reklama

Kolem Dunaje

Ahoj, léto nějak rychle uteklo a kamarádi byli na kolech po celé Evropě. Měl jsem v plánu projet se od pondělí do pátku kolem Dunaje.
Jeli jsme 2x se synkem, ale to už je více než 5 let. Nyní synek nemohl neb mu začala již škola a tak jsem 23.9.13 vyjel kolem 7. hodiny z Plzně do Pasova. Cesta…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 29.09.2013
Autor: alapli
  • Re: Kolem Dunaje

         

    Pěkný článek a připomělo mi to letošní putování okolo Dunaje. Když koukám na ceny tak my jsme se jim cestováním ve trojko na těžko ani nepřiblížili.
    K tomu parkování v Pasově, sice jsem ho nenašel ale slovinci co jsme je potkali, říkali, že parkují na nějakém hlídaném parkovišti za 5 € na den.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolem Dunaje

           

      Jasně že natěžko je to za zlomek peněz, na druhé straně s cestovkou je to dražší a jsi limitovaný výkoností účastníků...ale po celodením šlapání se na čistou postel, sprchu a žejdlík fakt těším

      [ Zpět ]
      Datum: 29.09.2013
      Autor: alapli
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolem Dunaje

             

        to nebyla kritika :-) jen jsem si to tak uvědomil, že náklady co jsme měli mohly být i vyšší :-) Mi se ta cyklostezka okolo Dunaje líbila velmi a jak jsem měl před cestou obavu, že tam bude překrveno (jeli jsme to v srpnu), tak mi přišlo, že nejvíce cyklistů bylo v okolí osvěžoven ale pak se to tak nějak rozptýlilo.
        S cestovkou nevím, když jsem koukal na ceny tak mi přišlo, že za to co chce cestovka na týden jsem schopen pořídit solo týdny tři :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2013
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačka na kolo

včera
Ahoj, hledám parťačku na jarní cyklovyjížďky Praha a okolí, na pohodu, nejde o kilometry, ale o to užít si jízdu.

Hledám: Věřím, že ještě potkám lásku.

25.04.2025
Život je náhoda a musí se mu jít naproti… a tak tu jsem a říkám si, že třeba zrovna tady bude moje druhá polovina…

Hledám: Jsem jaká jsem.

25.04.2025
Já bez závazků, hledám parťáka pro život, který už je na tom také podobně. Pouze vážně, ale s nadhledem a…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

365 cyklistů (12 přihlášených)

Pobaltí 2023 - 2. část

...s mírným zpožděním... Z Litvy do Lotyšska Tuto cestu jsem si poprvé ani nepsala žádný deníček, ani nic…
Peggy | 24.04.2025

Norsko 2024 aneb za tučňáky a pižmoni

Dovrefjell Dovrefjell je pohoří v jižním Norsku v krajích Møre a Romsdal, Trøndelag, Innlandet. Na severu je…
šíp | 23.04.2025

Slunce, smích a první letošní kilometry po Vltavské cyklostezce

Začátek dubna nám letos nadělil opravdu krásné počasí - modrá obloha, lehký vánek a příjemných 17 stupňů.…
Mirila | 21.04.2025