reklama

Test horského kola Author Epoque 1.0 27 – halama nejen do lesa

První pohled na testované Author Epoque 1.0 kolo nás od ryze horských kol posunul spíše ke kolům na sjezd či freeride. Silné trubky rámu, čtyřčepové pružení, široké pláště s rozměrem 2,25 a průměrem 27,5 palců. Vše je ještě podtrženo masivními sváry a nelakovaným rámem, který zachovává původní stříbrnou barvu duralových trubek. Prostě na první pohled pěkný kousek, který vysloveně láká do těžkého terénu. Ostatně Epoque je deklarován jako stroj kategorie Enduro.

Datum: 14.08.2014
Autor: Redakce
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku

Hledám: Parťačku
dnes
Parťačku nejen na cesty na kole, ale i třeba na lyže a cestu životem. Čestmír (52/180)

Hledám: Cyklistka na cesty na kole i životem

Hledám: Cyklistka na cesty na kole i životem
14.09.2019
Ahoj, rád bych našel spolujezdkyni pro společné výlety na kole. Jezdím pohodovým tempem po méně frekventovaných…

Hledám: Parťačku pro výlety i Život

Hledám: Parťačku pro výlety i Život
13.09.2019
Hledám parťačku a i možná více... pro společné Poznávání a sdílení v objetí Krás Života:-)..... ...hledám trochu…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

160 cyklistů (14 přihlášených)

Znova ve Vysokých Tatrách na kole i pěšky 2019

Stejné výchozí místo jako vloni, ne že bychom neradi objevovali nové lokality, ale když se nám někde líbí,…
HMS | 02.09.2019

Miladatlon 2019 - skoro na bedně

Oproti loňsku jsem letos moc závodů nestihl, triatlonů bylo jen pár a zatím žádný kvadriatlon. Zkoušet…
Jrr | 01.09.2019

Dva dny za městem – Do Poličky na medovník

Loňská dvoudenní cyklovýprava mě nadchla tak, že jsem byl rozhodnut si ji zopakovat i letos. I když to nebylo…
Santi | 31.08.2019