reklama

Zobrazování smazaných příspěvků

Je mi to velmi líto, ale na tohle musím reagovat. Radka zjistila, že z nějakého důvodu na mé příspěvky nemůže reagovat, a okamžitě mě ve své diskusi (Sumář) obvinila, že je to tím, že ji mám na blacklistu a navíc mě osočila, že o této skutečnosti lžu, když tvrdím, že blacklist nepoužívám. Když jsem se těmto obviněním bránil, začala moje příspěvky mazat.

Posléze z jejího rozhovoru s Hekynenem vyplynulo, že všechno je jinak, že na mé příspěvky nemůže reagovat, protože si dala na blacklist ONA MĚ a nikoli JÁ JI. Místo aby se mi omluvila za křivé nařčení, tak moje příspěvky, usvědčující ji z omylu a unáhlených obvinění, systematicky maže.

Tohle považuju za podlost a zneužití technických možností tohoto diskusního fóra. Proto ještě jednou naléhavě navrhuji, aby bylo možné smazané příspěvky zobrazovat.

Protože si nikdo mé neškodné příspěvky, které Radka smazala, nemůže zatím zobrazit, tak ještě jednou prohlašuji, že blacklist skutečně nepoužívám a nemám tam ani jedno jméno. Ohrazuji se tím také proti Radčinu obvinění ze lži. O nepoužívání blacklistu jsem mluvil PRAVDU.

Co se týče Radčina dvojího nicku "radka" a "vrst", prohlašuji, že by mi tato skutečnost nevadila, pokud by jeden či druhý nepoužívala k napadání mé osoby nebo kohokoli jiného.

[ Zpět ]
Datum: 17.11.2009
Autor: Medvěd
  • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

         

    Mazani prispevku zakladatelem vlakna je rozumna vec a pokud bude toto pravo zneuzivano, kazdy si udela o dane osobe obrazek sam.
    To plati obecne, do vaseho sporu o nevim cem je mi putna a zacina me na.irat, ze to musim cist uz vazne vsude. Zalozte si prosim tema, kde se budete kockovat jenom mezi sebou a nebudete s tim otravovat ostatni.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2009
    Autor: vasek
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

           

      Vašku, prosím tě, založ jim nějaké téma, jsi nestranná osoba, ať se tam třeba i pozabíjí...

      [ Zpět ]
      Datum: 17.11.2009
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

             

        Když on mě tááááááááááák strašně miluje, že prostě neustále musí komentovat, co jsem jak udělala a proč.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.11.2009
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

               

          Ano, "miluju" vás jako bližního, ale hluboce pohrdám způsobem vašeho chování. Jste schopná se nad tím vším zamyslet? Vy si ani na chvlíku nepřipustíte, že jste udělala něco špatně?

          [ Zpět ]
          Datum: 17.11.2009
          Autor: Medvěd
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                 

            Vy dva jste snad manželé :-D jinak to snad nejde ani pochopit to škádlení :-)))

            [ Zpět ]
            Datum: 17.11.2009
            Autor: jipík
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                   

              Myslíš, že cenzura je typický projev manželství?

              [ Zpět ]
              Datum: 17.11.2009
              Autor: Medvěd
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                     

                Ají cenzura ají snažení se o ovlivnění jednoho druhým či naopak a pokud to nejde pak osočování a tak pod. proto je u nás taková rozvodovost jelikož tolerance a pochopení individuality jsou nám cizí, divím se že to pořád řešíte dokola nejlepší je to nechat být prostě se nad tím povznést a usmát se :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 17.11.2009
                Autor: jipík
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                       

                  Budeš se usmívat na někoho, kdo Tě veřejně obviní ze lži a odmítá to přiznat? To bys byl teda dobrej. Já to zatím nedokážu.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 17.11.2009
                  Autor: Medvěd
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                         

