reklama

Koupě nového mtb do 30tis

Zdravím vespolek,

tak jako většina lidí co sem píše,tak i já bych chtěl Vás poprosit o radu.(když nevíš ,tak se zeptej)

Ročně nejedu do 5tis km (70% silnice,25% polní cesty 5% v lese…)

Momentálně mám pomalu dosluhující ktm peak 27.5 s přestavbou na elektrokolo.

Nyní jsem se začal rozhlížet po jiném kole na které bych chtěl výhledově doinstalovat elektropohon.

Specialized Rockhopper Expert 2×

CUBE LTD RACE ONE 29 iridium

Cannondale Trail 3

SCOTT Scale 980

Zajisté že se nebráním i jiným návrhům. (Teda pokukoval jsem po Trek Roscoe 6 (Trek Roscoe 7) ale do rámu se nevejde baterie)

Mám tyto představy:

Hardtail, vzduchová vidlice, kola vel 29, hliníkový rám vel.M (na výšku 175cm) a cena max do 30tis.

Děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.05.2020
Autor: kvapik
  • Re: Koupě nového mtb do 30tis

V prvé řadě bych se zaměřil, zda bude vyhovovat konzole středového složení v rámu nového kola pro montáž motoru (BSA, průměr 33,5 mm, šířka 68/73mm) a celkově, jestli napojení zadní vidlice nebude někde překážet.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2020
    Autor: ondrap
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kolo,na lyže.

dnes
Najdu ženu nejen na kolo, lyže, hory? Já 59/170/70.

Hledám: Nějaká holka Plzeň-sever / KV ?

Hledám: Nějaká holka Plzeň-sever / KV ?
včera
Ahoj, hledám někoho poblíž, na silniční švihy tak do 60km (průměrka kolem 25-27km/h) a nebo na "celodenní" výlety…

Hledám: spolujízda

08.04.2021
Důchodce rád najde společnici či společníka na vyjížďky v regionu karlovarska, zejména kolem Ohře a okolí. Možno…

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (22 přihlášených)

Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

První „zkouška bikepackingu" nebyla kdovíjaká a ani nepřinesla očekávané nadšení. Přesto po dvou týdnech,…
JohnyB | 20.03.2021

Jak jsem očuchával bikepacking - poprvé

Bikepacking je stále ještě novým a pro mnohé neznámým pojmem. Je to zcela zvláštní odvětví cyklistiky. Dalo…
JohnyB | 14.02.2021

Okolo ČR - 1. část

Moje cyklistika-biková (jinou ani neprovozuji) se vyvíjela od prvotních začátků se šílenou výbavou, přes…
vrubozubec | 05.02.2021