reklama

Hamaka

Neda mi to a zalozim jeste jedno tema.

Roky uz premyslim o tom, k cemu je vlastne hamaka. Obcas, kdyz nekde hledam misto na prespani si vzpomenu na hamakare, jestli by tady meli sanci. V naproste vetsine nemeli, protoze nejsou stromy.

Kdyz stromy jsou, tak najdu misto taky. Rychle a lepsi.

V raselinisti byly stromy, ale nebylo misto pro stan. Takze jsem uznal, ze by hamaka byla vyhoda. Ale to byla jedina noc, na kterou si vzpominam. A nakonec jsem ten jeden metr ctverecni taky nasel.

Ve svahu taky neni misto pro stan, ale staci vylezt na kopec.

Uprimne receno, lehokola me prilis nezajimaji, ale tady jsem se poctive snazil pochopit, proc.

Vycházi mi z toho:

-Hamakari jezdi na mista, ktere dopredu znaji

- Nebo ty mista neznaji od videni, ale da se predpokladat, ze tam budou stromy

-Nevadi jim, ze na zemi jsou lepsi mista. Z nejakych neznamych duvodu se chcou houpat.

- Pouzivaji hamaku ve dnech, kdy neni extremne spatne pocasi

- Nevadi jim ztrata casu a spousta dalsich komplikaci, nepohodli a nebezpeci pri staveni a pouzivani hamaky

- Je to nejake divne masochisticke nabozenstvi

Ja jsem v hamace spal jednou a stacilo mi. Zima a extremni nepohodli, neni kam si dat veci. Dest je neresitelny problem a predevsim se hamaka neda temer nikde pouzit. Pokud tedy nejezdim stale do stejneho typu prostredi.

Napadlo me, jestli snad lide nepouzivaji hamaku proto, ze je jim lito prirody a vytlaceneho jednoho metru ctverecniho od stanu nebo karimatky.

Vlastne ani nevim, jestli tady nekdo hamaku pouziva. Ale zkusit se ma vsechno, tak me napadlo i toto tema.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.03.2022
Autor: Marin7
  • Re: Hamaka

         

    Spal jsem v hamace, teda tehdy se tomu ještě říkalo spací síť asi 6 nocí.
    -stromy jsem našel vždy a to jsme byli v oblasti kde jsme byli poprvé.
    -jednu deštivou noc jsem řešil celtou na špagátě "nakoso", pokud bych spal na zemi, byl bych asi na nohách mokrý.
    -spal jsem v tom v létě, takže zimu nepotvrzuji.
    -netlačily mne kořeny, kameny ani nic.
    -poslední noc jsem měl vše nachystané za čas +- jako pelech na zemi.
    -paradoxně jsem si fajn odpočinul na záda/ramena.

    co mi vadilo:
    -mírný průvan v tváři- proti spaní na zemi pro mne nepříjemný
    -nalézání a vylézání... asi by se to dalo vychytat správnou výškou, ale nesedlo mi to.
    -furt se v noci vrtím- zde jsem si s tou sítí nerozuměl, "lezl" jsem ke krajům. Tj při každém přehazování se jsem se musel polo-vzbudit a přehodit do ďolíku.
    -ta síť vážila asi 3/4 kila a měla ty dřevěné lišty na koncích... hrozný heblo na nošení.

    spím na zemi , kdysi jsem napočítal tuším 400-500 nocí venku "pod širákem" z toho ten týden v síti.

    A lidé jsme různí, takže zaručeně bude někdo, kdo to má opačně.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2022
    Autor: cibi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hamaka

           

      Děkuji, s tím nočním vrtěním a otáčením jsi mi potvrdil to, co jsem tak nějak tušila, když jsem o hamace přemýšlela.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.03.2022
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hamaka

           

      To je ale síť na lelkování na zahradě a ne hamaka na bivak.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.03.2022
      Autor: Jimi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hamaka

         

    Jsou ta lehokola ale vlezlá!
    Zde se vnutila do vlákna o spaní v hamace ...
    8-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2022
    Autor: AV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Hamaka

           

      Znalci prominou, ale ja mam jistou kategorii, do ktere patri lehokola, hamaky, kresadla, varice, kafe, noze a podobne. Je to kategorie veci, ktere narosto nebo castecne nechapu. Neznamena to, ze to jsou vzdy nesmysly.

