reklama

Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posázaví

Název letošní Dámské jsme si vypůjčily z kelímku z Pribináčku, který jsme rády v dětství jedly, já už ho dlouho nejedla, ale v plánu bylo ho zase po dlouhé době ochutnat. Slogan už na kelímku není. Opět můžeme vyjet jen v jednom termínu, a kam se letos naše Dámská podívá, bylo jasné už někdy na…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.07.2019
Autor: HMS
  • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

         

    Dobrý, holky dobrý! Fandím.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2019
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

           

      díky, však jsme si také na Tebe vzpomněly, když bylo hodně bahna :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.07.2019
      Autor: HMS
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

         

    přidávám odkaz na fotky, radka jistě dodá další s podrobným popiskem.
    https://kockoslon.rajce.idnes.cz/Sazava_od...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2019
    Autor: HMS
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

         

    Pěkně naplánováno i provedeno. Posázaví, hlavně kolem horního toku, máme hodně proježděné. A při prohlížení fotek jsem si ta krásná místa zase připomněl.

    Jen mě teď napadá, že u pramene Sázavy jsme vlastně ještě nebyli. Budu to muset napravit a vyrazit tam s Ivuškou na víkendovku.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2019
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

         

    Moc hezký! :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2019
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

         

    Svoje fotky jsem opět rozdělila po jednotlivých dnech.
    První várka ze soboty - z Přibyslavi k prameni:
    https://vrstevnice.rajce.idnes.cz/20190713...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2019
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

         

    Moc hezký a hlavně tak nějak normálně lidský.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2019
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

         

    Sakra, holky, už mě štvete. Dámská jízda! Furt vám závidím, móóc hezkej vejlet. Škoda že jen babskej, asi bych se rád přidal.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2019
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

           

      Ale my se pánskému doprovodu nebráníme. V minulosti už s námi sem tam nějaký ten chlap jel. I dva :o)))
      Letos se na nás ale všichni vyprdli - chytla je jakási rýmička :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.07.2019
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

           

      my to sem každý rok dáváme, ale letos se to nějak nestíhalo, doprovod měl být, ale jak píše radka, nemoc je mocnější a tak to po dlouhé době bylo opravdu jen dámské. tak jestli budeme schopny i příští rok, můžeš se přidat :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.07.2019
      Autor: HMS
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

         

    Parádní výlet! Takhle vcelku ta Sázava láká, ale ty kopce! Některá místa trochu známe (Škrdlovice, Žďár, Ledeč, Zruč, Kácov, Šternberk a jejich okolí, kolem Stvořidel pěšky) - nebylo to ale jen podle řeky a těch kopců nepočítaně :-). Třeba někdy... Na Radčiny fotky si musím udělat čas :-).
    Hezká tradice :-).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.07.2019
    Autor: aila
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

           

      díky, tradice to už je, už takhle na "Dámskou" jezdíme od roku 2004, jen jednou v roce 2007 jsem si asi týden před odjezdem zlomila žebra, takže jsme neodjely nikam a tak letos to bylo už po 15té co jsme společně vyjely. radka se k nám přidala v roce 2014 a letos s námi byla už po 6té. no tedy to to letí. je fakt dobré si všechno psát :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.07.2019
      Autor: HMS
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

             

        Už po šesté?!? Ty jo, a já mám pocit, že jsem byla jen párkrát...
        Jestli bych vůbec z hlavy vydolovala, kam jsem to s vámi už jela :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.07.2019
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

         

    Moc hezká reportáž z Vaší dámské! Hodně tich míst jsem prošel na čundru a některé i kolmo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2019
    Autor: Valdek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

         

    To musel být parádní výšlap. Škoda že jste musely některé náročnější, zato hezké úseky vynechat kvůli naloženým kolům a počasí, ale i tak to byl určitě parádní zážitek. Trochu mi to připomíná naši loňskou výpravu podél Úhlavy s kamarádem. (také jsem tu o tom něco psal) ale to byla podstatně kratší záležitost jen na jeden den. Každopádně palec nahoru a obdiv - málo je žen cyklistek takového ražení...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2019
    Autor: JohnyB
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

           

      Jj, některé úseky se s naloženým kolem opravdu nedají. Ale i tak jsme se nešetřily a pár pěkných terénků jsme zařadily.
      Ovšem i bez nich jsou kopečky kolem Sázavy výživné.

      Mnohé úseky, které se s kolem nedají, zvažuji projít ještě pěšky - hlavně Stvořidla a červenou z Kácova. Jen najít trošku času :o)))

      HMS napsala blog, já se chystám popsat trasu z hlediska průjezdnosti. Ale až bude trošku času, teď babičkuju :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2019
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

         

    Hezký vejšlap :-)
    Lidi jsou různí, hodných a ochotných lidí je naštěstí určitě mnohem víc, ale letět za někým na motorce kvůli zapomenuté čepičce na ventilek, to už je fakt na veřejné ocenění :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2019
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

           

      To víš, kolikrát se jim v Kácovci stane, že můžou pomoct opravit kolo pocestným :o)))
      Musím říct, že oba pánové se na opravu vrhli docela se zájmem a s tím, že už to dlouho nedělali a aspoň si zkusí, jestli to ještě umí. V tom jsme jim rozhodně nemohly bránit :o)))
      Spíš je s podivem, že na tom dvoře pak tu čepičku našli :o)))

      A když jsme jim řekly, že jedeme ze Stvořidel a ještě nás čeká cesta přes Č. Štenberk a výšlap z Poříčka na Bělokozly, tak nás dokonce chtěly odvézt :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2019
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posáz

             

        Nabídku na odvezení jsme s bráchou taky dostali :-))
        Letos v dubnu na Chřibech když jsme jeli od Buchlovic - Smraďávky do Medlovic, tak jsme na chvíli zastavili se pokochat hezkým údolím a přitom jsem koukl na mapu co máme před sebou. Zastavil u nás jeden s větším teréňákem a kam že to jedem. My že do Medlovic a on, že to je do kopce a pak tam je dost špatná a rozbitá cesta a že nás tam odveze. S díky jsme odmítli a ten 120 m hrbol vyšlápli po pěkné cestě a pořád jsme se těšili na tu mizernou a rozbitou cestu. Nakonec tam opravdu byla asi kilometrová lesní cesta rozbitá od těžařů, ale byl to moc pěkný sjezd po jílové klouzavé cestě :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.08.2019
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

334 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024