reklama

Rok kovidový-druhý

Po loňském, předčasném jásotu, na nás na začátku letošního roku 2021 zaútočila ta čínská svině znovu. Opět se zavíraly hranice, nejprve okresů, později i katastrů. No jo, ale co my cyklisté, co s tím máme dělat? Naštěstí jsem před těmi lockdowny stačil alespoň jednou navštívit moje oblíbené…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.11.2021
Autor: Stanley58
  • Re: Rok kovidový-druhý

Nic ve zlém, plány máš krásné, v zimě by ses mohl naučit jak natočit fotky správným směrem. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: vysočina
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Máš pravdu Vysočino, nějak se to zvrtlo. Dám si to do plánu na příští rok. Ale zase není to tak dávno, co se mně tam fotky nepovedly dát vůbec. takže učím se.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Stanley58
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

moc hezké, je vidět, že si užíváš zasloužený důchod, tak ať se plány vydaří. Krkavec máme také odškrtnutý a sjezd lesem je úžasný zážitek
    otočená fotka nevadí

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: spolucestující

Hledám: spolucestující
12.11.2022
Ráda bys cestovala na těžko a nechceš jet sama? Tak to je i můj případ. Můžeme o tom podiskutovat, vyměnit si…

Hledám: Vánoce a Silvestr na kole

Hledám: Vánoce a Silvestr na kole
07.11.2022
Hledám spolucestující na zájezd https://www.adventura.cz/zajezdy/11997-silvestr-na-kole-na-italsko-francouzske…

Hledám: Jižní Francie, Španělsko, Andorra, Portugalsko

Hledám: Jižní Francie, Španělsko, Andorra, Portugalsko
28.09.2022
Hledám také více lidí (2-3) na cestování autem a na kole většinou horské průsmyky autem do jižní Francie, Andorry,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

154 cyklistů (3 přihlášení)

Jak jsem jel okolo Čech

Závod Okolo republiky je další z cyklistických ultra-šíleností, do které jsem se po letošním Toulání pustil.…
JohnyB | 23.10.2022

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z…
Kristina | 07.09.2022

Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu

V bavorském pohraničí je několik zrušených železničních tratí, na nichž se vybudovaly cyklostezky. Záruka…
Guiseppe | 27.08.2022