reklama
Město: Praha

Císařský ostrov - Praha 7

ahoj nevíte někdo kdy bude otevřena nová čistička ta co je v zemi stále je oplocena a koukal jsem, že tam vede smíšená stezka chodci - cyklisti

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.01.2021
Autor: martinek
  • Re: císařský ostrov -Praha7

Odpověď na Tvoji otázku bohužel neznám.
    Přesto, veden volnou asociací, budu reagovat.

Na podzim jsem byl se svým prvňáčkem na vycházce u zříceniny Baba. To je místo na kopci přímo nad čističkou. Je odtamtud dokonalý výhled na čističku, i na přilehlé části Prahy, samozřejmě.
    Jsem přesvědčený, že chlap, a tedy i chlapeček, má mít všeobecný technický přehled. Proto jsem uspořádal přednášku na téma vodovodní soustavy. Našel jsem v batůžku kousek papíru a čtyřbarevku a zhotovil schématický obrázek. Mladý pán si to potom doma ještě vybarvil pastelkami.

Třeba obrázek v tomto pošmourném počasí vyvolá někomu úsměv na tváři... :-)

V pravé usazovací nádrži plave brambora a knedlík.
    V prostřední usazovací nádrži plave něco, z čeho stoupá "pěkná vůně".

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2021
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Jižní Francie, Španělsko, Andorra, Portugalsko

28.09.2022
Hledám také více lidí (2-3) na cestování autem a na kole většinou horské průsmyky autem do jižní Francie, Andorry,…

28.09.2022
Hledám nekuřačku s řidičským průkazem a zkušenostmi i bez nich na cesty autem do jižní Francie, Andorry, Španělska…

Hledám: osiřelý penzista pro sp.volný čas

Hledám: osiřelý penzista pro sp.volný čas
25.09.2022
Delší čas se pokouším seznámit s příjemným klidnějším pánem,spíše introvertem,který není moc upovídaný a je už na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

189 cyklistů (16 přihlášených)

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z…
Kristina | 07.09.2022

Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu

V bavorském pohraničí je několik zrušených železničních tratí, na nichž se vybudovaly cyklostezky. Záruka…
Guiseppe | 27.08.2022

Bikepacking španělsky 3.část: Andalusie – Sierras de Cazorla, Segura y Las Villa

Z Castilla-La Mancha přejíždíme do Andalusie a pokračujeme přes největší chráněné území ve Španělsku. Část…
Kristina | 08.08.2022