reklama

Fenix BC26R

Koupil jsem tohodle nového "malého" Fenixe. Můj dojem je zatím trochu smíšený, vysvětlím stručně proč.
Nejprve plusy - vyměnitelný 21700 (lze dokoupit redukci na na 18650), celohliníkové provedení (i když je vidět, že tím vlastně došlo k úspoře.. místo bočních ledek jsou jen průřezy), maximální svítivost 1600 lumenů, konečně držák na GOPRO (za 139) s možností montáže nahoru i dolů.
Teď ten velikej mínus, který s tím souvisí.... kužel je naprosto symetrický.
Za mě je tedy ideální mít na řidítkách lampy 2 - tuto + BC21RV2.0 (už se nedělá), nebo BC25R (ta zas nemá výměnný akumulátor). Tato kombinacemi přijde poněkud lepší v možnosti, jak si nastavit osvětlený kužel a jeho regulaci, než jedna BC30 V2.0 (která s akumulátory, které se do ní musí koupit vyjde na stejno), kde jsem nepřišel na chuť dálkovému ovládání s vlastní baterií (jednodušší původní verze se mi líbí víc)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.06.2022
  • Re: Fenix BC26R

         

    Vyzkoušeno v noci a dobrý. Kužel je sice symetrický, ale bez přepáleného středu a dostatečně široký. Za mě tedy OK :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.06.2022
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

611 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024