můžeš těm "běžencům" pomoci s integrací.

                Dva, tři dny je budeš přesvědčovat o užitečnosti práce a spasíš tak Evropu.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 19.09.2016
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: Pražské cyklozvonění

                     

                škoda, že jsi na Lesbos nejel teď, tábor bys nepřehlédl http://zpravy.idnes.cz/lesbos-uprchlici-pozar...

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 19.09.2016
                Autor: Grille
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pražské cyklozvonění

             

        > Pravda je, že zájmy cyklistů v Praze teď už nikdo nehájí.Auto*mat jde do háje.

        Nejsi sám, kdo má bohužel poslední dobou tento pocit.

        Mně přijde, jako kdyby se Auto*Mat vnitřně rozdělil na dvě frakce, přičemž jedna podporuje cyklistiku a druhá protežuje zklidněné zóny, MHD a chodce na úkor všech ostatních včetně cyklistů.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.09.2016
        Autor: JendaH
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Pražské cyklozvonění

               

          A to je dobrá nebo špatná zpráva ?
          Podívej Vratislavovi vadí kola u jeho chalupy, je to pro cyklistiku dobře nebo špatně ?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.09.2016
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Pražské cyklozvonění

               

          Oni se tam téměř komplet vyměnili lidi. Ti, co tam byli předtím se o něco snažili.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.09.2016
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Pražské cyklozvonění

                 

            Asi je už přestalo bavit "hrát si na cykloaktivisty" a konečně začali něco dělat.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.09.2016
            Autor: radka
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Pražské cyklozvonění

                   

              Tomu se říká dospět :)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 19.09.2016
              Autor: újezďák
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Pražské cyklozvonění

               

          Žebby došly zdroje?
          Potěšitelné.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.09.2016
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Pražské cyklozvonění

                 

            Člověk, pro něhož jsou peníze až na prvním místě jásá. Jenže tady vůbec nejde o peníze, nebo rozhodně ne na prvním místě, jak to vidíš ty.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.09.2016
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Pražské cyklozvonění

         

    http://www.cphvbc.dk/ :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2016
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pražské cyklozvonění

         

    pokud mi sundají sádrovou dlahu z ruky v pá tak v ne jedu

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2016
    Autor: martinek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pražské cyklozvonění

           

      O důvod víc, proč tam nejet. S blbci nějak netoužím se potkávat.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.09.2016
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Pražské cyklozvonění

             

        Bláznům se nemá odporovat:-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.09.2016
        Autor: martinek
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Pražské cyklozvonění

               

          Až na to, že blázen jsi ty.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.09.2016
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          • Re: Pražské cyklozvonění

                 

            mám kamaráda lékaře na příslušném oddělení a ten říká, že to tvrdí všichni jeho klienti...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.09.2016
            Autor: Grille
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Pražské cyklozvonění

                   

              No, říká se, že psychiatra od pacienta poznáš jen tak, že psychiatr má klíče :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 19.09.2016
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Pražské cyklozvonění

                     

                cinkal.... ;-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 19.09.2016
                Autor: Grille
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pražské cyklozvonění

             

        Pro blbce každej blbej:-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.09.2016
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

454 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024