reklama
Země: Indonésie Indonésie

Na kole po Indonésii

Ahoj!

S manželkou už roky přemýšlíme o tom, že sbalíme kola a vyrazíme procestovat indonéské ostrovy. V plánu máme Bali, Lombok a Komodo. Máte někdo s takovou cestou zkušenosti? Dále mám obavy z přepravy kola letadlem. Je nějaká letecká společnost, která lítá tyto směry a uměla by nám přepravit kola?

Kvůli tomu, že neumíme tolik anglicky, pojedeme nejspíš zkrz cestovku. Trochu jsem googlil, našel jsem tuto https://www.bali-indonesie.cz/. Je tady někdo, kdo s nimi má nějakou zkušenost?

Předem díky za odpovědi na ne úplně tradiční dotazy. :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 07.08.2019
Autor: Standa82
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč
Seznamka

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky
včera
Hledám ženu na nejen ty společné MTB vyjíždky :-)

Hledám: Vlakem k Baltu

04.11.2019
Max čtyři do party na 14.dní k Baltu. Vlakem do Kolobřehu a dál kolem podél moře do Kámen Přímořský a zpět Odra…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo
02.11.2019
Ahoj, navštívil jsem tvůj profil. Moc rád bych tě poznal více. Buď jako kamarádku nebo popřípadě pak později jako…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

289 cyklistů (9 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019