reklama

Transport lehokola autem?

Ahojky
Mam otazku na zkusenejsi. Kdyz jsem se domlouval se znamym na K24, vychazeli jsme z toho, ze kdyz ma kombik a jeste 2 stresni nosice na kola, tak moje lehokolo a jeho trekinka musime nejak nalozit.

Nicmene dneska, kdyz jsme to premerovali, to zacina vypadat jako problem. Jeho kolo muze jet vevnitr nebo na nosici, ale pro muj Azub Ibex se nehodi ani jedno.
Stresni nosic znameho vypada podobne tomuhle:
http://www.scoutdoor.cz/pictures/large/eco...
Delka nosice nejak vyjde, uchyt pro ram by sel roztahnout i na 60mm trubku, jenze ramova trubka Ibexu je prilis vysoko, uchyt dosahne jen tesne pod (spodni) riditka. Aby na ram dosahnul, muselo by se vyndat predni kolo, jenze pak by predni vidlice byla ve vzduchu a vaha predku lehokola lezela na trubkach, ktere mely kolo drzet jen v zatackach a celkove to nevypadalo bezpecne.

Myslenka na nalozeni lehokola dovnitr dopadla jeste hure. I kdyz by se sundalo predni a zadni kolo, porad by kliky vychazeli az mezi predni sedadla, coz by se ridici zrejme nelibilo. Odmontovat navic jeste nosic a blatniky, se mi moc nechce, ale jinak me nenapada nic, jak lehokolo zkratit. :(
Auto nema kouli, takze zadni nosic ani vozejk v uvahu nepripada.

Mate nejake tipy na stresni nosice, kam by Azub Ibex bez problemu pasoval? Treba bych nasel nekoho, kdo by mi ho pujcil, ale zatim nevim, jaky nosic vubec potrebuju.

A jak vubec transportujete lehokolo vy? Obvykle si sice myslim, ze vozit kolo autem je hloupost, ale do Ujezda u Brna to mam trochu z ruky... :(

[ Zpět ]
Datum: 12.05.2011
Autor: Jrr
  • Re: Transport lehokola autem?

         

    Víš jak vypadá renault twingo? Dovnitř se mi Azub4 vešel. Musel jsme ale sundat sedlo. Než jsem našle polohu, tak jsme s tím blbnul přes půl hodiny, ale podruhý už to bylo hned.

    Když jsme jeli s Václavem do Lucemburska, tak mě pak Vašek hodil do Kolína nad Rýnem autem. Nevím už co to bylo, ale byl to třídvéřák!!
    Dovnitř se vešel Vašek, Alvapinka, Václav, já, pes, moje kolo a brašny. Takže všechno jde! :-)

    Tenhle nosič, cos dal odkaz mám, ale ty tyčky jsem si na Jergušovo doporučení nechal vyrobit delší a na konci je díra, takže kolo chytnu rychloupínákem od sedla tam, co se chytá sedlo. Drží skvěle!
    Jsou ale i takový, co mají tu nohu (většinou jednu) výsuvnou a nějak to chytit jde. Nevěřím tomu a pak to ještě radši v místě chytu přepáskuju řemínkama, ale jde to.
    S tím tvým s neprodlouženýma nohama, jsme ale kolo už taky vezl. Chytil jsme ho za zadní vidli a když jsme kola přivázal k tý liště, na který stojí, tak to vydrželo. Stojí to ale křivě a moc s emi nechtělo tomu věřit. hejbe se to. Ale neulítlo mi... :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Transport lehokola autem?

           

      S tím twingem jsi to asi popletl - nesundávals sedlo, ale vyndával sedadlo a celou cestu jsi řídil vsedě na lehu :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2011
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Transport lehokola autem?

             

        hele bylo to akorát ani se nemusely vyndavat kola nebo tak něco. Ale byla jen jedna poloha, jinak to nešlo a bylo od palubky až po zadní dveře. Zbylo místo jenom na řidiče:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 12.05.2011
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Transport lehokola autem?

