reklama

Author Stratos

Ahoj chci si koupit toto kolo, ale teď jsem si všiml, že má lanka vedené na horní straně rámu a přijde mi to nepraktické. Vesměs všichni stratos chválí, ale když na kole někoho potkám a dáme se do řeči tak si často na rám sednu nebo se o něj opírám a tak mám strach jestli nepoškodím lak nebo lanka.

[ Zpět ]
Datum: 05.02.2009
Autor: Dzony32
  • Re: Author Stratos

         

    Tim, ze se opres o ram lanka neposkodis, maximalne si zapichnes roztrepene lanko do p.. :-) A lak, ten bude stejne za chvili omlaceny minimalne na spodni trubce od kamenu odletavajicich od predniho kola. Nebo od prevazeni kola na aute/v aute/vlakem. Tomu nezabranis, spis vybirej podle geometrie, kolo Ti musi sedet, projed se nejdrive na nem, drive nez ho koupis.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.02.2009
    Autor: m
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Author Stratos

         

    Sednutím lanko určitě nepoškodíš. Sedávám na nich taky :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.02.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (xxxx)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Author Stratos

         

    Tohle me teda nikdy nenapadlo resit. Mam doma Authory a vsechny to maj nahore.
    Proti odreni, ale spise proti cinkani lanka o ram, jsou na lanku navlekle gumove krouzky.
    Pokavad nebudes vozit na ramu zenu nebo milenku, tak to bude OK:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.02.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Author Stratos

           

      Vozím na rámu milenky poměrně často a horní trubce to nezpůsobuje nijak zásadnější bolest než běžná jízda, pár skrábanců už se na mým dobrodruhovi ztratí. Myslím, že mnohem větší problém je při jízdě ve dvou hmotnost, která asi o 30 kg přesahuje nosnost bajku a taky nemožnost řazení, což je s 50 kilovým závažím v kopci docela problém :-) Ale jinak rozhodně horní vedení stokrát lepší než dolní.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.02.2009
      Autor: HombreXXX
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Author Stratos

         

    Authora jsem měl 6 let a kdyby mi ho na Litvě někdo nešlohnul, tak jsem ho měl dosud. Co se týká škrábanců - bike byl omlácený jako píšťalka ale vrk rámu skoro vůbec. Ale souhlasil bych s jednou reakcí- vykašli se na vzhled a jméno. V každý slušný prodejně ti kolo půjčí k vyzkoušení a pokud ne, tak jdi jinam. A když Ti bude sedět Ukrajina, tak si ji kup. Já jezdím na Authorech už drahně let a jsem s nimi spokojený. Teď mám Horizonta a je to opět super. A to vážím víc jak metrák!

    [ Zpět ]
    Datum: 11.02.2009
    Autor: bizon
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Author Stratos

           

      Jj, tak to jsi Ty co říkal J.J. hasič, že mu ukradli kolo))))

      [ Zpět ]
      Datum: 11.02.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (xxxx)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Author Stratos

           

      jak je ten svět malej))

      [ Zpět ]
      Datum: 11.02.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (xxxx)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

325 cyklistů (0 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024