                    V minulých příspěvcích mě obvinili tobě dobře známý, že jsem rasista a skin apod., jenom proto, že jsem porovnal trest za hajlování a trest za zabití mladé ženy z dítětem a nikoho jsem nedal na black list a dokonce je mám v přátelích se srdíčkem hold každý máme svoje názory a svoje hodnoty které preferujeme, nejlepší povznést se nad to a nebo nereagovat. Jenom to zabírá místo na servu.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 17.11.2009
                    Autor: jipík
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                           

                      Tak tady vidím světlo na konci tunelu.
                      Teď jenom záleží jestli si to vezmou k srdci.
                      Taky je možné - neříkam, že to tak je - že se tím hnojem živí. To by ovšem znamenalo, že to bude pokračovat dál. A nemá smysl se o něco dál snažit. Mohou se točit dokolečka do nekonečna. V tom případě nezbývá nic jiného, než doufat, že jeden znich (ten moudřejší - jak praví přísloví) se povznese nad tyto sračky a osvobodí se. Ale mne už to taky začíná stahovat, raději vystoupím z tohoto vlaku, dokud nejede tak rychle.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 17.11.2009
                      Autor: Dalimil
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                           

                      Určitě máš ze svého pohledu pravdu. Za rasistu a skina bych kvůli takovému porovnání určitě nikoho neprohlásil.

                      Ono jde ale o něco trochu jiného. V důsledku takového obvinění, že jsi skin nebo rasista, Tě za něj ve skutečnosti nejspíš nikdo považovat nebude. Jenže když Tě někdo obviní ze lži, třeba nepodstatné, zůstane to na Tobě a ostatní Ti nebudou důvěřovat.

                      Kdysi jsem se tu neprozřetelně zmínil, že si na své pravdomluvnosti zakládám. Od té doby se tu na mou adresu vyrojilo takových obvinění z nejrůznějších lží, že je to až směšné, kdyby to nebylo spíš k pláči. Prostě určitý typ lidí vycítil příležitost, jak zasáhnout něčí citlivé místo.

                      Když mi tu někdo napíše, že jsem ekoterorista, komunista nebo já nevím, co si ještě vymysleli, tak na to zareaguju jen jednou a nechám to plavat. Ale osočení ze lži považuju za obvinění zcela jiné kategorie, proti kterému se prostě budu bránit, dokud neprokážu, že jde o obvinění křivé.

                      Radka se přímo vyžívá v křivých, nepodložených, dokonce velmi často smyšlených obviněních. Už mě tu nejednou obvinila, že přispívám pod několika nicky (přitom sama přispívá minimálně pod dvěma), dokonce zašla tak daleko, že mě obvinila z autorství nějakých udavačských e-mailů nebo esemesek zaslaných na adresu jejího zaměstnavatele... Dosud se mi neomluvila ani za jedno z těchto lživých obvinění.

                      Ona se prostě snaží být za každou cenu vtipná, ale neumí to jinak než házením špíny na jiné a pomlouváním lidí, kteří se nemohou bránit. Když se někdo ozve, hned ho označí za ukřivděného ješitu, který si "masturbuje své ego". A má vystaráno. Tohle chování mě osobně dráždí, ona to ví, a proto jsem jejím oblíbeným cílem.

                      Ještě jedna věc je vyloženě úsměvná: Kdykoli mě z něčeho lživě nařkla, později jsem zjistil, že se něčeho takového dopustila ona sama. Nejspíš se jedná o osvědčenou metodu maskování svých selhání, když z nich obviní někoho dalšího, aby odpoutala pozornost od své osoby. Jsem k tomuto účelu velmi vhodný cíl. Takže kdykoli mě z něčeho obviní, zapátrám v nedávné historii diskuse nebo prověřím její současné počínání - a najdu.

                      Velmi hezký příklad je její obviňování, že se nevyjadřuju přesně k tématu. Když si ale zcela náhodně otevřu nějaké téma s její účastí, její příspěvky jsou vždycky jen plytkým vtipkováním a glosováním čehokoli absolutně bez vztahu k tématu. Prázdné tlachání o ničem.

