reklama

JM sleh 2022

Termín: 02.06.2022
Místo: Hodonín, Oaza Hodonín

Jihomoravský sraz lehokol a přátel cyklistiky všeobecně, pořádá Jimi a Juua ze záštitou LSH Racing Hodonín.
Místo srazu je v Hodoníně, ubytování v prostorách Oázy Hodonín. Společná kuchyňka. Rezervace noclehu na Oáze
• +420 518 352 877
• +420 608 149 306
[email protected]
https://www.oazahodonin

Datum: 15.03.2022
Autor: juua
  • Re: JM sleh 2022

         

    Je to dalekko, ale to místo v Hodoníně se mně moc zamlouvá. Napsal jsem sice "možná se dostaví", pokud to ale jen trochu půjde, přijedu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.03.2022
    Autor: drak
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: JM sleh 2022

         

    Zdravím, pokiaľ mi do toho nič nepríde, tak na 100% prídem. A so mnou ďalších 5 účastníkov.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2022
    Autor: mozimy
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: JM sleh 2022

         

    Rozmohl se nám tady takový nešvar. Po žádostech od konkrétních zájemců na ubytování jsem napsal Oazákům: Ahoj oazáci, množí se u nás požadavky na konkrétní podobu ubytování a to nejsme logicky schopni splnit. Známe jen přibližně počty postelí a jejich rozložení v jednotlivých ubykací. Bylo by daleko logičtější komunikovat přímo s každým zájemcem a zajistit jim dle vašich možností jejich požadavky. Je dobré nám přeposlat poštu, ale nic víc s tím udělat nemůžeme. Získáme tím jen větší přehled o počtu účastníků. Díky, Jura Henčl
    Snad to nemusím více rozvádět. Trvejte na domluvě ohledně ubytování přímo s nimi. My rádi zorganizujeme vše jiné kolem srazu, jako minulé roky. Ahoj, těší se juua a jimi

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2022
    Autor: juua
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: JM sleh 2022

         

    Takže zase nepřijedu, je mi to teda líto. Někdo mi tu sliboval šroubky, tak se omlouvám. Rodinná akca u Vlkoša docela kousek od Hodonína.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2022
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: JM sleh 2022

           

      Já jsem Ti je sliboval. Už je mám připravené v tubě od vitamínů. "Docela kousek", to je přibližně kolik?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.05.2022
      Autor: drak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: JM sleh 2022

         

    a co si představujetě pod takým slovom "včas"...doufám, že páteční trasa tentokrát bude směřovat ke Strážnici-to by se mi líbilo (-:

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2022
    Autor: brum
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: JM sleh 2022

           

      Taky marně hledám.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2022
      Autor: HonzaK
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: JM sleh 2022

             

        Program je tajný :-) Bobřík odvahy.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.05.2022
        Autor: joschua
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: JM sleh 2022

           

      JM sleh 2022
      https://mapy.cz/s/netagogolu

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2022
      Autor: Jimi
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: JM sleh 2022

             

        Krásné vyhlídkové trasy.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.06.2022
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: JM sleh 2022

               

          Ale docela placaté. Zvlášť ta sobotní by se dala pěkně okořenit. :-)
          V sobotu bychom dojeli s Petrou vás pozdravit a trochu se s vámi projet.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.06.2022
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: JM sleh 2022

           

      Dyk je to jedno, už jste tu všechno jeli x-krát, jako my ????

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2022
      Autor: Jimi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: JM sleh 2022

         

    Pro mne sraz "jako vyšitý". Hlášená průtrž sice přišla, ale stačilo udělat pár kroků k ohništi. To místo je jedinečné, už jsem Jimimu nahlásil účast na příště.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2022
    Autor: drak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: JM sleh 2022

         

    kucí, děkujeme ((-:

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2022
    Autor: brum
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: JM sleh 2022

         

    Bylo to bezva, díky. Když to půjde, tak příště zas!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2022
    Autor: Radek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: JM sleh 2022

         

    Tradičně moc pěkné a příjemné setkání skvělých a zajímavých lidí.
    Juuo a Jimi dík.Těším se na příště.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2022
    Autor: jarpal
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: JM sleh 2022

         

    Děkujeme vám za hojnou účast. Na příští rok slibuju kratší trasy, pokud možno aby zájemci mohli něco navštívit a vyfotit, pivaři aby cestou nestrádali.
    Naopak nebudeme zamlouvat nikde jídlo a necháme chumel přirozeně se rozprostřít po hospodách dle vlastního gusta.
    Vypilo se o něco méně piva, neb chyběl Mech a Zebra, také Romantic v sobotu večer chyběl :)
    Tentokrát to bylo 300 piv (239 čárek)
    Těšíme se na Vás příštím rokem, snad nepřinese něco, co by nám to překazilo. :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2022
    Autor: Jimi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: JM sleh 2022

           

      Mech má Zebru. Tys myslel Highlandera, né?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2022
      Autor: romantic
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: JM sleh 2022

             

        Já jsem vůl, Jasně že Higlandera.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2022
        Autor: Jimi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: JM sleh 2022

           

      Bylo to super. Škoda jen že jsem na srazu strávil tak málo času. Alespoň jsem si prohlédl vaši nemocnici.:)
      Máte hezké mladé sestřičky a velice šikovné chirurgy.
      Příští rok bych se rád zúčastnil znovu. Ale asi budu muset na zábradlí. Pokuď ovšem budu po všech stránkách zdraví. A budete mít i nealko....:)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2022
      Autor: bukwa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

343 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024