reklama

ASL (Artur Sport Lady)

Funguje ASL?
Těch mých pár kamarádek u nás ve vsi jezdí malé pánské rámy a nestěžují si.
8-S

[ Zpět ]
Datum: 26.01.2012
Autor: AV
  • Re: ASL (Artur Sport Lady)

         

    Děkuji za zprávu, hned jsem po ránu klidnější.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.01.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ASL (Artur Sport Lady)

         

    Funguje. Jezdil jsem ho jako chlap než jsem přešel od klasiky na lehokolo. Má to kratší rám a tudíž na má slabší záda to znamenalo, že jsem měl řídítka blíže tělu a nebyl jsem na horáku tolik v předklonu jako na klasickém rámu čistě pánské geometrie. To však není jediná výhoda. Na těchto kolech jsou mnohem více pohodlnější sedačky - méně dlouhé a ne takové žraloky, měkčí gripy, měkčí přední vidle a pláště s menším valivým odporem, takže celkově je to kolo méně namáhavé a mnohem jemnější a uhlazenější při jízdě. Tudíž ohleduplnější k vaší tělesné schránce.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.01.2012
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ASL (Artur Sport Lady)

           

      Společnost Pell´s k problému uvádí:
      "Seriózní studie potvrdily, že při stejné výšce nejsou mezi ženou a mužem zcela zásadní proporční rozdíly. Samozřejmě ženy mají jinou šířku pánve vyžadující odpovídající tvar sedla, mívají užší ramena, a proto jim většinou vyhovují užší řídítka a podobně. Ale toto jsou věci, které je potřeba jezdci přesně vyladit na každém kole, bez ohledu na jeho pohlaví."

      Přednosti, které uvádíš, si můžeš nastavit i na svém pánském kole.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.01.2012
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: ASL (Artur Sport Lady)

             

        Nevim,co potvrdily studie,ale kdyz vedle sebe postavim stejne vysokou zenskou a chlapa v sortkach a triku a pri obdobne stihle postave,tak ty proporcni rozdily vidim i pouhym okem.;-)Zenska ma proste vuci vysce od pasu vyse pomerem jednoznacne delsi nohy a kratsi telo a vyse polozeny pas.S tim souvisi i o neco kratsi ruce odpovidajici proporcne velikosti horni casti tela - tedy od pasu vyse.To vidim ja laik.Samozrejme se tyto studie musi provadet na beznem stihlem Evropanovi.Pokud vedle postavim dve prasata na krmniku,tak kolikrat nepoznam,co je zenska a co je chlap.V zaplave sadla se ty proporcni rozdily jednoduse ztrati.:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 28.01.2012
        Autor: Martis
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ASL (Artur Sport Lady)

               

          Taky mi to tak vychází. Hodně mě překvapilo, když jsem zjistila, že mému bráchovi, který je o pár cm větší než já, je moje kolo velké, zatímco já na jeho se div nekopu do brady :)

          [ Zpět ]
          Datum: 28.01.2012
          Autor: Ifča
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ASL (Artur Sport Lady)

               

          Tak to bych si dovolil nesouhlasit. Statisticky mají možná ženy delší nohy, než muži, ale tahle statistika bude mýt obrovský rozptyl. Takže bude existovat dost lidí, co tomu neodpovídají. Jako příklad uvedu sebe a Jirku. Jirka je cca o 10 cm vyšší, ale tělo má skoro stejně dlouhé jako já, oba na lehokole jezdíme sedlo M.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.01.2012
          Autor: snilard
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: ASL (Artur Sport Lady)

                 

            Stejne tak,jako existuji muzi majici postavu spise zenskou,tak existuji i zeny s postavou spise muzskou.To nic nemeni na tom,ze zeny maji proste telsene proporce prirodou dany jinak nez muzi.Priroda vi,co tim sleduje.;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 28.01.2012
            Autor: Martis
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ASL (Artur Sport Lady)

               

          Studie Pel´s byla gendrově korektní :-)
          A od delších ženských nohou je potřeba odešíst jehlové podpatky :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 28.01.2012
          Autor: ronda
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

332 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024