reklama

Štafeta 2012 - jižní Morava pokračování

přehrada Koračany
přehrada Koračany
Foto: Autor

úterý 28.8. jsme se vypravili s NaKolíkem jiným směrem. Kousek jsem popojela z práce autem s kolem uvnitř s úmyslem projet vzdálenější okolí. Vyložila jsem kolo u lákavé cyklostezky Kyjov-Mutěnice. Je to nově vybudovaná cyklostezka místo bývalé železnice - pořád jen rovinka - tudíž může zaskočit jen protivítr. Jinak je stezka hojně využívána i na in-line brusle. My se ale vydáváme na jinou stranu, směrem do dalšího okresu. Přes několik záživných kopečků přijíždíme k přehradě Koryčany. Opět fotodokumentace a pokračujeme kousek dál do Stupavyk vyhlášené okresní lyžařské sjezdovce. Naproti ní je restaurace "Akvarium" s pěkným výhledem právě na ní a dáváme si malou svačinku. Pak se vydáváme zpět trochu jinou trasou po méne frekventovaných silnicích. Sluníčko pomalu zapadá a ve stínu lesů, kterým projíždíme, je celkem chladno. Přijíždíme do Kyjova s 55km na tachometru.

A je tu čtvrtek. Domluvené předání NaKolíku proběhne u Janohradu. Vydáváme se opět známou trasou přes Velké Pavlovice, Rakvice a dál směr obora Obelisk. Projíždíme kolem památníku, opět fotečka a za chvíli se už blížíme k Janohradu. Dávám si ovocné pivko a zrovna přijíždí Michal z Břeclavi... celkem s jistotou míří ke mně, prý už moji přilbu zná z facebooku, takže to nebylo těžké se poznat. Chvíli pokecáme, podepíšu předávací listinu uvnitř NaKolíku a předávám ho dál.

Tak hodně štěstí při dalším cyklopoznávání nejen při štafetě, ale i Vám všem příznivcům cyklistiky  .. Jana

 

 

Fotogalerie

03.09.2012 vložil/a: Jana15
karma článku: 3.93
Líbil se vám článek? Hodnotit mohou jen přihlášení uživatelé Hodnotit mohou jen přihlášení uživatelé  [+]
Texty uveřejněné v sekci Blogy obsahují osobní názory autorů a nevyjadřují stanovisko redakce. Zveřejňování příspěvků v této sekci se řídí následujícími pravidly.

Štafeta 2012 - jižní Morava

Štafeta
V neděli 26.8. jsem se vypravila z Bořetic směr Strachotín k nádrži, kde jsme byly domluvené s Evou, že mi předá NaKolík. Vypadalo to dost…
03.09.2012
Jana15
(3.93)
PR

Dovolená plná zážitků: Cyklistika, hazard a relax v jednom

 (shutterstock.com licencia NATALIS)
V letních měsících se otevírají dveře k dobrodružství a odpočinku, a co by mohlo být lepšího než spojit dovolenou plnou zážitků s aktivitami, které nabízejí vzrušení, relaxaci a šanci na výhru? Cyklistika, hazard a relaxace - tři prvky, které mohou vytvořit nezapomenutelný zážitek z dovolené. Přečtěte si, jak tyto různorodé aktivity mohou společně vytvořit dovolenou plnou vzrušení a odpočinku.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

197 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 6. část

Naše první třítisícovka Slibovali jim ráj na zemi a místo toho je čekala jen pustá step. Tak zní úvod příběhu…
Peggy | 20.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 5. část

5. část - Jezero Yssyk-kul a okolí V sedle se cesta narovnala a pak zlomila. Bylo už jasné, že jsme bouřku…
Peggy | 10.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 4. část

4. část - Chtěla jsem Kyrgyzstán, mám Kyrgyzstán... Podepsaly se na nás únava, hlad a stres, jestli seženeme…
Peggy | 06.05.2024