               

          Taky to tak vozím. Abych naložil do Twinga Maxe, musím akorát sundat sedlo. Pak klidně zavřu dveře a nic ven nekouká. Vejde se tam i s nosičem. Musím z toho ale vyházet všechny sedačky, zbude jen místo pro řidiče.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.05.2011
          Autor: cyklo-mz
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Transport lehokola autem?

           

      Delsi trubky a rychloupinakem misto sedla je perfektni napad. Jen nevim, zda by mi to nekdo vyrobil.
      Skoda, ze to Azub nenabizi primo jako doplnek k lehokolum. Mohli by mit delsi trubky s otvory pro ruzne typy lehokol.

      Ale vidim, ze jsem se zeptal na spravnem miste, diky.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2011
      Autor: Jrr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Transport lehokola autem?

             

        Pokud jsi ještě držák neupravil (nebo nenašel jiný způsob) není problém delší trubky zhotovit. Nevím sice, jaký průměr mají ty originální, ale věřím, že 16mm nerezové, které mně zbudou po výrobě sedačky, by měly stačit. Odpověď na druhou větu teda zní - vyrobil.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.07.2011
        Autor: drak
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Transport lehokola autem?

           

      byl to nissan almera, třídveřák, pes mi seděl pod nohama a Václav s Jířou se vzadu celých asi 200km řádně objímali. ale vešli jsme se :-) nevím, jestli jsme to nefotili... byli tam i ty tvé brašny, co jsi s nima jel. jo a Mates byl ještě v břiše :-) takže další pasažér :-) ale byla to fajn akce :-) dojedte zas :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2011
      Autor: alvapinka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Transport lehokola autem?

         

    Co ten "žlábek" pro leho posunout víc na střed střechy auta, na něj ležáka volně postavit a pomocí dvou kurtů s ráčničkama ho za nosič stejnoměrně sešponovat zleva i zprava. Když k tomu řemínkama zasichruješ i obě kola, tak se ten ležák nemůže hnout. Myslím, že by to takhle mohlo jít, když už nemáš nic speciálního. Když jsme jednou vezli Jurimíra, tak ten si donesl svůj upravený držák na leho. Jen se přichytil k zahrádce a jelo se.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2011
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Transport lehokola autem?

           

      No varianta nepouzit to rameno, ale privazat to nejakym provazem nebo popruhem doleva a doprava k zahradce, me uz napadala.
      Pokud by byla uvazana ramova trubka ve predu, nosic vzadu a kola ke zlabku, melo by to drzet mnohem lepe nez nejake dve trubky uprostred.

      Tak diky, necham to zvazit majitele auta. :)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2011
      Autor: Jrr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Transport lehokola autem?

             

        hele ještě jedna věc mě napadla. Dejte obě kola nahoru. To leho chytni za tu zadní vidli. Sice to bude nakloněný, ale neva. Dejte to tak, aby se opřelo o to druhý kolo a gumicukama to svažte k sobě.

        Se stávajícím vybavením to bude asi nejjednodušší a nejrychlejší řešení, které bude velmi dobře fungovat.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.05.2011
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Transport lehokola autem?

         

    Bud pojedete za sebou a pak bude stacit sundat predni kolo a sedlo, jen bude slapak v mistech, kde miva bezne spolujezdec hlavu, nebo date kolo do nosice a ramenem se chyti ne za ram, ale za predstavec. Jen to pak chce duuuukladne pojistit gumicuky nebo popruhy, aby se to nevykroutilo. Na strese jsem to takhle vezl jedinkrat, ale drzelo to. Ve Fabii Combi vozim celkem casto - jednou to byl takovy skoro stop a ja sedel za ridicem, kolo vedle mne.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2011
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Transport lehokola autem?

           

      Problem jeste je, ze se do toho auta musi vejit 3 lide. Zadni sedadla jsou sice sklopitelna jednotlive, ale dva lidi budou muset sedet v predu.