      Prostě se mi jen v mem stavu vedeni jako nesmysly jevi. Donedavna byla v teto kategorii i bezzrcadlovka, ale ted vidim, ze je to sikovna vecicka.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.03.2022
      Autor: Marin7
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hamaka

             

        Tak teď jsi prokecl jaké budou další vlákna :-)
        už se těším, ale zde se prosím věnujme odsuzování hamak, ať to neztratí kouzlo :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.03.2022
        Autor: cibi
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Hamaka

               

          To muzeme, ale byla by to nuda. :-(

          Treba se objevi princ v leskle zbroji, ktery v hamace spi uz roky a neda na ni dopustit.

          Hlavne by mel prozradit, v cem tkvi jeji kouzlo.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.03.2022
          Autor: Marin7
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Hamaka

                 

            Myslím že Bruča(?) je hamakový...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 05.03.2022
            Autor: cibi
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Hamaka

                   

              Ten si ji instaloval i v pokoji :o)))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 05.03.2022
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Hamaka

             

        Počkej, ty považuješ jako nesmysl nůž a vařič (na cestách) ??

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.03.2022
        Autor: Karel-ch
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Hamaka

               

          Uz je to tak. :-(

          Nuz pouzivam vyhradne v Cesku a to jenom na spekacky. Zadne dalsi pouziti jsem neobjevil.

          Varic nepouzivam vubec.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.03.2022
          Autor: Marin7
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Hamaka

                 

            Bez nožíku bez vaříku – přiznej si ale, že k tomuto rozhodnutí tě přiměly především okolnosti a způsob cestování. Kdyby ti do kabiny letadla povolili malinký skládací nožík 8cm 40g, neříkej, že bys ho nepřibalil, stejně jako ho bereš na výlety po Čechách. A vařič – s ohledem na tvoji minimalistickou výbavu jen zbytečný, objemný, těžký krám, ten týden dva se bez vaření, nebo jen s ohřátou pleškou čehosi hotového mezi kameny na ohni dá zvládnout docela dobře. Každý máme trochu jiné priority a potřeby. Já taky na kratší výlety vařič neberu, a když jsem kdysi dávno začínal s letními vandry po střední Evropě (každé léto 2-4 měsíce), tak jsem jezdil i bez stanu – vždy když bylo potřeba, tak jsem na noc vhodný úkryt našel.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 05.03.2022
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Hamaka

                   

              To máš pravdu, na vině jsou okolnosti.

              Ale v Česku okolnosti nejsou a nožík nosím jen kvůli Terezce, že má ráda špekáčky na ohni. Když ho nevezmu, tak to jde i bez nožíku.

              Co bych s nim měl dál dělat? Netuším.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 05.03.2022
              Autor: Marin7
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Hamaka

                     

                Vyřezat si lodičku nebo píšťalku :o)))

                Ale bez legrace - já teda nožík vozím. Každou chvíli se na něco hodí.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 05.03.2022
                Autor: radka
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Hamaka

           

      Pokud je mi známo tak Cibi v minulosti jen profesně spolupracoval s výrobcem lehokol. Proto chápu, že je schopen se k nim odborně vyjádřit.

      Ale neznamená to že patří do určité skupiny a nemá právo se vyjádřit k jiným tématům.
      Tak prosím vás milý AV o demokracii, nikoli diktaturu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.03.2022
      Autor: bukwa
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Hamaka

             

        Smajlík v současné rozjitřené době už ztratil svoji vypovídací hodnotu?
        Tak to pardon ...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.03.2022
        Autor: AV
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Hamaka

             

        pánové děkuji, ale s Azubem nemám nic společné.
        Musím však říct - bohužel.
        mír, jo? :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.03.2022
        Autor: cibi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hamaka

         

