reklama

Potřebujeme vůbec ministerstvo kultury? :-)

Tak jsem se dočetl, že ta současná ministryně kultury Hanáková má svý dny asi sečtený a že zřejmě hledaj někoho jiného.
Já osobně tuhle exotku řadím do stejného pytle, jako jsou bývalá Parkanová (paní ministryně, proč jste se rozhodla pro tyhle transportéry? Protože se mi líběj!) nebo současná Müllerová - tyhle tři kdyby po každým svým projevu rovnou zamečely, tak aspoň nenechaj nikoho na pochybách, mezi jaký zvířata patřej.
Otázkou je (teda podle mě), jestli takovéhle ministertvo kultury tahle země vůbec potřebuje. Já si myslím že ne. Že by se ta energie a peníze místo toho mohly více věnovat třeba dětem a mládeži.
Abyste ale neřekli, že jsem proti ženskejm ve vládě zaujatý: myslím, že dobrou ministryní by mohla být taková Peak, ta se mi jeví jako dost ostrá a na rozdíl od těch tří má i vlastní názor, za kterým si dokáže stát. Docela škoda, že si svoji kariéru podělala tím svým zvolením - nezvolením Lidem) :-)

[ Zpět ]
Datum: 17.03.2013
Autor: Airline
  • Re: Potřebujeme vůbec ministerstvo kultury? :-)

         

    myslím, že ho potřebujeme/nepotřebujeme jako jakýkoli jiný ministerstvo...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebujeme vůbec ministerstvo kultury? :-)

         

    Peak? To myslíš tu pipku co se v rámci mezistranických bojů nacpala na obranu a vyházela půlku vedení armády ačkoliv tvrdila že to neudělá? Myslíš tu která na otázku kolik vrtulí kolik vrtulí májí Gripen a CASA odpověděla: Nevím, tři vrtule?

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2013
    Autor: Mig-all
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Potřebujeme vůbec ministerstvo kultury? :-)

           

      Sice se jí nechci zastávat, ale zrovna tím vyházením tam rozbourala různé penězovody mimo obranu. Pročpak si myslíš, že s ní tak rychle zametly ?

      Když nastupoval Nečas a hlásal odklon od kmotrů, čekal jsem od něj nějaké kroky, ale místo toho si tam dosadí Kubu, maximální loutku na šnůrkách snad největšího kmotra Dlouhého z Hluboké.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2013
      Autor: Holfi
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Potřebujeme vůbec ministerstvo kultury? :-)

             

        Možná něco bourala - ovšem hlavně tam pod tlakem cpala své lidi, kteří měli za úkol penězovody přesměrovat.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.03.2013
        Autor: ViktorA
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potřebujeme vůbec ministerstvo kultury? :-)

           

      K čemu potřebuje znát ministr TTD techniky používané AČR? A jak moc? Musí třeba vědět jak rychle letí Gripen při forsáži? A v jaké výšce? A jak dlouho může takový režim udržovat?

      Koho z ARMÁDY vyhodila? Trefuješ se tu do lidí kvůli údajné nevědomosti, ale sám sebe, vlastním příspěvkem, usvědčuješ z toho že ani nevíš jaký je rozdíl mezi AČR a MO.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2013
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Potřebujeme vůbec ministerstvo kultury? :-)

         

    Sorry, ale Peak nemusí ani zamečet a je jasné, mezi jaká zvířata patří...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Potřebujeme vůbec ministerstvo kultury? :-)

           

      Ženská, která ani není schopná správně vyjmenovat současné ministryně a ministry, musí být pěkně hloupá husa. A nemusí ani kejhat.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2013
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Potřebujeme vůbec ministerstvo kultury? :-)

         

    Když nastolíme otázky, zda potřebujeme nějaké ministerstvo, zda se povede přerušit penězovody a kdo je a není vhodný kandidát, zjistíme, že by bylo nejlépe nemít ani ministerstva, ani kandidáty a nebyly by tím pádem ani ty penězovody - ušetřilo by se nejmíň třikrát... :-D

    [ Zpět ]
    Datum: 18.03.2013
    Autor: marrier
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potřebujeme vůbec ministerstvo kultury? :-)

           

      Vítám Tě v řadách pseudopravičáků a neoliberálů :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2013
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebujeme vůbec ministerstvo kultury? :-)

         

    tahle tvoje oblíbenkyně ti zaregistruje tvůj počítač na stole do centrální databáze státu a až půjdeš na zasloužilý odpočinek, tak si ho přijde zkontrolovat :-( to je jeden z jejích návrhů k centrální registraci budov, registrovat i ostatní majetek.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.03.2013
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

458 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024