                      Nebo mě tuhle okřikla, že reaguju na příspěvek, který nebyl určen mně. Myslím, že to bylo v tématu Přerovská Komuna. Tak jsem se podíval, kdy, kde, jak a na koho reaguje Radka. Devadesát procent jejích příspěvků reagovalo na něco, co nebylo určeno jí.

                      Radka si prostě o sobě myslí, že je něco lepšího než já, okřikuje mě v situacích, ve kterých se jinde chová úplně stejně nebo ještě mnohem hůř. Ona si prostě myslí, že zde má daleko více práv než kdokoli jiný, natož pak nějakej Medvěd. A hraje si tu na soudce nad všemi. Ale běda, jak někdo pro změnu jí šlápne na kuří oko, pak tu hystericky ječí a pak je najednou ona ta ukřivděná, které se ubližuje... Viz její reakce na její dvojitou identitu.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 17.11.2009
                      Autor: Medvěd
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                      • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                             

                        Jen si hezky ulev, je to tvé téma...

                        A až si tu svou žumpu těmi svými duševními exkrementy zaplníš (max 300 příspěvků!), tak si můžeš založit další...

                        Akorát tomu dej příště vhodnější název - např Medvědova žumpa... ;-))

                        [ Zpět ]
                        Datum: 17.11.2009
                        Autor: hekynen
                        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                      • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                             

                        Hele moje máma, a to měla jenom základní vzdělání, by ti řekla "Čím víc se budeš v hovně šťourat, tím víc bude smrdět", myslím že máš vyšší vzdělání než měla moje máma, ale asi míň rozumu a o tom to je, tak podle toho jednej, a stou pravdomluvností, to ti doporučím pěkný český film "Bílá paní" (1965) (to jsem se zrovna narodil :-) a sleduj roli Vlastimila Brodského ..... kastelán Jindřich Pupenec. Toť vše a vystupuji z vlaku jako Dalimil.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 17.11.2009
                        Autor: jipík
                        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                        • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                               

                          O tom "hovně" mu to už tady napsalo "hafo" lidí. Jenže je to marné, je to marné, je to marné... Jako s těmi úplatky... ;-)

                          [ Zpět ]
                          Datum: 17.11.2009
                          Autor: hekynen
                          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                   

              No, je to trošku jinak - jeho city nejsou zu mé strany opětovány :o)))

              [ Zpět ]
              Datum: 17.11.2009
              Autor: radka
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                     

                Ty negativní snad jo...

                [ Zpět ]
                Datum: 17.11.2009
                Autor: Medvěd
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

           

      Už se stalo. Vypadá to, že toto vlákno se v něco takového zvrhne. Holt takové "Kopance" číslo dvě, když "jednička" je už plná...

      [ Zpět ]
      Datum: 17.11.2009
      Autor: Medvěd
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

             

        Tak nahoď téma. Třeba co jíš a nejíš. My se ti v tom ponimráme, když bez toho nemůžeš žít. A třeba i k sociálnímu bezpráví zaskočíme... :-)))

        Končit, POZOR ! Téma skrýt !!!

        [ Zpět ]
        Datum: 17.11.2009
        Autor: ronda
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

               

          Dobře se taky nimrá v bolavém zubu... :-))

          [ Zpět ]
          Datum: 17.11.2009
          Autor: hekynen
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

         

    Tvoje příspěvky jsem smazala z toho důvodu, že v daném tématu byly mimo mísu.
    Prostě svoji uraženou ješitnost si nakopej v tématu Kopněte si... a ne sumáři, kde se hledá jak co funguje.

    Ty se nidky nesmíříš s tím, že prostě zakladatel tématu má určité nástroje a že jeprostě může použít podle SVÉHO VLASTNÍHO !!! rozhodnutí a podle toho, co se líbí či nelíbí tomu, dko příspěvek založil, že jo...

