reklama

Komoot

Dneska se divil kolega, že pro trasování nepoužívám komoot.com. Fakt jsem o tom dosud neslyšel. A co vy, používáte to? Jakou máte s tím zkušenost?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.08.2022
Autor: petrp
  • Re: Komoot

         

    A na co trasovat? Ty si nepamatuješ, kudy jsi jel? Najetá vzdálenost se integruje v tachometru a víc mne trasa za mnou nezajímá.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2022
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Komoot

           

      Mě dokonce většinou nezajímá ani ta ujetá vzdálenost, takže ani tachometr nemám. Ale zajímá mě kudy chci jet.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2022
      Autor: petrp
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Komoot

             

        Mě už ani nezajímá, jestli mě něco zajímá.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.08.2022
        Autor: abernathy
        Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Komoot

         

    Tak na to koukám co to je a co umí a žádný velký zázrak to není, zbytečně složitý. Je to jeden z mnoha dalších podobných. Byla je tady podobný třeba bikemap, tak ho vylepšovali a vylepšovali až je tak složitý a komplikovaný s mnoha zbytečnými funkcemi že už je pro běžné používání nepoužitelný. Bude to dobrý pro některé specielní funkce, ale to bude jen pro pár lidí.
    Já používám mapy.cz, pro moje blbnutí vyhovují maximálně.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2022
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Komoot

           

      Ja taky pouzival bikemap a taky gpsies a nakonec jsem skončil u mapy.cz. ja jen že mi o tom rikal německý známý a divil se, ze to neznam.
      Na rozdil od mapy.cz me zaujalo, ze tam maji povrchy a stejně jako predchozi planovace na rozdil od mapy.cz umi kombinovat routovani po silnici s ručním vyznačením cesty. To mě u mapy.cz pořád chybí.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2022
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Komoot

             

        Mapy.cz v režimu kola jsou po svém proložení trasy ochotné tu trasu modifikovat po jakékoliv vyznačené cestičce. Dáš tam trasový bod a any ho proloží. Když vybereš horské kolo, tak jim ani pěšiny nevadí. Přímo volně skrz les to asi nepůjde, to je pravda, ale to asi není nejvhodnější trasa pro kolo.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.08.2022
        Autor: Brahma
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Komoot

             

        To neumí, ale nějak mi to nevadí. Routování nepoužívám, zbytečné, držím se lajny "prošlé trasy". A pokud chci někde jet po pěšině co na mapě není, a občas taková je, tak když si ověřím, že by to tam mohlo jít, tak si na odbočce v navigaci dám signální bod a vím, že tam mám odbočit. Nalajnovaná trasa vede někde oklikou po cestě a já se na ni pak zase napojím.
        Někdy je to krapet orienťák, ale aspoň to víc baví :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.08.2022
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Komoot

               

          Těch pěšin sjízdných rozumně pro kolo, co na mapě nejsou moc není. To jsou tam spíš zcela zarostlé a nesjízdné pěšiny označené na mapě.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.08.2022
          Autor: Brahma
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Komoot

                 

            Není, ale občas se nějaká najde, většinou nově vyjeté polní cesty. Jsou i nové lesní cesty, ale ty na mapě těžko uvidíš dokud k nim nedojedeš. Staré mizí, nové vznikají :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 20.08.2022
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Komoot

         

    Koukal sem na to, nezaujalo, navíc je to placený.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.08.2022
    Autor: xtonda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

186 cyklistů (10 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023