reklama

párování jednotky a ovládání

odešla mi jednotka na kole typ G3M20211-1592-16 a objednal sem jinou. Bohužel mi přišla jiná obr.č1
KT36/48ZWSR-ffF10L. Ovládání, které mi zbylo je
obr. 2,3. Když jsem to propojil tak se nic neděje. Na
ovládání typ není. Propojení je vodotěsným kabelem a tak nevím co s tím. Prosím poradí mi někdo. Předem děkuji O. Kmonda

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.06.2022
Autor: olan
  • Re: párování jednotky a ovládání

         

    Teď sem úplně nepochopil, jestli si objednal jinou než si měl nebo ti přišla jiná než si objednal. Pokud ti přišlo něco jiného než si objednal, tak to prostě vrať.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2022
    Autor: xtonda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: párování jednotky a ovládání

           

      Kdyby to nebylo do Číny tak to vrátím.Takhle to nebudu zkoušet. Radši si koupím jiné ovládání, ale jaké

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.06.2022
      Autor: olan
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: párování jednotky a ovládání

         

    Není to jednotka na kartáčový motor?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2022
    Autor: 62jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistky na cykovíkend do Krušek 2.-4.8.

Hledám: Cyklistky na cykovíkend do Krušek 2.-4.8.
včera
Hledáme cyklistky na cyklistickou víkendovku 2. - 4.8. Jedeme do Krušných hor do Klínů, jezdit budeme po…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
20.07.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Parťáka/Parťačku

19.07.2024
Najde se někdo v blízkém i vzdáleném okolí Chrudimi na cyklovandry na těžko. Mám rád tu svobodu, kdy nevím kam…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

252 cyklistů (1 přihlášený)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024