    A zase šup na BL :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2009
    Autor: radka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

           

      Ne, ty příspěvky nebyly od věci. Jde přece o blacklist, který nějak funguje a vy nevíte jak. Místo toho, abyste si potřebné skutečnosti předem zjistila, tak mě rovnou obviňujete z toho, že vás mám na blacklistu a že LŽU o tom, že blacklist nepoužívám.

      Ne, vy jste nemazala proto, že by to bylo mimo téma, ale proto, že vás v těch příspěvcích usvědčuju z hlouposti, ze zbrklých a hlavně nepravdivých obvinění. Vy ale nejste schopna přiznat jakoukoli chybu, tudíž ani tuto.

      S čím se nesmířím, je, že nástroje, které nám tvůrci webu poskytli, prachsprostě zneužíváte. Na toto nebezpečí jsem upozorňoval dávno dopředu. Vy teď mé obavy jen potvrzujete. Ano, vy mažete mé příspěvky podle vlastního uvážení, protože vás usvědčují z chyb, unáhlených soudů a nepravdivých obvinění na mou adresu.

      Pokud byste měla v sobě jen kousek cti, přiznala byste, že jste se ve svých soudech unáhlila a omluvila byste se mi za nepravdivá tvrzení, že mám kohokoli na blacklistu a že lžu, když říkám, že blacklist nepoužívám. Vy ale místo toho mažete. Vypovídá to o vás hrozně moc.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.11.2009
      Autor: Medvěd
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

             

        Medvídku nechci se Tě dotknout, ale nemá právo nástroj použít jak uzná za vhodné? Jen se ptám :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 17.11.2009
        Autor: Dalimil
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

               

          Každé právo má svou hranici tam, kde se začíná dotýkat práv někoho dalšího. Pokud maže mé příspěvky s cílem ututlat, že mě křivě obvinila ze lži, pak se to už dotýká mých práv. Tudíž tam její právo končí.

          Ale myslím, že už tahle trapná epizoda končí. Každý si teď může udělat obrázek sám. Informací je k dispozici dostatek.

          [ Zpět ]
          Datum: 17.11.2009
          Autor: Medvěd
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                 

            Každé právo má svou hranici tam, kde se začíná dotýkat práv někoho dalšího.

            A co Ty vlastně po Ní chceš.

            [ Zpět ]
            Datum: 17.11.2009
            Autor: Dalimil
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                   

              Tu hranici přece stanovuje Medvěd... ;-))

              [ Zpět ]
              Datum: 17.11.2009
              Autor: hekynen
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                   

              Aby nezasahovala do mých práv. V tomto případě aby nezpochybňovala mou morální integritu křivým obviňováním ze lží.

              [ Zpět ]
              Datum: 17.11.2009
              Autor: Medvěd
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                     

                A je to pravda to co říká?

                [ Zpět ]
                Datum: 17.11.2009
                Autor: Dalimil
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                       

                  O tom, co je pravda, rozhoduje Medvěd... ;-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 17.11.2009
                  Autor: hekynen
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

                       

                  To, co říká Radka, pravda není. Proto tento spor vznikl.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 17.11.2009
                  Autor: Medvěd
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Znění posledních dvou Radkou smazaných příspěvků

         

    Příspěvek první.

    Jak dlouho mě máte na blacklistu? Ode dneška, od včerejška? Celou dobu, co existuje tahle podoba webu, jsem kroutil hlavou nad tím, proč mám nick "radka" v potvrzených přátelích. Na tuto skutečnost jsem upozorňoval i v jednom příspěvku o "mazání mých příspěvků PŘÍTELKYNÍ Radkou" (Nezapomeňte to pak taky smazat).

    Váš paralelní nick "vrst" mám nadále v čekatelích na potvrzení přátelství. Měla byste prostě přiznat chybu, že jste mě zbrkle obvinila z toho, že mám kohokoli na blacklistu, a hlavně z toho, že o této skutečnosti lžu. Mazání mých příspěvků je jen zastírání vašeho selhání. Ani v jednom z nich nebylo nic závadného. Jen vás v nich usvědčuju z omylu a křivých nařčení na mou adresu.

