reklama

Tuha vidlice

Zdravim, dnes jsem se chtel podivat jestli mam ve vidlici tokeny, zjistil jsem ze ne, tak jsem to nasroubobal zpet a nafoukl na stejny tlak, a najednou je vidle strasne tuha. Jedna se o rock shox recon tk 29 120mm, nevite co by to mohlo zpusobovat?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.08.2018
Autor: jetel4
  • Re: Tuha vidlice

         

    Blbej měřák?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2018
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tuha vidlice

         

    Určitě tam máš stejný tlak ? Lockout ? Utažený odskok (ale to by bylo jen o návratu). Pak snad už jen sucho a strašně moc bordelu na filcech pod stírákama, ale to je blbost.
    Tahle má jen jednu komoru zvrchu, že jo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2018
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tuha vidlice

           

      Na lockout jsem nesahal vubec, pouze jsem to vyfokl a odsrouboval a nafoukl na stejny tlak, olej tam je novej, byla na servise tak 2 mesice zpet

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.08.2018
      Autor: jetel4
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tuha vidlice

             

        Nevím, jak je to tam přesně uspořádaný, ale jestli se tam přece jen nemohl vnitřek nějak přetočit při povolování nebo utahování a hnout tím nastavením lockoutu ?
        Pak už fakt akorát ten větší tlak. Nějaké nakřivo nasazení by snad ani nešlo. Leda že by se nějak sesmekly ty mazací filcy do pouzder a šlajfovaly to. Ale fyzicky si to moc představit neumím. měl jsi stíráky vydloubnutý, viděl jsi na filcový kroužky.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.08.2018
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tuha vidlice

               

          Lockout je na druhe noze, ne pri pridani nebo odebralni tokenu se to pouze odsroube prida se nebo se odebere a da zpet.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 09.08.2018
          Autor: jetel4
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Tuha vidlice

                 

            Jo aha, já měl zato, žes měl vidli rozhozenou, nohy dole. Nepozorně jsem četl.

            Protože tenhle typ vidle nemám "v rajónu", tak jsem hledal problém obecně. Teď na to ale koukám - co jsi tam kde vlastně hledal ? Token ve vidli, to mi nic neříká. Je to jen nějaká obchodní značka vesměs tuningového (nebo tuzingového ?) cyklozboží.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 09.08.2018
            Autor: ronda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Tuha vidlice

                   

              Taky jsem z toho "tokenu" paf. Co to je??? :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.08.2018
              Autor: Airline
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

192 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024