reklama

Veselá příhoda z natáčení - spíše pro pány.

Zažil jsem to tuhle sobotu po ránu, asi v 8 hodin. Byla to tak veselá příhoda, že se s Vámi podělím...
Vyjel jsem ráno z Říčan na Mnichovice. Na náměstíčku je řezník, který je vyhlášený svojí sekanou. Tam se pravidelně stavuju pro vitamíny. Přede mnou ve frontě stálo pár lidí, tři chlapi a dvě dámy. A teď to hlavní:prodavačka obsluhovala právě jednoho chlapa, nějaké kotlety. A ta prodavačka, vědoma si svých "kvalit", měla takový výstřih, ani malý, ani velký, nicméně, to v něm byl větší zázrak než kolos rhodský plus visuté zahrady Semiramidiny dohromady. Taky všichni chlapi, včetně mě, koukali jedním směrem. Zabalila ty kotlety, položila před něj na pult a ptala se ho - máte další přání? A chlap mlčel, viděl jsem ten pohled zabodnutej do vnadů téhle prodavačky, bylo jasný, že mu jakkékoliv maso (myslím tím na pultě) bylo v tu chvíli ukradený, ticho asi 5 - 7 vteřin, a pak najednou vyhrknul: Prsa! Všichni se na něj otočili, prodavačka zvedla oči... A asi zase po 5 vteřinách: Kuřecí!...Myslím kuřecí prsa! No a v tu chvíli jsem se smíchy doslova zboural, začal se řehtat celý krám a bylo veselo.

[ Zpět ]
Datum: 23.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
  • Re: Veselá příhoda z natáčení - spíše pro pány.

         

    tak v Říčanech na náměstí, jo? Sekaná, jo? A co se takhle podělit taky o provozní dobu - to pro případ, že by někdo cestou kolem Kolína, Benešova nebo Kladna dostal hlad...

    [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Viktor)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Veselá příhoda z natáčení - spíše pro pány.

           

      Aha, chybička - ten řezník je v Mnichovicích. Když jedeš od Říčan, vjedeš na náměstí, hned po pravé ruce. V sobotu dopoledne určitě otevřeno.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

251 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024