reklama

Test horského kola Author Epoque 1.0 27 – halama nejen do lesa

První pohled na testované Author Epoque 1.0 kolo nás od ryze horských kol posunul spíše ke kolům na sjezd či freeride. Silné trubky rámu, čtyřčepové pružení, široké pláště s rozměrem 2,25 a průměrem 27,5 palců. Vše je ještě podtrženo masivními sváry a nelakovaným rámem, který zachovává původní stříbrnou barvu duralových trubek. Prostě na první pohled pěkný kousek, který vysloveně láká do těžkého terénu. Ostatně Epoque je deklarován jako stroj kategorie Enduro.

Datum: 14.08.2014
Autor: Redakce
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Několikadení cykloputování na těžko

15.07.2019
Hledám kolegu cyklistu nebo cyklisty, který by začátkem září podnikl-i na týden nějakou cykloexpedici. Nehledám…

Hledám: Partačku

15.07.2019
Nekdo se mnou na Santorini v sobotu???20.7.19.At neletim sám.Je mi 54 let z Kladna a postradam protejsek do 50 let…

Hledám: Partačku

14.07.2019
Ve dvou se to lepe tahne.54 let nekoho k sobe.Nejsem zavodnik.V klidu v pohode.O vikend nekam do penzionu a na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

131 cyklistů (4 přihlášení)

Malta 6/2019

Žádné velké okecávání nebude, od toho jsou tu jiní :-) Snad jen pár "poznatků", pokud se chcete vydat na…
Bruca | 13.07.2019

A opět ta lužická jezera

Udělalo se mi neplánované volno. Najednou jsem měl před sebou volný čtvrtek, pátek a samozřejmě víkend. A…
petrp | 02.07.2019

RUNDREISE 2019: Durch die Schweiz

Těžké bylo určit den začátku expedice za hranice všedních dnů a se všelijakými obavami na chvíli opustit…
Quatsch | 01.07.2019