      Na predstavec uz rameno nedosahne, dotklo by se ho, ale chytit nejde. Mozna kdyby bylo rameno kolmo vzhuru, jenze pak uz by predni kolo vyjelo ze zlabku. Mozna to bude rozdil Ibex oproti tvemu Maxu/HC, nevim... i kdyz ja mam zase pevnou predni vidlici, takze spis je to hodne kratke rameno.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2011
      Autor: Jrr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Transport lehokola autem?

             

        Ale dosahne. Jen musis odmontovat rameno i s tou spodni ploskou a posunout o kus vzad. Nosice za 150,- z Tesca to umoznuji a podle fotky to je jeden z nich. Ze je v tom zlabku vetsi mnozstvi der, ktere jsou puvodne nejspis na nastaveni delky zlabku?

        [ Zpět ]
        Datum: 12.05.2011
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Transport lehokola autem?

               

          Aha, to me nenapadlo, ze by ploska s ramenem mohla jit po zlabku posouvat. Ja ten nosic vcera videl poprve a tu fotku jsem nasel jen jako relativne podobny typ, kazdopadne diky za tip...

          [ Zpět ]
          Datum: 12.05.2011
          Autor: Jrr
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Transport lehokola autem?

         

    Jde to i bez prodluzovani - ten sroub se protahne skrz takovou tu kulatou diru v ramu, ktera je tesne pred zadni vidlici (teda alespon s A5 to slo). Jeste dodam, ze jsem si z dreveneho spaliku udelal distancni vlozku, aby mi sroub neodrel ram. Tady je to jakz takz videt: https://picasaweb.google.com/krezac...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2011
    Autor: E-Ryc
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Transport lehokola autem?

           

      Pokud je to ta dira, kterou si myslim, tak to ma jen Max, petka a mini. Ibex a ostatni z levnejsi rady maji jinou zadni vidli a tam zadna sikovna dira neni.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2011
      Autor: Jrr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Transport lehokola autem?

             

        Aha, ja myslel, ze je tam taky. Ted koukam na obrazek a neni, tak se omlouvam za mystifikaci...

        [ Zpět ]
        Datum: 12.05.2011
        Autor: E-Ryc
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Transport lehokola autem?

               

          Neni duvod se omlouvat, tvoji fintu oceni nekdo z tech, kdo diru v lehokole ma... :)

          [ Zpět ]
          Datum: 12.05.2011
          Autor: Jrr
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Transport lehokola autem?

             

        i s jinou vidlicí už Ibex/Apus asi mají to co maj "dražší" verze

        http://img7.rajce.idnes.cz/d0701/4/4744/4744808...

        u AZUBu totiž dělali jakýsi plošnější upgrade ...

        [ Zpět ]
        Datum: 14.05.2011
        Autor: macikm
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Transport lehokola autem?

         

    do dlouhé felicie se vejde vklidu max, jen sundat obě kola a sedačku. a měl jsem sklopenou zadní sedačku, nevím jestli 1/3 nebo 2/3

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2011
    Autor: Noch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Transport lehokola autem?

           

      A kolik lidi se takhle do auta jeste krome ridice vejde?

      [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2011
      Autor: Jrr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Transport lehokola autem?

         

    Nosič co spolehlivě a snadno vezme skoro všechna lehokola s pohonem na zadek je ten typ, který je chytá za patky přední vidlice. Musíš sice dávat přední kolo do auta a hodí se kvůli odporu sundat sedlo, ale jinak je to fajn. Pokud vezeš CLWB nebo LWB, tak jejich zadní kolo bude vyčuhovat mimo tu kolejnici, nebude na ně dost dlouhá. Tatík si pro to na jeden takový přidělal kus kolejnice ze starého nosiče jako máš v tom odkazu.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2011
    Autor: Jirka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Transport lehokola autem?

