reklama

Cyklosukně (Brno a okolí)

Zdravím,

moje žena by chtěla místo cyklokraťasů takovou tu jakoby sukni, co má uvnitř všité ty cyklokraťasy. Máte někdo zkušenosti s nějakým konkrétním typem?

Případně kdo jste z Brna a okolí - které cykloobchody by tohle mohly mít na skladě k vyzkoušení? Nechce se nám objednávat to jen tak naslepo z e-shopů a pak řešit vracení. Třeba Pells vede nějaké cyklooblečení, ale zrovna cyklosukni tam nemají.

Díky.

(omlouvám se za zakládání tématu, které tady už párkrát bylo - něco jsem pročetl, ale vesměs to bylo příliš staré na to, aby se tam zmiňované typy ještě vyráběly, a taky jsem tam nenašel nic o prodejnách v Brně)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.08.2018
Autor: Akito
  • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

         

    Obyčejná skládaná sukýnka bude ještě lepší.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2018
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

           

      A pod ní na ostro:-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.08.2018
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

             

        Jo, přečetl jsem si předchozí vlákna na tohle téma, a přemýšlel jsem, kolik příspěvků bude do prvního komentáře s nějakým tím "naostro". Nezklamals :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.08.2018
        Autor: Akito
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

               

          Všimni si, že já jsem o žádném naostro nepsal :D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 09.08.2018
          Autor: Brahma
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

                 

            Alibisto:-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 09.08.2018
            Autor: Bobbob
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

               

          No vidíš to já je nečetl:-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 09.08.2018
          Autor: Bobbob
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

           

      ...to jo- i něco podobného minielastickému rukávu. Pokud to nechce pro jízdu na kole, tak sklady tlačit nebudou....;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2018
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

         

    Žena to loni koupila v Decathlonu - pokud se nepletu tak je i v Brně - je maximálně spokojená.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2018
    Autor: vysočina
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

           

      Hmm. My jsme právě v Decathlonu byli a odešli od tam s tím, že se mám zeptat na zkušenosti někde na webu (což jsem udělal). Takže buďto ji neměli, anebo teda měli a neseděla.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.08.2018
      Autor: Akito
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

             

        Je to samozřejmě o vyzkoušení a vložené kalhoty musí sednout, aby netrápily při jízdě. Zkuste se podívat na jejich web a případně si jí nechat zaslat na konkrétní prodejnu, nebude-li sedět, tak jí nemusíte odebrat.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.08.2018
        Autor: vysočina
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

               

          Kalhoty jsou samozřejmě odepínací - není problém s údržbou- viz radka

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 09.08.2018
          Autor: vysočina
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

         

    Sukni se všitou cyklovložkou mají např. v Moiře. Mám verzi s kratasama bez cyklovložky, používám na jiné sporty a je fajn, sukně je pružná, z podobného materiálu jako ty kratasy.
    Další varianta je od Craftu, sukně je oddělená a je možné jí sepnout s kratasama na bocích. Mívají jí i např. v Intersportu. Sukně je dobrá, ale mně osobně ty cyklokratasy nesedí, skrtí dole na stehně, i když jsou v pase či na bocích volné. Sukně je také pružná, z podobného materiálu jako kratasy. Já vozím jen tu sukni přes jiné kratasy.
    Viděla jsem i sukni od Silvini, ta se prodává buď s vložkou nebo bez, v každém případě jsou kalhoty oddělitelné, také bývá k vyzkoušení např. v Intersportu. Sukně je z tkané pružné látky.
    Dost sukní bývá krátkých, případně z materiálů, které nejsou moc pružné a pak např. v terénu je možné se zachytit sukní za sedlo...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2018
    Autor: Andrita
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

         

    Sukni s všitými kalhotami bych nedoporučovala. Jedině typ, kde je každé zvlášť. Je to mnohem pohodlnější. Navíc sukně se dá pak využít i na jiné sporty.
    Pak pozor na to, jestli je sukně do pasu nebo se sníženým pasem. Snížený pas nemusí být pro každou pohodlný.

    Mám už docela hodně let zavinovací sukni GONSO. Má odepínací vnitřní kalhoty s gelovou vložkou.
    Zkoušela jsem jí najít na netu, ale nezadařilo se, tak nevím, jestli se ještě vůbec vyrábí.

    V posled době jsem si ale spíš oblíbila šaty bez ramínek + ultrakrátké cyklokalhoty nebo se také prodává spodní prádlo s cyklovložkou.
    Mám sportovní šaty - myslím, že byly určeny na tenis nebo tak něco. Mě se ale líbily, mají dobrý střih, jsou velmi příjemné a pohodlné.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2018
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

         

    A googlit umíš ? https://www.google.cz/search?hl=cs&biw=1600...
    https://www.triexpert.cz/prodejny/brno/

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2018
    Autor: miro5
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

           

      A číst umíš?!?
      Jsou žádány zkušenosti.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2018
      Autor: radka
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

         

    http://www.vseprokolo.cz/kalhoty-kratasy-sukne...

    Není to v Brně, ale určitě tam bude taky něco podobného.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2018
    Autor: cz593628
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

         

    Ahoj, před 3 roky jsem narychlo koupila v decathlonu a druhý den jela na innskou cyklostezku. Kraťasy byly odepinatelne, doporučuji tuto variantu. Při odskoceni si na toaletu tak není nutné sukni sundavat a plní krycí funkci (pánové nepochopí, dámy ale ocení). Vložka byla úplně obyčejná že slabého molitanu . Letošní verze je trochu kvalitnější. Před letošním cyklovandrem jsem dlouho vybírala a nakonec objednala z eshopu sportisima cyklosukni od progressu. Vrátit můžeš bezplatně na pobočkách sportisima. Sukně je super, po obvodu reflexní lem, dobře vypolstrované kraťasy. Hodně pružný materiál, takže v případě zachycení o sedlo nehrozí problém.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2018
    Autor: vědma
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

         

    Tak nakonec jsme koupili Silvini, v Hope sportu v Avion shopping parku. Měli tam na vyzkoušení hodně kusů v různých velikostech (ale jen této značky). Zatím se jeví, že to byla dobrá volba. Akorát ty vnitřní kraťasy nejsou odepínací, jako mají některé výše zmiňované modely.

    Díky všem za rady.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.08.2018
    Autor: Akito
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklosukně (Brno a okolí)

           

      Děkuju za tip, z cyklodresů a kraťas jsem jako holka hotová - tedy, nelíbí :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.07.2019
      Autor: Mirila
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

214 cyklistů (8 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023