reklama

innská cyklostezka

Má někdo zkušenost a plánky nebo mapky této stezky

[ Zpět ]
Datum: 16.02.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (jarda)
  • Re: innská cyklostezka

         

    Já ne, takže se mnou nepočítej :o))

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hajky)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: innská cyklostezka

         

    Mrkni se na www.Austria.info/cz/ a vyhledej sekci cykloturistika. Mám vyzkoušené, že ti pošlou mapky požedovaných tras+ konkrétní materiály dle tvých požadavků a vše zdarma a neplatíš ani poštovné. Navíc požadavek lze napsat česky.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (K 64)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: innská cyklostezka

         

    Ahoj, mysme cast Innskej cesty (Z Innsbrucku az po Maloju) sli vlani. Mam k nej aj mapku, ale nemam ich v lelktronickej forme. Inak Innska cesta cela mapa sa da kupit asi v kazdom lepsom knihkupectve. Cesta je to velmi pekna (Hlavne svajciarske dedinky stoja za to). Ak to zoberiete od Maloje a St. Moritzu dole kopcom, tak tam ani vela stupani nebude (aj ked bude , klesani bude viac) My sme malu cast (hornu cast medzi St, Moritzom a Zernezom) sli proti prudu a potom po prude rieky a bol to viditelny rozdiel..
    Vo Svajsiarsku je cesta super znacena, maju take cervene kovove sipky, tusim je znacena cislom 65, alebo 655). V Rakusku to je trochu horsie, treba si davat pozor. V Rakusku su zelene sipky, raz je na nich napisane Innradweg, raz radwanderweg. POZOR sem tam je znacena podla ciela cesty, Od hranice to je Landeck, potom Imst, potom Telfs, a Innsbruck (dalej sme uz nesli). Problem je, ze stale (pol dna) idete podla tabuliek smer Landeck, akurat tesne pred Landeckom nesmies ist na Landeck, ale uz na Imst. To iste pred Imstom a pred Telfsom. Ak si toto nevsimnes, smerovniky ta dovedu do centra toho, ktoreho mesta a dalej sa uz neda ist, len sa vratit odkial si prisiel. Najhorsie na tom je, ze ked ides na bicykli vidis len tabulku s odbockou na Telfs (napriklad) ale sipka na Innsbruck je v smere jazdy, zboku na stlpiku, tazke ju uvidis len ked okolo nej prechadzas a pozries sa do strany. Ale v kazdom pripade minimalne po Innsbruck(dalej sme nesli) je to prekrasna cesta. Podla mapy od Innsbrucku smerom po Inne uz nie su ani stupania, stale sa ide po rovine (mierne z kopca). Takze zelam prijemnu cestu

    [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

428 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024