         

    Teda pánové, musím vám všem poděkovat za nápady
    přiživím se a pár zlepšováků použiju i pro přepravu mého leha

    i když do espejsa (krátkýho, bejt to grand, je to ještě lepší) se vejde leho relativně v pohodě celý, občas musím převoz uskutečnit ale i na střeše oktávky
    zatím jsem vždycky bojoval s nosičem tak, že jsem se dostal s horním úchytem do míst "pod sedačkou" - ale tam je to na těsno s tyčkou od spodního řízení a mám strach, abych jí nějak neohnul

    uchycení rychloupínákem místo sedačky nebo skrz uchycení vidlice - toť geniální nápady :-)

    ještě jednou díky za ně ...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2011
    Autor: macikm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Transport lehokola autem?

         

    Já mám Maxe, takže stejný problém jako pro IBEX, že klasický nosič na kola má krátké vzpěry, které kolo drží. vyřešil jsem to nastavením. Koupil jsem si v Baumaxu trubku s vnitřním průměrem odpovídajícím vnějšímu průměru vzpěry. Danou vzpěru rozřízl, nastavil trubkou a zanýtoval. Potom nemusím sundávat přední kolo, protože pak je problém kam s tím když mám auto plné zavazadel a dětí. Objevil se ale další problém, že tak se to blbě upíná, protože můj Ford Fusion je vyšší a ta u Maxe trubka je také dost vysoko. Musím na hliníkové štafle abych to dal a to měřím 190cm.
    Dále jsem také zkoušel držák na kola za kouli. Tam ale dost kouká šlapák mimo auto, ale tam je potřeba se podívat jak je velký upínací rám. Měl jsem jej pučený nosič od Kamaráda vše v pořádku, koupil jsem si vlastní, ten je o cca 5 cm nižší a neprotáhnu tudy řidítka (tak tam dávám 3 zábradlí na kterých jezdí zbytek rodiny a na střechu místo druhého kola půjdou ty štafle abych na kolo dosáhl. Obecně je problém že Lehokola nejsou moc rozšířená a proto se musí hodně improvizovat nebo nosič na normální kola upravit.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2011
    Autor: Rumcajs70
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Transport lehokola autem?

         

    Nemám to v praxi odzkoušené- teprve je to ve stadiu výroby, ale použiju normální nosič na střechu- lze koupit prakticky všude.
    Délku nastavím tak. aby seděla kola a celý přední úchyt (s těma ramenama a zámkem na rám) posunu tak, aby mě vyšla dýlka ramen. Na uchycení použiju delší šroub skrze díru pro sedlo. takže kolem rámu to nebudu chytat. Stejně by to nevyšlo a jenom bych si odřel rám na hodně blbém místě. Aby vyšel úchyt na příčníky, vyrobím z kusu plocháče pásek s dírama pro uchycení a nahradím tím posunutý kus stojanu. Výhoda je, že nemusím nijak nastavovat ramena nosiče a pořád půjde po malé úpravě použít standartně.
    Vymyšlené to je a částečně vyrobené taky. Jen to dát na střechu auta a doladit.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2011
    Autor: Relax
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Transport lehokola autem?

           

      Trochu jsem stavbu upravil, protože jsem zjistil, že je leho o cca 12 cm vyšší, než je držák, takže abych to mohl použít i standartně, musel jsem prodlužovat ramena (použitá šroubovice 8) - viz foto. Doufám, že tuhost držáku to výrazně nenaruší. Není to odzkoušené v praxi. Celá konstrukce je připravená jen jako záloha, kdyby počasí nedovolovalo jízdu kolmo.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.07.2011
      Autor: Relax
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Transport lehokola autem?

         

    No kdyz uz to tema zase obzivlo, tak bych mohl zminit vysledek. Na K24 a zpet jsme lehokolo uspesne dovezli, nakonec se nosic na kolo neupravoval, ale svorkou na konci trubek jsme chytli predni kolo za plast.
    Bohuzel jsem si nevzpomnel, abych to vyfotil, ale stahovaci sroub jsme uplne vysroubovali, obe trubky prilozili z boku na predni kolo, kam to vyslo, pak se sroub provlekl mezi draty a primerene utahlo.
    Uz to by podle spolujezdce stacilo, ale ja trval jeste na ukotveni provazem za nosic k zahradce. Pak uz se kolo ani nehnulo. :)

    [ Zpět ]
    Datum: 03.07.2011
    Autor: Jrr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Transport lehokola autem?

