reklama

Ozubení v elektromotoru

Zdravím,
v elektromotoru Apache Power Silent (https://ekolo.cz/apache-elektrosada-na-zadni-kolo) se vysypaly ložiska a poškodily ozubení uvnitř. Nevíte, kde sehnat tyto silikonové ozubené kolečka případně celý díl?
Díky :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.04.2019
Autor: dawem
  • Re: Ozubení v elektromotoru

https://it.aliexpress.com/item/3PCS-LOT...

musíš ale dohledat stejný typ, když cvakneš na té stránce na nějaké převody, dole ti to nabídne zase další možnosti k výběru.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já bych na tvém místě přeměřil ložiska, koupil nová a vyměnil, vše vyčistil, převodovku namazal a pokračoval v krasojízdě. Ozubená kola mě nepřipadají opotřebená.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: vysočina
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nejspíš to tak asi udělám. Na některých místech těch ozubených kol jsou vytlačené od kuliček, co vypadly z ložiska, ale to asi není tak zásadní.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: dawem
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kolik měl ten motor najeto?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Jaké rozměry mají ta ložiska?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.04.2019
    Autor: drak
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

248 cyklistů (14 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019