reklama

Brusle na sníh (SnowSkates)

Holahej!

Vyzkoušel jsem si sněžné brusle a nadchlo mě to. Jsou jednodušší a stabilnější, než jsem čekal. Jeden pár už mám a hledám k sobě parťáka do Liberce. Kdo by se přidal?

https://www.youtube.com/watch?v=GLo-NnYzqnE

Je to fakt boží. Lyže mě nebavili a jsem spíš in-line bruslař. Doufám že tady najdu podobnýho šílence :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.12.2018
Autor: Apophys
  • Re: Brusle na sníh (SnowSkates)

         

    Vypadá to moc dobře. A připomíná mi to dobu kolem roku 1975, kdy jsme jezdili na něčem podobném. Tenkrát podobné "minilyžičky" (asi 30 cm dlouhé) patřily k výbavě čehosi, co se v té době snad jmenovalo sněžný skútr. Bylo to bezmotorové, konstrukce podobná jako kolo (dalo se na tom sedět) a místo kol dvě krátké lyže - přední řiditelná. Jenže kdo by se s tím krámem tahal do kopce, že? Tak jsme jezdili jen na těch kovových minilyžích.... Škoda, že teď už bych se na to neodvážila :-(

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2018
    Autor: Aar
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brusle na sníh (SnowSkates)

           

      Žádný skutr, ale skibob :-)
      V tomhle sportu jsme patřili ke světové špici.
      Na tahání do kopce jsou lyžařské vleky, na lanovkách bývají háky na zavěšení kol a tak by neměl být problém vyvézt i tohle.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.12.2018
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brusle na sníh (SnowSkates)

             

        Jojo, máš pravdu, díky. Skibob to byl. Jen s tou lanovkou to tehdy moc nešlo. V Peci pod Sněžkou nás brát nechtěli...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.12.2018
        Autor: Aar
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Brusle na sníh (SnowSkates)

               

          V Deštném snad jezdila i reprezentace. Tam měli nějaké přednostní právo, najížděli k vleku z druhé strany, před půlhodinovou frontu.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.12.2018
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brusle na sníh (SnowSkates)

         

    tohle me teda vubec nezaujalo...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.12.2018
    Autor: Mig-all
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

295 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024