reklama

Rok kovidový-druhý

Po loňském, předčasném jásotu, na nás na začátku letošního roku 2021 zaútočila ta čínská svině znovu. Opět se zavíraly hranice, nejprve okresů, později i katastrů. No jo, ale co my cyklisté, co s tím máme dělat? Naštěstí jsem před těmi lockdowny stačil alespoň jednou navštívit moje oblíbené…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.11.2021
Autor: Stanley58
  • Re: Rok kovidový-druhý

Nic ve zlém, plány máš krásné, v zimě by ses mohl naučit jak natočit fotky správným směrem. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: vysočina
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Máš pravdu Vysočino, nějak se to zvrtlo. Dám si to do plánu na příští rok. Ale zase není to tak dávno, co se mně tam fotky nepovedly dát vůbec. takže učím se.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Stanley58
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

moc hezké, je vidět, že si užíváš zasloužený důchod, tak ať se plány vydaří. Krkavec máme také odškrtnutý a sjezd lesem je úžasný zážitek
    otočená fotka nevadí

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ahoj, rada bych našla muže na společný život.

dnes
Ahoj, hledám muže bez závazků, se kterým bych mohla sdílet svůj čas, běžné záliby a podělit se o denní rituály?…

Hledám: Parťačku na kolo i volný čas..

Hledám: Parťačku na kolo i volný čas..
17.05.2022
Ahoj, hledám parťačku na horské, nebo silniční kolo a třeba i na horskou turistiku cca kolem 50 :-).

Hledám: Partnerku

12.05.2022
Ahoj, najdu zde sportovnĕ založenou ženu 54 plus? Sport i relax v létě i v zimě. Já 60 let,170/70.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

187 cyklistů (8 přihlášených)

Proč bychom se nerakovinovali aneb onkologickým pacientem snadno a rychle

Tento můj deník vznikal v době, kdy Lubošovi byla zjištěna rakovina, a psala jsem jej v průběhu léčby tak,…
šíp | 18.05.2022

Vez mě dál, Esko má 04 - Za mizející krajinou ropáků

Motto výletu. Poslouchej [poslouchej]Píseň mou [varovnou]Jen pár not [jen pár slov]Ten zvláštní tón [snad je…
Favorit1970 | 15.05.2022

Na Kanáry na kole

Někdy nám život připraví okamžiky, kdy je potřeba vzít rozum do hrsti a… …zahodit ho, co nejdál to jde. A tak…
Martin_re-cyklista | 14.05.2022