reklama
Město: Praha

Praha 10 začne budovat jednu z prvních cyklostezek

Ještě během letošního roku vybuduje radnice desáté městské části jednu z prvních cyklostezek na svém území, která povede podél toku Botiče. Místním radnici se totiž povedlo získat příslib peněz od Technické správy komunikací. První dva úseky cyklostezky mají být dlouhé zhruba jeden a půl kilometru. Delší povede od viaduktu, kde sídlí Finanční úřad Prahy 10, ke stadionu Bohemians. Kratší má vést podél Botiče za Sámovou ulicí, od mostu přes potok k benzínové pumpě. V budoucnu má trasa navázat na cyklostezku vedoucí k Hostivaři. Povrch nové stezky má být tak kvalitní, aby ji mohli používat i lidé na kolečkových bruslích. Zdroj: Pražský Kurýr, září 2003

[ Zpět ]
Datum: 28.10.2003
Autor: Neregistrovaný uživatel (Redakce)
  • Re: Praha 10 začne budovat jednu z prvních cyklostezek

         

    a nestalo se...Greenway botič je v tak otřesném stavu že škoda mluvit...Je tu snad Někdo kdo se nepopálil od kopřiv v zarostlých částech před a za Hostivařskou přehradou? Krom toho značení je úplně na nic, nebo není vůbec...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (melkor ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praha 10 začne budovat jednu z prvních cyklostezek

           

      jojo, "skvela" cesta. kamarad me tam nedavno protahl. jsem po delsi odmlce opet aktivni cyklistka a mela jsem co delat, abych to zvladla

      [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (ef ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praha 10 začne budovat jednu z prvních cyklostezek

           

      No já dost často začínám nebo končím u Botiče na Spořilově a při první jízdě jsem nemohla najít u restaurace Selský Dvůr značku kudy dál, takže jsem to vzala sejně ako když jdu se psem k přehradě a ejhle zase se značka po x metrech vynořila, při další cestě z opačného směru jsem si dala pozor, ale zase ve stejném místě nebylo jasné kudy, štěstí, že to tam znám.
      Ale dál než k Hamerskýmu rybníku pak nejedu, takže jak to pokračuje dál k centru nevím.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Aktij)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praha 10 začne budovat jednu z prvních cyklostezek

         

    ejhle koukam že samé cyklistky z mého okolí...to je mi ale příjemá záležitost...V neděli jsem svolal neplánovanej cyklosrázek, takže kdo může, ať jede ve 14:00 tuto neděli k vltavě pod vyšehrad (kříží se tam botič greenway a greenway vltava) kdo jede od hostivaře nebo spořilova nebo michle tak se můžem sejít o fous dřív... číslo na mě 604389723

    [ Zpět ]
    Datum: 29.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (melkor ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praha 10 začne budovat jednu z prvních cyklostezek

           

      Odkaz na mapy.cz s presnym mistem by pomohl. Kam se pojede?

      [ Zpět ]
      Datum: 29.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (wewerka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Praha 10 začne budovat jednu z prvních cyklostezek

             

        sraz je na křižovatce Vnislavova s Rašínovo nábřeží (výtoň) v neděli ve 14:00 kam se pojede se domluví na místě.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (melkor ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

251 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024