reklama

Novoroční vyjížďka, výběh, procházka

Termín: 01.01.2020
Místo: Hradec Králové, Hradec Králové, 50.1838783N, 15.8266386E

Sraz na ulici Labská louka (parkoviště před Penny) v HK v 9:30. Byť má tato akce tradici desítky, možná stovky let, tak letos podruhé pojede/půjde/poběží nesilniční skupina po novém úseku Labské stezky do Vysoké nad Labem. Na parkovišti pod hradem Kunětická se sejdeme s ostatními skupinami z Holic,…

Datum: 27.12.2019
Autor: cobic
  • Re: Novoroční vyjížďka, výběh, procházka

A pro zpestření zavést něco nového a z parkoviště dát závod sprint do vrchu se zabušením na hradní vrata.
    To by se po silvestrovské noci mohlo líbit :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.12.2019
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Vrcharska prémie byla součástí. Vjezd na nový rok až nahoru na hrad je poslední 2 roky oficiálně povolen.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.01.2020
      Autor: chopper
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já myslel sprint jako běh a ne že si vymodlíte povolení :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.01.2020

Když tam jedu na kole, tak přece posledních 300 m nepůjdu pěšky. :-P

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.01.2020
          Autor: chopper
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádka na MTB

24.01.2023
Ahoj, hledám kamarádku na kolo, více po případném psaní. Děkuju za odpověď. ????

Hledám: Rád bych se seznámil s milou cyklistkou.

Hledám: Rád bych se seznámil s milou cyklistkou.
23.01.2023
Ahoj, jsem rozvedený, mám rád cyklistiku, italskou kuchyni, kafe ale i trochu klidu někde v lese. Své rodinné…

Hledám: Cyklistka na cesty na kole i životem

Hledám: Cyklistka na cesty na kole i životem
22.01.2023
Ahoj, rád bych našel spolujezdkyni pro společné výlety na kole. Jezdím pohodovým tempem po méně frekventovaných…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

152 cyklistů (18 přihlášených)

Bikepacking španělsky 5.část: Andalusie – Přes Sierru Nevadu do Granady

Z pouště se přesouváme ke stoupákům Sierry Nevady. Čeká nás nejvýše položená cyklostezka Evropy bez…
Kristina | 02.01.2023

Jak jsem jel okolo Čech

Závod Okolo republiky je další z cyklistických ultra-šíleností, do které jsem se po letošním Toulání pustil.…
JohnyB | 23.10.2022

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z…
Kristina | 07.09.2022