reklama

Identifikace staří kola bez výrobního čísla

Potřebuji identifikovat staří kola z aukce, prosím nehleďtě na blatníky, brzdu a na rukojeti, ty jsou nepůvodní. Potřebuji vědět jaké roky to cca jsou.
Tady je aukce:
https://aukro.cz/kolo-1-republika-panske-velo...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.05.2020
Autor: KostaRosta
  • Re: Identifikace staří kola bez výrobního čísla

         

    Hele prd se v tom vyznám, ale tipoval bych to spíš na poválečný stroj...klidně bych se nebál říct rok 57.

    ;)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2020
    Autor: single
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Identifikace staří kola bez výrobního čísla

           

      nene, je třeba se dívat na střed... jestli mě oči neklamou, tak je tam matice na šlic (ne šestihran, že jo)..a tlumič řízení na krku.. tak by to hohlo bejt něco z 20-30 let +- autobus.. ještě je třeba koukat na Mufny.. Eska to není, kde já to viděl, šroubovací převodník a tyhle mufny .. Achilles? Dobastlenej teda.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.05.2020
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Identifikace staří kola bez výrobního čísla

             

        Děkuji za tip

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.05.2020
        Autor: KostaRosta
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Identifikace staří kola bez výrobního čísla

               

          Zkuste se zeptat třeba Petra Steé, Velo Reno .. je na ksichtbooku třeba. Pár kol mu rukama prošlo. Tak soudím, že řekne přesnějc.. já si zapamatoval z toho co jsem kde zhltal jen to, co potřebuju ke svejm oblíbenejm ES-KA kolům :)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.05.2020
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

342 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024