reklama

Kam na podzimní cyklosraz?!?

Sice nás teprve čeká jarní sraz, ale jak to tak bývá, tam by bylo dobré si říct, kde se sejdeme na podzim.
Podzimní sraz vychází letos na prodloužený víkend 28. - 30.9. (minimálně).
Původně ho měl připravovat petrp ve Šluknovském výběžku, ale na daný termín má jinou aktivitu, takže bohužel nic...

Na tento prodloužený víkend by se opět hodila nějaká vzdálenější lokalita - Krušné hory, Morava, Beskydy nebo tak něco.

Takže Vás prosím, zkuste se zamyslet
- zda byste nechtěli udělat podzimní sraz
- nebo aspoň nadhoďte zajímavou loaklitu a zkusíme se zamyslet jak by tam byla organizace srazu možná

Pokud se tu objeví tipy na místo, zkuste dát palec nahoru tomu, které vás zaujme.

[ Zpět ]
Datum: 22.04.2012
Autor: radka
  • Re: Kam na podzimní cyklosraz?!?

         

    Osobně by se mi líbily Rychlebky. Podařilo se mi najít i velmi pěkné ubytování, ale na inriminovaný termín už si celou chajdu zamluvil nějakej Králik z Ostravy...

    Pokud byste ale někdo věděl o nějakém ubytování, šla bych do toho.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam na podzimní cyklosraz?!?

         

    Tohle bude první velký sraz, kterého se nezúčastním :-( Měl bych pár tipů, ale někdy příště :-)
    Chce to něco, co je pro mě nezajímavé :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2012
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam na podzimní cyklosraz?!?

         

    Uherský Brod a okolí,se základnou v kempu v Nivnici.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2012
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Kam na podzimní cyklosraz?!?

           

      To je celkem dobrý a zajímavý nápad. Bílé Karpaty jsou na dosah, pár tras po červených se tam najde... ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2012
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam na podzimní cyklosraz?!?

           

      No paráááda a byl by si ochoten se toho ujmout?!? Pomůžu, jak budu moci.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kam na podzimní cyklosraz?!?

             

        Já taky. Tu oblast znám (překvapující, že? :-)), jednu dvě trasy (pro "tamty" i "ostatní") klidně vymyslím...

        [ Zpět ]
        Datum: 22.04.2012
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam na podzimní cyklosraz?!?

           

      Super nápad!
      To bychom měli kousek, z domu v pohodě po ose.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2012
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam na podzimní cyklosraz?!?

           

      Mě by se to líbilo, tam jsem ještě pořádně nebyl a na kole vůbec.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2012
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam na podzimní cyklosraz?!?

           

      To by vyhovovalo i mě, ptž jsem tam byl s ležáky a jezdím tam za rodinou :-) Takže bych přišel jen o nakoláky..

      [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2012
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

262 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024