reklama

Crossové kolo do 16 tis.

Ahojte,
ráda bych obnovila svůj vozový park, který již 8 let čítá jednoho Authora Horizona. Chtěla bych ho vyměnit za nějaké lepší vozítko. Za sezónu najezdím kolem 6 tis. km, většinou jezdím po asfaltkách, málokdy po lesních cestách, ale přímo silniční kolo by asi nebylo na našich cestách nic pro mě, chtěla bych znovu cross, cena by se měla pohybovat do 16 tis. plus minus. Zatím jsem vybírala podle vzhledu:-) a z toho mi vyšel tenhle favorit:
http://www.kursport.cz/produkt/4059-kellys...

Dál se mi líbí pár modelů i od Meridy a Pell's, ale stoprocentně vím, že Authora už nechci. Mohli byste poradit nějaké kolo pro mě vhodné? Děkuju moc

[ Zpět ]
Datum: 28.12.2009
Autor: nishen
  • Re: Crossové kolo do 16 tis.

         

    teda jestli ten AuŤoR zvládnul 48tis, bez váhání bych ho pořídil znova, páč nic tak odolnýho už neseženeš.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2009
    Autor: Smog
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Crossové kolo do 16 tis.

         

    Vyhovuje-li ti pánská geometrie, nic proti. Budeš-li pak kupovat toho Kellyse tam, kam odkazuješ, kup ve výprodeji model 2009 - sleva 2 kilokorun není k zahození ...
    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2009
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Crossové kolo do 16 tis.

         

    tak hodně štěstí, já mám od Authora Reflexe už pěknou řádku let a krom obvyklé výměny řetězu a jednou kazety mě za 9 let nezradil, takže pokud jednou budu kupovat cross tak mě Author rozhodně vadit nebude

    [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2009
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Crossové kolo do 16 tis.

         

    Pokud jezdíš převážně silnici, volil bych spíš tzv. fitness kolo. Třeba něco z řady Speeder: http://www.merida-bike.cz/obchod/Fitness-a...

    [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2009
    Autor: lindas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Crossové kolo do 16 tis.

           

      Není ale silnice jako silnice... Já bych si teda na zastrčených okreskách nedoved představit kolo bez "gumový" vidlice a sedlovky. Asi i důvod, proč je pro mě žiletka mimo realitu, i když bych se na ní taky dokázal svézt.
      Pokud se ale jezdí po fajných cestách, menší váha je určitě plusem.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.12.2009
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Crossové kolo do 16 tis.

             

        Mě se to na karbonu posunulo docela dost směrem k zastrčeným okrskám :-D

        I když je fakt, že první vyjíždˇky budou na jaře zase s proklínáním "pánů děr"silničářů a jejich oblíbené kamenné drti zvané vrah žiletek

        [ Zpět ]
        Datum: 29.12.2009
        Autor: újezďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Crossové kolo do 16 tis.

         

    On ten Horizon byl (a je) mimořádně povedené kolo.
    Kolika řadám Authora už sekunduje ...

    [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2009
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Crossové kolo do 16 tis.

         

    Vybrala sis hezké kolečko, nic mu nemohu vytknout.
    Dost by mě zajímalo proč už nikdy authora - já osobně na něj nedám dopustit. Kdybych já měl teď hledat nového krosíka, tak buď authora nebo meridu, tady bych si vybral docela určitě. Z hlediska nižších provozních nákladů bych volil krose s hydraulickými brzdami. No to je ale věc osobního pohledu...
    Tak ať to hlavně dobře jezdí :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2009
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Crossové kolo do 16 tis.

         

    No dost dobre! Ja myslim ze to je vyhra za supr prasule. Neber to. Doporucuje 9 z 10ti bajkeru. :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2009
    Autor: twiggy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

294 cyklistů (0 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024