reklama

Test horského kola Author Epoque 1.0 27 – halama nejen do lesa

První pohled na testované Author Epoque 1.0 kolo nás od ryze horských kol posunul spíše ke kolům na sjezd či freeride. Silné trubky rámu, čtyřčepové pružení, široké pláště s rozměrem 2,25 a průměrem 27,5 palců. Vše je ještě podtrženo masivními sváry a nelakovaným rámem, který zachovává původní stříbrnou barvu duralových trubek. Prostě na první pohled pěkný kousek, který vysloveně láká do těžkého terénu. Ostatně Epoque je deklarován jako stroj kategorie Enduro.

Datum: 14.08.2014
Autor: Redakce
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Chlum u Třeboně 17.9.-22.9.2020

včera
Skupina aktivních seniorů (63 - ... let) z Prahy 8 hledá pro podzimní cyklo-turistický pobyt 4 - 6 osob, kteří by…

Hledám: výlety na kole

Hledám: výlety na kole
včera
Zdravím všechny kolaře, Hledám fajn lidi na výlety na kole, mám Jižní Čechy už vcelku projete. Nevylučuji ani i…

Hledám: ženu pro život, cyklistku

16.01.2020
Ahoj, rád bych potkal dívku, ženu pro společné cyklovýlety nebo turistiku, lyžování, občas kulturu a při…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

181 cyklistů (2 přihlášení)

Dva dny za městem - Góry Bystrzyckie

Postupně jsem se pro své krátkodobější cyklovýpravy vybavil beznosičovými bikepackingovými brašnami, které se…
Santi | včera

Západní Evropou s dětmi aneb od Severního moře ke Středozemnímu - část 1.

část první, Německo a Holandsko "A kolik tam bude McDonaldů?" zeptaly se děti, když jsme je seznámili s…
Peggy | 16.01.2020

Cesta okolo Krkonoš za Krakonošem 2019

Loni jsme jeli ve dvojku Orlické hory, tak jsem si říkal, že bychom se mohli posunout kousek na západ.…
ondrapisklak | 18.12.2019