reklama

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po souběžně vedené železnici přehnala krásná nová souprava osobního vlaku. A hned jsem si odpověděl. Protože ještě vloni tady jezdili klasické vagony a nastupovat do vlaku s kolem po schůdkách…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.10.2019
Autor: Stanley58
  • Re: Expedice Česká Kanada 118

         

    Česká Kanada je moje srdeční záležitost, takže tohle mi fakt udělalo radost. Zítra se tam chystám, kolo připravený, počasí má být (snad) ok, mělo by to klapnout.
    Škoda, že nejsou fotky :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.10.2019
    Autor: Airline
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Expedice Česká Kanada 118

         

    Do Ceskej Kanady sa chystame na jar na buduci rok. Dakujem za pripomenutie bizonej farmy, pojdeme okolo nej.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.10.2019
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Expedice Česká Kanada 118

         

    Opět pěkné cyklopočtení o pohodové cyklotoulce od ověřeného cykloautora. Zkusil jsem si představit bizolna lstivě číhajícího na svou kořist v koruně stromu :D Ten jižní kraj mě láká, ještě nikdy jsem tam nebyl, ale mám ho zařazený v seznamu cyklotoulek - možná ho teď posunu o stupínek výš

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2019
    Autor: JohnyB
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Expedice Česká Kanada 118

           

      Diky za pochvalu Johny. Tvé blogy o neznámých vrcholech klatovska jsou pro mě pohlazením po duši a inspirací do budoucna. O Korábu přemýšlím už dlouho a ty ostatní, třeba také někdy. I když v mém věku už nejspíš s občasným tlačením. A jen pro zajímavost- moje vrcholy: Poledník Šumava 1315
      Klínovec Krušné hory 1243

      Špičák Šumava 1202
      Huťská hora Šumava 1187
      Javorník Šumava 1066
      Čerchov Český les 1042
      Vítkův kámen Šumava 1035

      Ještěd Ještědsko Kozákovský hř. 1012
      Kraví hora Novohradské hory 953
      Dyleň Český les 940
      Mářský vrch Šumava 907

      Sedlo Šumava 902
      Tok Brdy 865
      Velký Zvon Český Les 863
      Praha Brdy 862
      Krundum Slavkovský Les 836
      Třemšín Brdy 827
      Marásek Brdy 801
      Houpák Brdy 794
      A další

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.10.2019
      Autor: Stanley58
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Expedice Česká Kanada 118

             

        No, to mám tedy ještě co dohánět... V Brdech jsem se zatím toulal kdysi než se otevřely veřejnosti, a tak jsem zmáknul jen ten Třemšín. Taky tam budu muset někdy na průzkum toho zbytku.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.10.2019
        Autor: JohnyB
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

284 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024