reklama
Město: Praha

Císařský ostrov - Praha 7

ahoj nevíte někdo kdy bude otevřena nová čistička ta co je v zemi stále je oplocena a koukal jsem, že tam vede smíšená stezka chodci - cyklisti

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.01.2021
Autor: martinek
  • Re: císařský ostrov -Praha7

         

    Odpověď na Tvoji otázku bohužel neznám.
    Přesto, veden volnou asociací, budu reagovat.

    Na podzim jsem byl se svým prvňáčkem na vycházce u zříceniny Baba. To je místo na kopci přímo nad čističkou. Je odtamtud dokonalý výhled na čističku, i na přilehlé části Prahy, samozřejmě.
    Jsem přesvědčený, že chlap, a tedy i chlapeček, má mít všeobecný technický přehled. Proto jsem uspořádal přednášku na téma vodovodní soustavy. Našel jsem v batůžku kousek papíru a čtyřbarevku a zhotovil schématický obrázek. Mladý pán si to potom doma ještě vybarvil pastelkami.

    Třeba obrázek v tomto pošmourném počasí vyvolá někomu úsměv na tváři... :-)

    V pravé usazovací nádrži plave brambora a knedlík.
    V prostřední usazovací nádrži plave něco, z čeho stoupá "pěkná vůně".

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2021
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

543 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024