reklama
Město: Praha

Dotazník Čistou stopou ohledně stojanů a parkování kol v Praze

Za pár minut je možno vyplnit dotazník a buď navést Čistou stopu na na reálné požadavky na parkování kol v Praze , nebo dokonce vypsat nějaké lokace, kde by vás zlepšení možnosti parkovat kolo osobně potěšilo

https://www.cistoustopou.cz/cista-mobilita...

:)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.08.2018
Autor: újezďák
  • Re: Dotazník Čistou stopou ohledně stojanů a parkování kol v P

Tohle téma je sice o stojanech v Praze, ale dovolím si přidat jednu poznámku o nových stojanech Hradci.
    Před pár dny jsem jel do města na kole a u obchodu mě docela mile překvapily nové stojany na kola. Dobře tvarované, kolo do nich dobře sedlo, dal se dobře zamknout ke stojanu. Kolo v nich drželo, nelámalo se a ani kotouče by neničily.
    Jenže, ale velké jenže. Stojan sám o sobě váží asi tak 20 deka. A tak nejen že se nechá snadno odnést i s kolem (taky je mají zamčené lankem, jenže hodně slabým, slabším než mám já cestovní zámek), ale stojan je jen do bezvětří. Stačí slabší vítr a kolo jde dolů i se stojanem, protože má příliš malou základnu.
    Myšlenka dobrá, ale provedení dost kulhá a chtělo by to výrazně zlepšit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

opticky pěkné, ale osobně preferuji stojany " na rám" skoro cokoliv kam se strká jen přední kolo je hrozně citlivé i na obyčejné parkování souseda nebo na vítr, navíc s disk brzdou jsou tyhle typy vždy risk, člověk pak přijde a kolo mu visí na drátech předního kola....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Takových není mnoho, a často slouží jako lavičky Romům čekajícím na tramvaj do práce.
        (Anděl)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6

Souhlas- jakýkoliv stojan jen "za př. kolo" je tak dobrý k obchodu pro místní tetky a strejce. Stačí aby jednomu padlo zle zasunuté kolo a řetězová reakce je na světě i s následky. Navíc se do takovýchto stojanů nedá postavit kolo s př. nosičem brašen- natož i s brašnami!!! :-((

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.08.2018
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Stojany zřejmě ze zrušeného cykloobchodu, které (jako neprodejné) majitel věnoval městu

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: AV
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Za pár minut stihnu vypít pivo, naučit se pár francouzkých slovíček, nebo třeba i v...t.

Vše bude užitečnější, než vyplňovat dotazník, který má jediný smysl, obhájit čerpání dotací pro nějakou neziskovku.

I kdyby ho vyplnilo milion lidí, nic totiž neznamená.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7

Můj dojem je, že to je magistrátní projekt, takový pokus udělat si vlastní automat :)
      Na druhou stranu, když si někdo přeje konkrétní stojany na konkrétní zastávce MHD a oni mu je tam pak dají, tak to něco znamená :D

Ostatně promiň ale zcela jasně jsem to do tématu napsal, kterého města se to týká ba i téma vložil do Prahy a tak nějak nechápu proč raději "nevyplňuješ" něco z Popovic, až bude dotazník u vás, tak bij na poplach :D

Mimochodem pivko se dá vypít i u vyplňování dotazníku :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Magistrát už snad svůj "automat" pod vedením pana Dolínka má, ne?!? :o)))

Ale tohle bude zřejmě stejná békovina jako cyklobus do Suchdola...
        Holt volby se blíží a cyklobus ve 3. ročníku zkušební jízdy bez jakéhokoliv zhodnocení výsledků je zřejmě slabá vábnička :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

U nás jsme stojany plně saturováni, bez dotazníků.

Jinak tady platí dvojnásob to staré:
        Dej blbci funkci a vymyslí formulář.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

V pivovaru na zahradě máte klasické drátolamače. Co máte Pod ledem nevím, nejspíš nic. Tak se nevytahuj :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Brahma
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Myslíš tu kládu co do ní Jirka nařezal šlice na přední kolo?

Znalec si sedne do zahrádky a kolo opře o zábradlí. Pod ledem jsou klasické lamače, pro Pražáka dobrý :-)

Byl si v Perle a nepřijel se podívat?
            Přijdeš do pekla!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

To už je dávno, ještě s dobrým kolenem. Ale už je zase tak dobré, že by to do Popovic a zpět zvládlo. Třeba se objevím, ale musíš mne pak nazpět doprovodit alespoň na Mandavu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

To dám i bez motoru

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Skvělé, ozvu se, až nebudou úplné 30.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ženu, nejen na kolo.

Hledám: Ženu, nejen na kolo.
10.10.2019
Ahoj, jmenuji se Pavel a hledám aktivní ženu, která neumí sedět doma a má ráda přírodu, výlety, cestování, kolo,…

Hledám: Kolo :)

Hledám: Kolo :)
08.10.2019
Ahoj, Jsem z Polska. Bydlím poblíž hranice a ráda cestuji po České republice (na kole nebo vlakem)... Moc se mi…

Hledám: Spolujízda na kole

07.10.2019
Zdravím všechny. Prostřednictvím těchto stránek bych rád poznal nové známé, kteří rádi jezdí na horském kole, ale…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

220 cyklistů (14 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019