    Dá se to i se střechou – obrázek dole. Nikdy jsem nezkusil a ani to neláká. Jediné vhodné upotřebení co mě napadá – v místech kde se to v noci po zemi hemží jedovatou havětí co si i díru do stanu prokouše (ale po stromech a šňůrách neleze), nebo pak kdyby si člověk za každou cenu chtěl ustlat někde v zalesněných močálech nebo bažinách.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2022
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hamaka

           

      jak jsem psal "celta na koso", tak přesně takto.
      Ona klasická celta je 1.8*1.8m takže jedině nakoso to má význam, jinak vykukuješ pokud nejsi hobit :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.03.2022
      Autor: cibi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hamaka

             

        Musi to byt pekne hodny dest, zadne zakerne foukani zboku a zespoda. :-)

        Pokud vim, tak si hamakari napichuji boty na klacky. Kam si je daji, kdyz prsi? A kam si dat batuzek, aby nezmoknul a zaroven mi ho neukradli?

        A jak si v noci nabit mobil a fotak? I kdyz jsou idealni podminky bez deste.

        Zivot hamakare je plny temnych zakouti, ktere nikdy nevyjdou na svetlo. :-(

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.03.2022
        Autor: Marin7
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Hamaka

               

          Stejně jak si ty věci nabiješ ve stanu nebo pod širákem? Teda z powerbanky?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 21.03.2022
          Autor: Jimi
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Hamaka

         

    Zkoušel jsem to a nestal jsem se obdivovatelem. Podle mé zkušenosti je to pro ty, kteří spí na zádech, pro nás ostatní je to skoro za trest v tom spát.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2022
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hamaka

         

    Spaní v Hamace můžu jen doporučit!
    Stromů je všude dostatek (říká se jim palmy...). Nebezpečí deště a navlhnutí je prakticky nulové. Tepla je v Hamace skoro až moc, na záda mi nikdy netáhlo a bylo to velmi pohodlné. Spát na zemi, když mám tuto volbu mi přijde... nerozumné. :-)
    Více hamak!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2022
    Autor: ckp13
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Hamaka

           

      Ze bych to všechny ty roky špatně chápal? Tohle by mnohé vysvětlovalo. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.03.2022
      Autor: Marin7
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hamaka

           

      No fuj, to jsem se lekla, než jsem došla k fotkám :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.03.2022
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Hamaka

         

    V hamace jsem nikdy nespal, tak ani nevím, jestli by mi ta poloha byla pohodlná. Jako ideální oblast pro použití si představuju nějaký deštný prales (plno stromů, ale ani kousek suché země) nebo starou dřevěnou plachetnici (málo místa a všechny povrchy tvrdé). V ČR si jako hlavní výhodu umím představit to, že by po mně v noci nelezli slimáci, jinak mě nic nenapadá.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.03.2022
    Autor: NightRider
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hamaka

         

    Je zajímavé, jak různé skupiny mají vyhraněné názory na některé části vybavení. Tady se žádný zastánce hamaky neobjevil, na "bikepacking.cz" je hamaka skoro povinnost. Viz třeba článek o hledání dobré hamaky: https://www.bikepacking.cz/vyber-hamaky-aneb...
    Přitom se i tam shodují, že když se hamaka nezateplí zespoda karimatkou nebo speciálním zateplením, je v ní zima. To jsem si dávno taky ověřil.
    A je mi záhadou, proč komunita, která se snaží co nejvíce odlehčit svoje vybavení (což chápu) tahá sebou navíc hamaku.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.03.2022
    Autor: JNSK
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hamaka

         

    1. Je to pohodlnější než jakýkoliv jiný způsob. Chce to ale hamaku cca 335x150cm a ne nějakou levnou blbost z Decathlonu. V zimně bylo nejmíň -5°. To chce samozřejmě adekvátní výbavu - stejně jako jakýkoliv jiný zimní bivak
    2. Snadno a rychle se staví a balí a to i v dešti. Zase potřebuješ mít dobrý systém úvazů a to v Dekáči nedostaneš. Natáhneš tarp a pak děláš vše ostatní v suchu.
    3. Je z ní přehled o okolí
    4. Krom pouští, savan, hor nad hranicí lesa a polárních oblastí (kde se teda nepohybuju) ji pověsíš kdekoliv.

