reklama

Už vás chytla křeč pří výkonu potřeby? :-)

Je to sice poněkud žinantní, ale je to ze života, a jak říkával Miloš Kopecký "co je lidský, to je normální".
Dneska jsem si projížděl jednu z plánovaných tras na to jarní Posázaví. Celkem necelých 140 km (neděste se, v tom je taky cesta do kempu a zpátky domů). Dost kopců bylo, něco jsem jel i dvakrát, přece jenom hledám nejschůdnější cestu.
Cestou zpátky se mi zdálo, že se o mě dvakrát pokoušela křeč do stehna pravé nohy. Nikdy se mi to při jízdě nestalo, dneska jsem to cítil poprvé. Takže jsem hned zastavil a tu nohu jsem plnou vahou zatížil, trochu se prošel a ok.
Po návratu jsem se tak nějak najedl... a pak to přišlo: potřeba na WC. Tak jdu, sednu si tam, sedím... a najednou, během necelý vteřiny - křeč jak prase do tý pravý nohy. Postavit jsem se nemoh, pochopitelně. No zmáčknul jsem dlaněmi proti sobě to pravý stehno vší silou, řval jsem bolestí jak tur... trvalo to asi necelé dvě minuty. Pak to odeznělo, já tam seděl naprosto vyčerpanej, i mi snad tekly slzy, pak jsem vstal, natáhnul gatě...
Víte, že doteď nevím, jestli jsem tu potřebu vůbec vykonal? Nebo jestli to ta bolest rozehnala?
No, je to ze života :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.09.2015
Autor: Airline
  • Re: Už vás chytla křeč pří výkonu potřeby? :-)

         

    Jak zpívá Lokálka v Tvrdém údělu "Na záchodku číslo šest, zatínám chodidla v pěst..."

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2015
    Autor: ronda
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už vás chytla křeč pří výkonu potřeby? :-)

         

    Málem jsem si myslel, že je pátek.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2015
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už vás chytla křeč pří výkonu potřeby? :-)

         

    tak křeč úplně né, ale kdysi jsem bydlel přes léto kousek od Grenoblu v takém učilišti a tam měli jen turecké záchody.
    No a nohy, hlavně stehna, první týden teda fakt bolely :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2015
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už vás chytla křeč pří výkonu potřeby? :-)

         

    Tedy tvoje páteční témata jsou dost dobrý, ovšem sobotní je excelentní :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2015
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už vás chytla křeč pří výkonu potřeby? :-)

         

    Tedy opět jsem správně uhádla zakladatele tématu :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2015
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už vás chytla křeč pří výkonu potřeby? :-)

         

    Teda, o suchým WC jsem jsem ještě neslyšel. A vytržel jsi si arž?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2015
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

380 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024