    Tak, a teď to zase můžete smazat.


    Příspěvek druhý:

    Teprve teď se ptáte adminů, jak funguje blacklist? Že jste neměla dost informací, to vám nepřekáželo v tom, abyste mě zase z něčeho obvinila. Nemáte představu, jak moc takovým chováním pohrdám. A nezapomeňte to smazat, aby neutrpěla vaše pověst.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2009
    Autor: Medvěd
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Znění dalšího Radkou smazaného příspěvku

         

    Proč mažete i staré příspěvky (z 8.11.09)? Vždyť jste na něj normálně reagovala - a teď je najednou nepohodlný?

    [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2009
    Autor: Medvěd
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Reakce na Radčin příspěvek v tématu "Sumář"

         

    Radka píše:

    Medvěde, již jednou jsem tě v tomto tématu upozorňovala na skutečnost, že smažu všechny tvé příspěvky, ve kterých si budeš jen masturbovat své ego nebo předvádět svou uraženou ješitnost.
    Nakopat si běž opravdu jinam, toto téma je tu proto, abychom se dozvěděli, jaké novinky tu jsou a jak fungují.

    Uvítám, pokud to konečně vezmeš na vědomí a přestaneš toto téma zasírat svýma brekama, že ti zase někdo kopnul do báboviček.


    Moje odpověď:

    Vy si zřejmě myslíte, že můžete úplně všechno. Obviníte člověka ze lži, a když se dotyčný brání a prokáže, že to bylo obvinění falešné a křivé, tak si podle vás najednou masturbuje své ego. Jste vy vůbec schopná nést odpovědnost za vlastní počínání? Když něco podělám, tak se to snad snažím to napravit a nebudu kličkovat a mazat něčí příspěvky.

    Stačilo napsat: "Medvěde, příšerně tě nesnáším a myslela jsem si, že mě máš na blacklistu. Ukázalo se ale, že to není pravda a že jsi nelhal, když jsi tvrdil že blacklist nepoužíváš. Tak promiň."

    Ono by vás neubylo, mohla byste mě pak dál nenávidět podle libosti. Ale to, co předvádíte, je ale více než trapné.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2009
    Autor: Medvěd
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Reakce na Radčin příspěvek v tématu "Sumář"

           

      Medvěde, opět příběh ze života. Právě jsem se vrátil (nikoliv z Hradu) z posezení s přáteli u příležitosti 20. výročí sametu. My jako vyznavatelé "nepřátelských ideologií" za minulého režimu jsme se snažili poměrně objektivně zhodnotit vše, co se za posledních 20 let změnilo (a to jak k lepšímu tak i k horšímu).
      Co jsme však neřešili a já s tím mám nyní problém - špatný výklad svobody slova, šíření informací etc..... Když jsem se totiž podíval na zdejší fórum, zděsil jsem se toho, co jsi z "toho" udělal. Všude ventiluješ něco (nevím, jak to nazvat) v takové míře, že i moje tolerance (a nepřátelství k jakýmkoliv cenzurám) dostává dosti zabrat.
      Závěrem: začíná Tě být až moc a pro mě jsi v tomto směru docela normální "AGRESIVNÍ VTÍRÁK".
      Nemám zrovna chuť při otvírání zdejších stránek mít již dopředu hrůzu, že při čtení tematu o přehazovačce budu číst "..když ona...když on..". A poněvadž si vedeš statistiky, vyjeď si množství a délku SVÝCH příspěvků (a to nemluvím o tom, že se permanentně opakuješ).
      Holebáš se svojí ohleduplností k přírodě, buď tak laskav a buď ohleduplný k zdejším Nakolákům.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.11.2009
      Autor: jinec
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Reakce na Radčin příspěvek v tématu "Sumář"

             

        Vidíš, a stačilo by tak málo: Aby Radka přiznala, že mě obvinila křivě a omluvila se mi za to. Popřemýšlej o tom, jak by ses choval Ty, kdyby Tě někdo veřejně obvinil ze lži. Ono se to krásně radí, když Tobě nikdo nic takového neudělal.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.11.2009
        Autor: Medvěd
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Reakce na Radčin příspěvek v tématu "Sumář"

               

          A co když tě křivě, ty chudáčku náš malej , neobvinila ??

