reklama
Země: Srí Lanka Srí Lanka

Cyklistika v Asii

Ahojky, nebyla jsem si jistá do jaké kategorie můj dotaz zařadit, tak to zkouším tady.

Příští rok máme s manželem v plánu vycestovat na Srí Lanku. Jelikož jsme oba vášnivý kolaři, rádi bychom si tam vypůjčili kola a procestovali vše co se dá zvládnout. Chtěla bych se zeptat, jestli tam někdo na kole byl a uměl by mi poradit, jaká tam je doprava, popřípadě, jestli tam jsou standartně půjčovny kol. :-)

Celkově praktické informace jsem si už našla tady: https://www.maledivy-sri-lanka.cz/sri-lanka... Moc tam o cyklistice k dohledání není, tak se zkouším zeptat i tady :-)

Děkuju za odpovědi, Lenka.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.10.2019
Autor: lenka80
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Seznamka

Hledám: parťáka Brno okolí 50+

Hledám: parťáka Brno okolí 50+
17.11.2019
Hledám parťáka na kolo,na běžky,na sjezdovky,do hor....

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky
15.11.2019
Hledám ženu na nejen ty společné MTB vyjíždky :-)

Hledám: Vlakem k Baltu

04.11.2019
Max čtyři do party na 14.dní k Baltu. Vlakem do Kolobřehu a dál kolem podél moře do Kámen Přímořský a zpět Odra…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

240 cyklistů (10 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019