reklama

Tak kdo vyrazí na kole?!?

Po včerejší hnusné kalamitě je tu nádherně zasněžená sobota, u nás je teď ráno teplota -5°, takže přes den bude i příjemně pod nulou.
Že už od včerejška mnozí taháte ze sklepa lyže a běžky, to je mi jasné, ale kdo dneska vyrazí na kole?!?
Já jsem teda pevně rozhodnutá - sníh křupající pod koly a třipýtí se sníh si teda rozhodně nenechám ujít :o)))

Datum: 09.01.2010
Autor: radka
  • Re: Tak kdo vyrazí na kole?!?

         

    Budiž ti země měkká ...
    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2010
    Autor: AV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Tak kdo vyrazí na kole?!?

         

    Myslim, ze do krupajiciho snehu to bude mit dost daleko. No ale zkusit to samozrejme muzes. Podle mne je tam vsak dnes nesjizdno. Pujdeme sankovat, vlastne lopatovat.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2010
    Autor: m
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak kdo vyrazí na kole?!?

           

      Jak nesjízdno?

      Něco fotek http://propa.rajce.idnes.cz/HardCore_of_Prague/

      http://www.youtube.com/watch?v=Xc7Y5VopYNU
      http://www.youtube.com/watch?v=Q7r_4EjBRs4

      [ Zpět ]
      Datum: 09.01.2010
      Autor: pro_pa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tak kdo vyrazí na kole?!?

             

        Slovy klasika: Takhle vozraly cyklisty uz jsem leta nevidel. ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 09.01.2010
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tak kdo vyrazí na kole?!?

             

        Hezký :o)))
        Mě nakonec stačil na vyvenčení úklid chodníků a terasy...

        [ Zpět ]
        Datum: 10.01.2010
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: Tak kdo vyrazí na kole?!?

             

        No tak pokud jsem dobre pocital, tak na vsech fotkach dohromady je pouze osm cyklistu, kteri maji najednou obe nohy na pedalech :-) Sam jiste uznas, a z tech fotek to je videt, ze to bylo spise na ty bezky, nez na kola :-) Ale musela to byt sranda.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.01.2010
        Autor: m
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tak kdo vyrazí na kole?!?

               

          Bylo to peklo, ale cyklistů (nebo raději "magorů"?) jsme potkali celkem dost, takže tak osamělí jsme zase nebyli :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 11.01.2010
          Autor: pro_pa
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Tak kdo vyrazí na kole?!?

                 

            :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 11.01.2010
            Autor: m
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak kdo vyrazí na kole?!?

         

    Já bych vyrazil, ale u nás tak nějak prší... Lyžování jsem zrušil, nemáme kam jet. V blízkém okolí je (na kopci) mlha jak sv.. a prší...

    [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2010
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak kdo vyrazí na kole?!?

         

    Ráno padal dešťosníh, v lese bylo mírně nad kotníky, na polích mírně pod kolena. Na běhání to bylo v pohodě, ale na kole by se mi nechtělo.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2010
    Autor: Lazarus
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak kdo vyrazí na kole?!?

         

    Právě jsem se vrátil....děkuji Ti Bože(přestože jsem ateista) že jsem to přežil :-))
    Bylo nás 8 a potkali jsme asi 30 dalších magorů :-D

    [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2010
    Autor: Radius
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Tak kdo vyrazí na kole?!?

           

      My jsme na novorocni vychazce tady v Jorksiru potkali bikery v patnacti centimetrech cerstvyho snehu. Meli slusny zimni gumy, podle vybaveni kol zadny orezavatka a presto i na rovine padali. Mozna meli precpany dojtriky. :-) Pokusim se je dat na rajce.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.01.2010
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tak kdo vyrazí na kole?!?

             

        Já byl a bylo to krásné ...

        [ Zpět ]
        Datum: 10.01.2010
        Autor: AMS
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak kdo vyrazí na kole?!?

         

    Kolo bych snad ani nevytahla z garaze, nasi ulici neprojizdi zadny pluh, takze dneska opet lyze a behani po lese a po poli, obcerstvovacka na letisti. Hospoda byla uplne vyjedena, spousta bezkaru a par silencu cyklistu. Stopy docela dobre, nikdo je nerozdupaval, skoda, ze musim zitra do prace.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2010
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak kdo vyrazí na kole?!?

         

    V sobotu jsem nemohl, ale dneska jsem si to užil. Dvacka po lesní neprotahovaný silničce a polňačce. Parádní tanečky po rozbitých stopách od aut a chodců, ruce mě bolej, jak kdybych šel po nich :-)
    Tady mám dvě fotečky, kvalita nic moc, holt mobil... http://ronda.rajce.idnes.cz/ze_prej_kalamita..._-/

    Pro ty co se rozhodují pro gumy s hřebama mám na ně jen samou chválu. Žádný klouzání, žádný padání. Do kopce perfektní záběr. A kromě jízdního komfortu jistota a hlavně bezpečnost.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2010
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

329 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024