          [ Zpět ]
          Datum: 17.11.2009
          Autor: Holfi
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Reakce na Radčin příspěvek v tématu "Sumář"

                 

            Ty aby ses nepřidal. Snad vím, koho mám či nemám na blacklistu. Takže mě křivě obvinila. Kdyby to tak nebylo, proč by mazala mé příspěvky, které dokazovaly její "omyl"?

            [ Zpět ]
            Datum: 17.11.2009
            Autor: Medvěd
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Reakce na Radčin příspěvek v tématu "Sumář"

               

          Vůbec se nemíním zabývat tím, co jsi mi napsal. Zde na zdejším fóru jsem si dvakrát naběhl, nemusím s každým souhlasit, ale vždy končím závěrem: je to moje chyba.
          A poněvadž jsem dosti osobní, sdělím Ti maličkost. Většinu dne pracuji, sedím u počítače, o kousek dál mám "notesa", kde mám podpůrné programy a diskuzní fórum "Nakole". Vždy, když se potřebuji odtrhnout od závažných záležitostí a ventilovat hlavu, kliknu na zdejší fórum. Ovšem (díky) Tobě to již není odpočinková záležitost.
          Ale - poněvadž vždy, když mám kritický postoj, současně navrhuji řešení, dovolím si navrhnout to i Tobě. Založ si téma, kde budou dvě věty. Ta první...."souhlasíte s tím, že uveřejňuji své soukromé problémy s některými zdejšími přispívateli?" A věta druhá:..."pokud je vaše odpověď NE, neodpovídejte!" Uvidíme, zda budeš mít nějaké odpovědi.....

          [ Zpět ]
          Datum: 17.11.2009
          Autor: jinec
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Reakce na Radčin příspěvek v tématu "Sumář"

             

        Přesně tak... Opět se to začíná vracet do "starých" kolejí; do situace před rokem, kdy skoro každé téma bylo zaplevelené Medvědovýma nesmyslama a chimérama. Pak "dobrovolně" dal pokoj a na nakole.cz opět zavládl klid a mír a příjemná pohoda... A to ho asi sere, že lidem je bez něho lépe a radostněji...

        [ Zpět ]
        Datum: 17.11.2009
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Reakce na Radčin příspěvek v tématu "Sumář"

               

          Á, tady se někdo snaží přilít oleje do ohně vytahováním starých sporů. No, jen tak dál...

          [ Zpět ]
          Datum: 17.11.2009
          Autor: Medvěd
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Reakce na Radčin příspěvek v tématu "Sumář"

                 

            Hele, nereaguji na tebe, ale na Jince, tak se nám do toho laskavě NEMONTUJ, brouku... ;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 17.11.2009
            Autor: hekynen
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Další Radkou smazaný příspěvek

         

    Na její otázku, proč trvám na tom, aby smazané příspěvky šly zobrazovat, jsem odpověděl toto:

    Třeba proto, aby někdo nemazal příspěvky jen proto, že se mu nehodí do krámu. Když bude možnost nahlédnout, bude vše daleko transparentnější.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2009
    Autor: Medvěd
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Další Radkou smazaný příspěvek

           

      Heleď se, Radka tě několikrát varovala, že jestli budeš psát mimo mísu, tak ti ty příspěvky bude mazat. Ty jsi samozřejmě psal i nadále, tak ti je hold mázla.

      Pokud by se můj 11-ti letý syn choval jako se právě chováš ty, tak bych mu řekl "abys ses náhodou neposral!"

      Fakt se chováš jako děcko, kterému někdo na pískovišti kopne do báboviček...

