reklama

Rock Machine

Ahoj lidičky.
Uvažuji o koupi crossu - cca 15-20 000 Kč a uvažuji i o značce Rock Machine. Musím přiznat, že design v tom hraje ne úplně zanedbatelnou roli, protože mi připadá fakt povedenej. V diskuzích jsem zaznamenal pár výhrad k této značce. Při srovnávání mi taky připadá, že jiná kola (př. Amulet) za tu sumičku mají trošku lepší výbavu (při více dílů Shimano apod.) Na druhou stranu si nemyslím, že by Rock Machine byla značka "navrch huj vespod fuj". Nemyslím, že když není vše od Shimana, že by to nutně muselo být špatný. Rock Machine používá i díly zn. Truvativ, náby má svoje vlastní apod. Chci proto poprosit někoho, kdo má př. praktické zkušenosti s těmito koly o jeho zkušenosti ohledně funkčnosti a spolehlivosti. Díky moc za odpovědi

[ Zpět ]
Datum: 07.04.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (brácha)
  • Re: Rock Machine

         

    Moje sestra má kolo téhle značky, výhrady k němu nemá, naopak - je s ním spokojená. Domnívám se, že to jsou obecně dobrá kola, i když je mám osahaná nikoliv osobně, ale jen z nějakých výstav a testů.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Machine

         

    Nemyslim, ze by shimano bola daka zaruka kvality. Ono totiz nie je shimano, ako shimano. Na tvoju otazku by ti snad lepsie odpovedali chalani z extremebiku. Skus polozit otazku v diskusii na stranke www.extremebike.sk

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bask)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Machine

         

    Mám bika Torrent od RM a žádný problém. Jediná věc, která z něj šla hned dolů, bylo sedlo. Cross v téhle cenové kategorii bude slušné a spolehlivé kolo.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Horal Fanda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Machine

         

    Pokud byste chtel nejake info o Amulet kolech, nevahejte me kontaktovat na emailu.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin Liška ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Machine

         

    Cross Rock Machine Fantasy mám od r.1999 a je to superstroj. Nevím jak jsou na tom s kvalitou teď, ale tohle je fakt dobrý kolo. Jezdím prakticky pořád se zátěží a i teréne (např. rumunský hory) a stále drží. Ale je fakt, že má ještě ocelový rám a to je taky asi znát.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lupen)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Machine

         

    taky uvažuji o koupi krosového kola a jedním z favoritů je mj. Rockmachine. Mají svůj styl, málo Shimana, a ta paralelogramová sedlovka:-) Super stroje.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rock Machine

           

      A nad Amuletem nepremyslite?

      [ Zpět ]
      Datum: 16.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin Liška ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Machine

         

    Díky všem za příspěvky a poznatky. Vzkaz pro "Martina Lišku" : vy musíte být prodejce kol Amulet nebo snad máte pětikilo z každého prodaného kusu. Ta značka je mi celkem sympatická, ale Vaše neustálé vychvalování mě už trochu nudí. Nebo jste pouze nadšený uživatel ?

    [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (brácha)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rock Machine

           

      Je to doktor, a Andreu mu voprašuje Ing. Krátký.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rock Machine

             

        Ty už jseš taky natěšenej na dalších 100 dílů co ?

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (brácha)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Machine

         

    Ahoj mám rock Machine Tsunami , a vše je bez problémů , nikdy jsem s tím kolem neměl problémy .
    Rámy Jsou super , já dostal na rám 10 let záruku a to už o něčem hovoří.
    Pokud tam není shimano ale třeba sram , tak bych do toho šel.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (78.tom)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

370 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024