           

      Převoz jsem řešil pro miniMaxe, a chtěl jsem to co nejjednodušší. Svařil jsem tenké "vingle" do "L", vzájemné je propojil do rozteče příčníků na autě. Na těch příčnících je to přidělané samostatnými prameny z "pavouka". Kolejnice je ta nejlevnější. Kolo dám nahoru, opřu o ta "L" a v určitých místech tam mám připravené řemínky, kterými kolo ke konstrukci přivážu a dole pro jistotu k příčníkům. Sedlo nechávám, jen jej sklopím, co to jde. Je fakt, že když uvazuju, vozím s sebou malé AL schůdky, abych dosáhl. Mám tak najeto hodně kilometrů, drží to a nic mi neulítlo. Samozřejmě 150 km/hod s tím nejezdím. Zdálo se mi to jednodušší, než nějak upravovat rameno na nosiči a pod. -mm-

      [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2011
      Autor: Valinka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Transport lehokola autem?

         

    Mám střešní nosič Thule Thule Super G 807, pro atypické rámy. Upíná se me za rám ale za kolo. Já tam upínám Azub 4 i Azub Max za zadní kolo. Pro sichr vždy přítáhnu provázkem či kurtem kolo za řídítka k hagusum. Azub Ibex i Max, si myslím by tam šly upnout i za kolo přední bezproblémově. Nemusí se sundavat z kola nic - jen sedačka, aby nevytvářela odpor vzduchu a nezvyšovala spotřebu. Dále se pak lehokolo jistě dá převážet na zadním nosiči na kouli. Ten jsem zakoupil ted´ a zkusím tam dát leha budu tento týden.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2011
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Transport lehokola autem?

           

      Ještě foto, jak tam vezu lehokolo na střešním nosiči já. A jak třeba Azubáci vozí kola na nosiči na tažném zařízení.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2011
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Transport lehokola autem?

           

      Kde a za kolik jsi sehnal ten Thule Super G 807?
      5100,- mi prijde dost. http://tinyurl.com/3gmhkj4

      [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2011
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Transport lehokola autem?

             

        Za 4435 Kč ,- v akci na Neumax.cz. Ale jsou to 4 roky. Ani nevím, zda-li se to ještě dělá....

        [ Zpět ]
        Datum: 01.08.2011
        Autor: Martis
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Transport lehokola autem?

             

        Ted´ místo toho dělají zřejmě tohle:

        http://thule.com/en-US/US/Products/Bike...

        Možná ještě snadnější a skladnější model tento nástupce Super G

        Ale je to pouze na amerických stránkách. Na českých maj hodně ořezaný výběr.;-(((

        [ Zpět ]
        Datum: 01.08.2011
        Autor: Martis
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Transport lehokola autem?

         

    pro letošní dovolenou jsem pořídil nosič na páté dveře - nejprve jeden v akci za 1000,-- Kč (původní cena prý přes dva tisíce)
    ten nevydržel ani testovací usazení a naložení kol (viz první obrázek)

    tak jsme nahonem pořídili jinej - za cca 1600,-- (druhý obrázek)

    ten je o dost bytelnější a i líp vymyšlenej - patkama se opírá o nárazník

    naložím v pohodě dvě kola - víc jsem zatím neměl potřebu řešit :-)
    z fotky to moc není vidět, ale na jedné straně je tyč za hlavovou trubkou, na druhý straně to přesně pasuje na zadní vidlici na spojení za čepem

    ujeto s kolama cca 900 km po všech možnejch silnicích (třetí třídu nevyjímaje, příjezdy do kempů po lesních cestách taktéž) a zatím spokojenost
    popruhy se dají v pohodě přitáhnout - jenom jsem je pro jistotu ještě uzloval, kdyby náhodou ...

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2011
    Autor: macikm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

380 cyklistů (13 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024