    Hamaku překonává (objemem) jen systém žďárák+karimatka+spacák.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.03.2022
    Autor: Jimi
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hamaka

           

      Tak další báječné spaní venku. ????

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.03.2022
      Autor: Jimi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hamaka

             

        Jak tak vidím, to s sebou vozíš i petrolejku.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.03.2022
        Autor: Pepíček
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Hamaka

               

          Když ji uvezu/unesu, tak ano.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.03.2022
          Autor: Jimi
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hamaka

         

    Napadla me vyhoda hamaky. Karimatka do ni vlozena se prakticky neda propíchnout.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2022
    Autor: Marin7
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Hamaka

           

      Karimatka v hamace je opruz :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.05.2022
      Autor: Jimi
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hamaka

             

        Hamaku jsem zavrhl(po odzkoušení)jako nevhodnou výbavu, protože:
        1. Usínám na břichu
        2. V noci se přehazuji
        3. Neusnu na ničem co se hýbe a pokud mi táhne na záda
        Váhově/objemově je stan+naf. karimatka do 2kg a nemusím hledat nic na pověšení. ;-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.05.2022
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Hamaka

               

          Každému vyhovuje něco.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.05.2022
          Autor: Jimi
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Hamaka

                 

            ...to je fakt- petrolej odpuzuje komáry(a nemusí být zrovna v petrolejce)... ;-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 24.05.2022
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hamaka

         

    Stejně jako všechno, hamaka není pro každého, má svoje klady i zápory a mezi nimi je třeba volit.

    Já jsem jí zkusil jednou a naznal jsem že to není nic pro mě.
    - zima odspodu
    - nastupování a vystupování naprd
    - cokoliv jiného než pozice "na zádech" přinejmenším nepohodlné
    - už nikdy se nechci probudit ve dvě ráno s totálně necitlivýma odkrvenýma nohama

    Pokud bych pravidelně přespával v močálech tak bych jí asi ocenit dokázal, ale v našich zeměpisných šířkách není zase takový problém najít kousek vhodné země...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.05.2022
    Autor: Sodoma
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hamaka

           

      Spaní v hamace (v noci) je holý nesmysl a nikdo mi to zatím nevyvrátil.

      Ale na základě pátrání na YT jsem našel výhodu hamaky, která by mě jinak těžko napadla.

      Dá se na ni ležet a přemýšlet ve dne. A třeba i spát. Prostě zajít do lesa a relaxovat.

      Ležet v takové situaci na zemi na karimatce mi přijde úchylné, ale v hamace je to vlastně v pořádku. Skoro mam chuť do toho jít. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.05.2022
      Autor: Marin7
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Hamaka

             

        Kdyby to byl holý nesmysl, tak by v tom lidi nespali :)
        To, že jsi použil nevhodnou nebo neúplnou výbavu nebo ti to prostě nesedí ani s vhodnou výbavou je druhá věc. Můj hamakový set, když nepočítám spacák je cca 20.000,- To je něco jiného než Decathlon za 200,-

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.05.2022
        Autor: Jimi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Hamaka

               

          A můj stanový set je 100,-Kč stan a 1000,- Kč karimatka. Spacák Lidl. :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.05.2022
          Autor: Marin7
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hamaka

           

      Sakra chlape! Je obrovskej rozdíl ve smyslu "ji" a "jí". je to úplně jiný význam.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.05.2022
      Autor: Pepíček
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Hamaka

             

        ....mnóóó- ze smyslu jsem vyrozuměl co důležitého chtěl říct a že jde jistě o překlep(což na reakci nic podstatného nemění).... ;-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.05.2022
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Hamaka

         

    Pred 5 let na kole hledala jsem nocovani,nenašla jsem nocovani v lese (ano maji stromy,ale tenke stromy,menši rozmery,potrebuji 3-4m mezi stromy) ,už tma, na louku spat na zem s hamaku. Vloni jsem koupila nove nafukaci karimatku , super menši rozmery na baleni pro pripadne nevhodne nocovani mezi stromy,budem spat na zemi s hamaku a karimatku.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2022
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

297 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024