reklama

chariot

Dobrý den, dnes jsem poprvé vyrazil s chariotem připojeným za kolo. Do hodiny byl synek ve vozíku celý pokrytý prachem, i přes síťovinu vozíku.Nemám na zadním kole blatník. Má někdo podobný problém? Vyřeší to "dlouhý blatník"?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.03.2019
Autor: comfis
  • Re: chariot

         

    Copak pokrytý, ale kolik toho musel spolykat.
    Kolikrát vídám dospěláky na horském kole s hrubým pláštěm a připřaženým vozíkem, jak drandí po prašných cestách. Až se divím, že jim těch děcek není líto.
    Těžko zabráníš, aby se od zadního kola prášilo. Omezit na rozumnou míru se dá jízdou po čistém pevném povrchu nebo po prašné cestě jen malou rychlostí. Blatník je dobrý jen na odstřikující vodu, případně odletující kamínky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2019
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: chariot

         

    Jezdím s blatníky, takže to nebyl až takový problém.
    Dával jsem na přední síťku tvz "protialergický filtr" - prodávalo se to tehdy v Lidlu.
    Jednalo se o tenoučkou netkanou textilii - něco jako se dává na stromky proti mrazu. Jo, neni to průhledné, ale je to prodyšné.
    Větrání jsem vylepšoval otevřeným zadním vstupem (ale měli jsem croozer, nevím jak je to u chariotu)

    Druhým řešením - ale to jsem viděl jen na fotkách-
    byla "zástěrka" tvaru trojuhelniku -od konce blatníku k přední trubce croozeru (tam cca 30cm sirka). Materiál byl z cyklokalhot, takže to pruzilo a mohl jsi zatácet. uchzceni suchými zipy.

    jinak hodně pomohly stranky velo Fiala...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.03.2019
    Autor: cibi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: chariot

         

    S vozíkem a dětmi jsme najezdili určitě přes deset tisíc kilometrů, často jsme jim odkrývali vrchní plachtu, aby lépe viděly.... a zaprášené nikdy nebyly.
    Neměli jsme tedy chariota, ale o tom to není určitě.
    Ale jinak ano, dlouhé blatníky jsme na kole měli a máme. Patříme k těm, co si to bez blatníků neumějí ani nechtějí umět, představit. Plus na blatníku ještě zástěrka, doma dělaná.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.03.2019
    Autor: Peggy
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

310 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024