      [ Zpět ]
      Datum: 17.11.2009
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Další Radkou smazaný příspěvek

             

        No, měla jsem stejná slova na jazyku, ale do klávesnice jsem je raději nepoštěla :o)))

        Jo a Medvěde, zkus některý z těchto kontaků - tam tě rádi vyslechnou a navíc ti pomohou
        http://www.plbohnice.cz/kontakty/cz
        http://www.plbohnice.cz/kontakty3/cz
        Věř, že se ti konečně uleví...

        [ Zpět ]
        Datum: 17.11.2009
        Autor: radka
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Další Radkou smazaný příspěvek

               

          Věřím, že tam máte těch kontaktů hodně, ale to jsou VAŠI známí, mě do toho netahejte.

          [ Zpět ]
          Datum: 17.11.2009
          Autor: Medvěd
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Další Radkou smazaný příspěvek

             

        * hernajs, proč furt píšu hold, když je to holt?!? Jsem už jako Někdo, píšu tu blbost pořád dokola... :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 17.11.2009
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

         

    Takže stačilo: Každému je snad jasné, proč jsem toto vlákno založil. Nešlo mi o rozpoutání dalších sporů, ale o to, právo mazat bez náhrady cizí příspěvky je dvojsečná zbraň. A k tomu velmi nebezpečná, pokud se dostane do ruky někomu, jako je Radka.

    Každý, kdo někoho z něčeho obviní, by měl být schopen své obvinění doložit. Radka mě obvinila z toho, že lžu o svém používání blacklistu. Dokázal jsem, že její obvinění je nepravdivé, ale ona moje usvědčující příspěvky mazala.

    Nenechám si upřít právo hájit se proti křivým obviněním. Proto jsem založil vlákno, kde jsem smazané příspěvky zveřejňoval tak, aby si je mohl každý přečíst. Pokud někdo nechápe, je to jeho věc. Já se ale nehodlám smířit s tím, že se křivá obvinění stanou tolerovanou normou.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2009
    Autor: Medvěd
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

           

      Tvoje lhaní a překrucování se pro tebe stalo již normou, nejhorší na tom asi je, že ty těm svým lžím a výmyslům věříš.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.11.2009
      Autor: Holfi
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

             

        Já bych si dokonce troufl říct, že to není "asi", ale že on těm svým fabulacím opravdu věří.... Přesně v duchu hesla "100 x zopakovaná lež se stává pravdou"...

        [ Zpět ]
        Datum: 17.11.2009
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

             

        Takže ty víš líp než já, jestli jsem měl nebo mám někoho na blacklistu. Takže můžeš autoritativně posoudit, že lžu a svým "výmyslům" věřím...

        [ Zpět ]
        Datum: 17.11.2009
        Autor: Medvěd
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

           

      A ještě něco bych ti, Tatranský Medvěde, napsal.

      V kolektivu, ve kterém rozehrává svoji nečistou hru nebezpečný manipulant tvého ražení, dochází k zajímavému jevu. V kolektivu se výrazně zhorší atmosféra a větší množství dosud normálních lidí postupně začne trpět paranoidním uvažováním, čili nezdravou podezíravostí. Někteří z těchto lidí dokonce končí v péči psychologa či psychiatra. Výjímkou nejsou ani sebevražedné tendence. Jen ti nejsilnější jedinci zůstanou relativně normální.

      Je tedy zapotřebí důrazně upozornit na skutečnost, že např. Radčina či moje podezíravost je ve skutečnosti TVOJE DIAGNÓZA.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.11.2009
      Autor: IQTyqve
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

         

    Jsi největší sedmilhář z celého diskuzního fóra. Technických možností diskuzního fóra jsi tvrdě zneužíval už ve staré verzi a jako první jsi spolu s ebolou zneužil technických možností nové verze.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2009
    Autor: IQTyqve
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Zobrazování smazaných příspěvků

           

      Další nedoložitelná obvinění. Pak kdo tady zasévá spory. S tebou jsem skončil.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.11.2009
      Autor: Medvěd
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

380 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024