reklama

kolo pro syna 9 let

Zdravím,vybírám kolo synovi-9 let.Dívala jsem se na http://www.sportisimo.cz/arcore/team-rider-24... http://jizdni-kola.heureka.cz/leader-fox-spider...

Byli jsme s cykoprodejně a syn zkoušel kola(24" Author, 24" A-GANG) a prodejce nám říkal,že 24" má akorát,že to by měl tak na tuto sezónu, že máme koupit rovnou 26" - nabízel kolo A-GANG CAPO 26"- http://jizdni-kola.heureka.cz/agang-capo-26-2014/

Zkoušela jsem sehnat i něco staršího z bazaru,ale bohužel se mi nepodařilo.

Pořád váhám,co koupit...
Za názor i za tip na "jiné kolo" děkuji

[ Zpět ]
Datum: 13.04.2014
Autor: Morrma
  • Re: kolo pro syna 9 let

         

    Tak ona je dost zasadni vyska a tak vaha decka.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2014
    Autor: Billicek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kolo pro syna 9 let

           

      Souhlas. 9 let může znamenat cokoliv. Samozřejmě,že může mít i 26 palcová kola,ale většinou dítě bez úprav špatně dosáhne na řidítka. Nejdůležitější jsou tělesné rozměry.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2014
      Autor: magic1000
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kolo pro syna 9 let

           

      tak jsem ho změřila 139 cm, váha cca 35kg.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2014
      Autor: Morrma
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolo pro syna 9 let

         

    V bazaru Bike-fora je na prodej jetý Superior racing team kadet 24". Zkus se podívat.
    Nové nemá cenu kupovat, pokud kolo nemá kdo zdědit.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kolo pro syna 9 let

           

      Souhlasím - pakliže není další dítě, které by pak na tom jezdilo, tak nové kolo nemá smysl, celkem rychle z toho vyroste a pak to dáte do bazaru :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2014
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kolo pro syna 9 let

           

      kolo by se dědilo (mladšímu je 5,5r.)

      ale itak se mi nechce kupovat nové,raději bych starší, představu bych měla tak 3-4000,-,ale nedařilo se mi sehnat, tak jsem se smiřila s představou,že asi nezbude nic jiného než přidat a koupit nové....

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2014
      Autor: Morrma
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

366 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024