reklama

Moravské pole 2020

Termín: 29.08.2020
Místo: Břeclav, Kulturní dům

26. srpna to bylo přesně 742 let, co v roce 1278 prohrál a byl zabit v bitvě na Moravském poli významný český král Přemysl Otakar II. Pojeďme proto k památníku této bitvy vzpomenout smutný okamžik české historie.:-)

Protože pojedeme přes území Rakouska, doporučuji vzít s sebou OP, příp. pas a…

Datum: 07.08.2020
  • Re: Moravské pole 2020

         

    To už bude od té nejmokřejší projížďky rok? Ani se to nezdá. Tak je na čase si to zopakovat ...třeba i s lepším počasím, doufejme.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2020
    Autor: Radek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moravské pole 2020

           

      Při posledních třech akcích pořádaných v Břeclavi pršelo. Přece neporušíme tuto tradici. :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.08.2020
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moravské pole 2020

           

      Za pěkného počasí to není ono, kašlu na to! :-)
      Nee, mám noční, které se není možno zbavit, takže letos mám smůlu. Budu na vás myslet!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.08.2020
      Autor: plusjedna
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Moravské pole 2020

         

    To nepojede nikdo? Dávám nahoru, ať je vidět.
    Počasí je zatím zbytečné sledovat, až v pátek.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2020
    Autor: Radek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moravské pole 2020

           

      Počasí ještě uvidíme. Pokud by mělo pršet celý den jako loni, tak akci nejspíš zruším.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2020
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Moravské pole 2020

             

        Ze zvědavosti ty předpovědi sleduju, i když to nemá smysl a je to zatím jak kolo štěstí.
        Jak se dotáčí, říkáme si - teď, zrovna teď kdyby se zastavilo... a ono zase ne.
        Kromě mrazů tam proběhlo snad už všechno.
        A z vichrů s nárazy je teď zrovna bezvětří.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.08.2020
        Autor: Radek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Moravské pole 2020

         

    Malá změna. Z důvodu rekonstrukce kanalizace a uzavírce mostu uděláme tentokrát sraz na druhé straně mostu směrem k nádraží.
    https://mapy.cz/s/muzusohope

    Původně jsem plánoval, že bychom se mohli zastavit asi na 52.km na jídlo, ale restaurace je zavřená. Vedle ní je aspoň obchod, otevřený v sobotu do 14-ti hodin. Kousek je i pítko, s možností nabrat si pitnou vodu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2020
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Moravské pole 2020

         

    Předpověď počasí nakonec vypadá dobře. Pršet, pokud vůbec bude, by mělo až navečer do dojezdu.
    Tak si nezapomeňte na sobotu natáhnout budík, ať nezaspíte. :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2020
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moravské pole 2020

           

      Má to ale háček. Jako bonus má být rekordně teplá noc díky jižnímu větru a ne ledajakému - má být silnější, než co foukává obvykle odpoledne, když jezdím z práce, tehdy přesně vrcholí.
      Teď má být to maximum (kolem 30 km/h) po celou ranní cestu - přestat by měl zrovna až kolem deváté.
      Dřív než ve dvě ale kvůli tomu vstávat nebudu, takže se předem omlouvám za zpoždění. Pokud by mělo být víc než 20 minut, cestou se ozvu.
      Pošli mi Jardo prosím číslo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.08.2020
      Autor: Radek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Moravské pole 2020

             

        Bez deště to nebude ten pravý zážitek! :-) Ani vítr ho nenahradí.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.08.2020
        Autor: plusjedna
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moravské pole 2020

           

      Zpět, číslo mám už z dřívějška :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.08.2020
      Autor: Radek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moravské pole 2020

           

      Já se teď probudil, ale ještě mám minimálně jedno promile tak nepřijedu. Jo a tady pršelo fest a asi ještě bude. Užijte si to.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.08.2020
      Autor: Billicek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Moravské pole 2020

         

    Podařilo se - bylo pěkné projet si trasu zas jednou za sucha, až se prášilo. Fakt nám ani nekáplo.
    Během mého příjezdu sice pár kapek bylo, ale ne na zmoknutí. Vítr byl zas jiný, než předpovídali, napřed dokonce pomáhal, ke konci už ne, ale než jsme společně vyjeli, byl pryč. Ke zpoždění nedošlo.
    Domů byla cesta náročnější - foukalo proti celou dobu, schovával jsem se pak na zastávce chvíli před deštěm, který šel jinudy - vývoj byl naprosto jiný, než by se podle radaru čekalo. Cestu bez přestání osvětlovaly blesky, co byly ale jen v mracích a nešly na zem, to mě uklidňovalo. Déšť se mi dlouho vyhýbal.
    Až poslední půlhodinu, to už jsem nechal věcem volný průběh, přišla hustá sprcha a blesky práskaly okolo. To byl důvod k zrychlení, takže bylo pořád teplo. Ale jinak nic moc příjemného.
    Návrat byl přesně 24 hodin od ranního probuzení a najeto 323 km.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2020
    Autor: Radek
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moravské pole 2020

           

      Když si představím, že to jedeš na těžkém stroji, kterému se pořádně netočí kola... A ještě k tomu v bouřce (tady bouřilo v noci fest). Jsi nezmar.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.08.2020
      Autor: bara2
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Moravské pole 2020

             

        Jak si prosím tě přišla na to, že se Radkovu kolu pořádně netočí kola a že má nějak výrazně těžký stroj?!?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.08.2020
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Moravské pole 2020

               

          To byla od Báry jen drobná narážka na to, že se mi moc nelíbí její rozviklané náboje :-)
          Moje kola rozhodně vůli nemají a kvůli těsnění ložisek se po roztočení rukou po pár vteřinách zastaví - přesto to jezdí, a jak.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.08.2020
          Autor: Radek
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Moravské pole 2020

                 

            Jo aha :o)))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 30.08.2020
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Moravské pole 2020

                 

            Po jakejch pár vteřinách? Po pár otáčkách! Dyť jsem to viděla :-))
            Ale ty to tak mít musíš, bys pomalu neměl kam jezdit, zvlášť,když při koroně zavřeli hranicu...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 30.08.2020
            Autor: bara2
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Moravské pole 2020

                   

              Radek byl někdy závislý na tom, zda jsou nebo nejsou otevřené hranice?!?
              Vždyť on jezdí jen po Česku...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 30.08.2020
              Autor: radka
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Moravské pole 2020

                     

                No zrovna včera to jako Česko nevypadalo - kdybych to nepoznal podle nápisů, tak přepočítáním ceny oběda určitě (ale zas porce to byla nejmíň dvojitá a to později přišlo vhod).

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 30.08.2020
                Autor: Radek
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Moravské pole 2020

                       

                  Takovýhle malý výpad za hranice nepočítám. Ale i ty by se u tebe, myslím, daly spočítat na prstech.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 30.08.2020
                  Autor: radka
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

378 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024